PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید ممنون میشم

hamidrz
02-11-2006, 10:42
میخوام یاهو رو باز کنم این اخطار رو میده :puke: :blink:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کاری میکنم نمیشه

j0l6
02-11-2006, 11:49
من هم همچین مشکلی رو دارم بعضی وقها . اگه یه چند ساعت بعد دوباره سعی کنی درست میشه ( برا من درست میشه )
اگه شما الان براتون مهمه که الان کانکت شین می تونین از مسنجر های دیگه استفاده کنین . yazak رو من تست کردم کاکنت میشه
موفق باشی

j0l6
02-11-2006, 12:01
من هم همچین مشکلی رو دارم بعضی وقها . اگه یه چند ساعت بعد دوباره سعی کنی درست میشه ( برا من درست میشه )
اگه شما الان براتون مهمه که الان کانکت شین می تونین از مسنجر های دیگه استفاده کنین . yazak رو من تست کردم کاکنت میشه
موفق باشی

*NashenaS*
02-11-2006, 12:09
سلام
عزيز اين پيغامت رو فقط خودت و خرزو خان ميتونيد بخونيد .
ولي (با توجه به اينكه من زبون خرزو خان رو بلدم :biggrin: ) با توجه به اينكه تمام جوانه را در نظر گرفتم اين دلايل ممكن باشند يعني حتما يكي از اين دلايل هستند :
1 . ضد ويروسي نصب كرده ايد كه فايروال دارد و اين فايروال ميزان حساسيتش بر روي سايت ها خيلي بالا است به صورتي كه حتي ياهو را هم باز نمي كند
2 . و يا سايت ياهو در قسمت فاير والت بلاك شده است به اين صورت كه در تنظيمات ضد ويروس يا حتي فاير وال خود ويندوزت تنظيم شده است كه سايت ياهو را باز نكند
3 . و يا دليل سوم كه بيشتر براي خود من هم پيش مي آيد اين است كه مشكل از شركتي است كه كارت اينترنت را از آنجا خريده اي .
ولي اگر پيغام خطي را ميديدم بسيار بهتر مي توانستم راهنماييت كنم .

+

.. موضوعات ، مشكلات و معرفی های مربوط به ياهو مسنجر ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید