PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگهداري updateهای یک آنتی وروس

david_007
22-05-2005, 22:26
با سلام
اگر کسی از دوستان نحوه نگهداری آپدیتهای آنتی ویروس کاسپر اسکایپرسونل پرو 5.0را میدونه برای من توضیح بده
با تشکر از زحماتتون منتظر راهنمائی های مفیدتون هستم

arkadas
23-05-2005, 01:53
عزيزم
اول بايد بري تو سايتش و در قسمت سمت چپش نوشته اپ ديت روش كليك كني و بعد ورژن انتي ويروست رو مشخص كن و بعد با يه دانلود منيجر دانلودش كن حدود 5 ميگ مي شه.بعد توي نرم افزار در قسمت ستینگ و بعد روی Configor update کلیک کن روی دومی تیک بزار و بروز رو بزن و ادرس انزیپ شده اپ دیت رو که دانلود کردی بده و روی Ok کلیک کن.حالا برو و بزن Up date now نرم افزار از هاردت خودش رو بروز می کنه.در مورد bitdefender هم باید برین توی C:\Program Files\Common Files\Softwin\BitDefender Scan Server وپلاگین ها رو کپی بگیرین یه جای دیگه توی هاردتون .این پلاگین ها همون اپ دیتش هستن.

Mikail
23-05-2005, 02:00
سلام
اگر Norton Anti virues بود چي؟ :?

arkadas
23-05-2005, 21:22
والا نورتون رو نمي دونم. :oops:

david_007
23-05-2005, 22:14
دوست عزیزم میل کوچولو خیلی ازت ممنونم...
سوال الان من اینه که : مثلا آنتی ویروس من تا این لحظه آپدیت شده اگر الان از پلاگین هائی که ادرسشون را دادی کپی بگیرم ودر نصب بعدی سر جاش کپی کنم دوباره تا روزی که آپدیت کرده بودم آپدیت میشه ؟؟ یا اینکه باید اول برم تو سایتش و اون مراحل اولیه رو انجام بدم بعدش ...
هرچند من در پوشهCommon Files پوشه یا فایلی به نامsoft win \پیدا نکردم چه برسه به پلا گین ها را !!!
به هر حال از لطفت ممنونم اگر مقدور هست راهنمائی کنید.

arkadas
23-05-2005, 23:15
دوست عزیزم میل کوچولو خیلی ازت ممنونم...
سوال الان من اینه که : مثلا آنتی ویروس من تا این لحظه آپدیت شده اگر الان از پلاگین هائی که ادرسشون را دادی کپی بگیرم ودر نصب بعدی سر جاش کپی کنم دوباره تا روزی که آپدیت کرده بودم آپدیت میشه ؟؟ یا اینکه باید اول برم تو سایتش و اون مراحل اولیه رو انجام بدم بعدش ...
هرچند من در پوشهCommon Files پوشه یا فایلی به نامsoft win \پیدا نکردم چه برسه به پلا گین ها را !!!
به هر حال از لطفت ممنونم اگر مقدور هست راهنمائی کنید.

دوست عزيز من اول كاسپرسكي رو گفتم بعد بيت دفندر رو.
اون پلاگين رو هم گفتم مال بيت دفندر بود كه اگه دوباره مي ريختي تويC:\Program Files\Common Files\Softwin\BitDefender Scan Server\Plugins
اپ ديت مي شد .براي كاسپرسكي فقط و فقط يك بار از سايتش يك 5 مگ مال انتي ويروست رو دانلود كن(با يه دانلود منيجر مثل دپ ) بعد توي نرم افزار در قسمت ستینگ و بعد روی Configor update کلیک کن روی دومی تیک بزار و بروز رو بزن و ادرس انزیپ شده اپ دیت رو که دانلود کردی بده و روی Ok کلیک کن.حالا برو و بزن Up date now نرم افزار از هاردت خودش رو بروز می کنه.
واين اپ ديت رو مي توني نگه داري و هر وقت ويندوز رو نصب كني دوباره اين كار رو بكني.
در داخل سايت كاسپرسكي حتي اپ ديت هاي روزانه را هم به صورت زيپ واسه دانلود مي گذارند.
اميد وارم متوجه شده باشي. :lol:

david_007
24-05-2005, 23:14
از لطف شما ميل كوچولوي عزيز ممنونم
الان ديگه افتاد !!! :wink:

mohammad hamed
25-05-2005, 11:16
براي نورتون پوشه ي VirusDefs را از ادرس زير كپي بكن و در جاي ديگري نگه دار.
موفق باشي
D:\Program Files\Common Files\Symantec Shared
d نام درايو نصب شدهي انتي ويروس نورتون است

Subzero
28-05-2005, 02:17
سلام:
اپدیت کاسپرسکای در مسیر
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
ودر پوشه
Kaspersky Lab
کپی میشه برای نگه داشتن اپدیت کافیه این پوشه رو نگه داری ودر دفعات بعدی در همون جا کپی کنی.

hyriand
01-06-2005, 02:01
ادامه مطلب در قسمت
« معرفي و بحث آنتي ويروسها »

اين تاپيك قفل ميشه