PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آواتور كاربران محترم انجمن با هر فرمتي

arash_irani
31-10-2006, 19:23
سلام دوستان

بيشتر دوستاني كه اهل گرافيك هستند آواتور ( عكس شخصي ) رو خودشون طراحي ميكنند و به قول معروف از دانسته هاي خود سود ميبرند :)
از اونجايي هم كه اينجا انجمن گرافيك هستش ديدم واقعا جاي اين تاپيك خاليه چون شايد خيلي از آواتور ها رو ديگر دوستان هم ببينند و خوششون بياد و بخوان بدونند با چه برنامه اي و چجوري درست شده به همين دليل اين تاپيك رو زدم كه اگر با استقبال دوستان و اعضاي انجمن روبرو بشه شايد يه مدتي استيكي (مهم) كرديم :happy:
حالا از دوستاني كه دستي بر آتش دارند و خودشون زحمت درست كردن آواتورشون رو كشيدن ميخوام كه هر کس هر چقدر در توانش هست خودش آواتور شخصي خودش رو درست کرده و در اين تاپيک قرار بده :)

- دوستان به منظور نظم بيشتر و همچنين کاراي بيشتر تاپيک لطفا نکات زير رو رعايت کنيد ::

1- لطفا اسم نرم افزار رو حتما قيد کنيد
2- تاريخ ساخت رو هم اگر داشته باشيد خيلي خوبه
3- حجم فايل را تا حدي که ميتونيد کاهش بدين ( فشرده کردن ودر صورت بزرگ بودن اندازه واقعي تغيير سايز دادن )
4- حتما کار شخصي خودتون رو قرار بدين
5- اگر توضيحي در مورد ساخت دارين که مثلا از فلان پلاگين در طرح استفاده شده هم حتما قيد کنيد

خب منتظر هستم که دوستان آواتور شخصي خودشون رو در اين تاپيک قرار بدن

موفق و هميشه پيروز باشيد :) ;)
يا حق

Shahin King
31-10-2006, 19:30
سلام

فکر خوبیه بنده هم موافقم . البته آواتار ما که هیچ کاری روش نشده که در موردش صحبت کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکسی از یک بادی گارد که یه مقدار آبیش کردم و با دو فریم تو برنامه GIF Animator متحرکش کردم . تحرکش فقط تو متنیه که خاموش و روشن میشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش شد

در ضمن یه بافت شبکه ای هم تو بکگراند دیده میشه که آموزشش رو چند ماه قبل تو انجمن فتوشاپ گذاشته بود . بسرچید :laughing:

قربان شما : شاهین

AK1
31-10-2006, 19:52
با سلام

منم خوشم مياد مخصوصا مال مهسافت كه بايد بياد توضيح بده :happy:

شايد بگين اواتراي من كه طراحي نشده ولي يه توضيح بدم كه با CorelDraw از عكس زير درش اوردم خيلي حال كردم خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم خودش

شرمنده ديگه ما كاري گرافيكي بلد نيستيم :blush:

bimo
31-10-2006, 20:36
منم آواتورمو موقعي ساختم كه هيچي از گرافيك سر در نمي آوردم و به همين دليل به عنوان آواتور انتخابش كردم (چون اولين كارم بود)
كه با برنامه ACD Photo Editor 3.0 طراحي اش كردم به اين صورت كه:
اول كل صفحه رو با noise پر كردم بعد نوشتم bimO (با فونت baunches 93) بعد يه بار ديگه از noise استفاده كردم. البته قشنگ نشد ولي چون اولين كارم بود من خودم خيلي دوستش دارم.

arash_irani
31-10-2006, 23:21
سلام دوستان
من گفتم كه خود فايل رو بزارن متاسفانه هنوز كه هيچ كس اينكارو نكرده :sad: :angry:
خب اولين نفر مثل اينكه خودم بايد اين كارو بكنم :blush:

1- خب همين آواتور فعليم كه ميبنيد با برنامه فتوشاپ ساخته شده داراي 26 لايه هستش كه اگر خيلي از لايه ها رو بهش ----- ندادم و همينطور يكي نكردم به خاطر اين بوده كه بعدا بتونم روي هر لايه كه خواستم كار كنم
حدود 6 ماه قبل بود كه ساختمش ميخواستم به جاي آواتورم قرار بدم كه ديگه اصلا وقتش نشد تا همين يك ماه پیش قرار دادم

حجم حدود 300 کیلو بایت

توضيح خاصي نداره و ميدونم در پيشگاه استادان گرافيك در انجمن بیش از جسارتی نیست و كمترينم و از همشون معذرت ميخوام :blush:
================================================== =======

اينم مال خيلي وقت پيش هستش كه با برنامه Illustrator ساختمش یادمه اصلا چیزی در مورد این برنامه نمیدونستم و حتی لایه چینی هم نکردم و همینجور تند تند ساختمش :biggrin:

حجم حدود 700 کیلو بایت
موفق باشيد
يا حق

pedram_ashena
21-12-2006, 16:04
خوب حالا در مورد آواتور من!كسي سوالي نداره؟
فكر كنم بتونيد حدس بزنيد كه چطوري ساختمش.بگيد ببينم

sanam.b
20-01-2007, 01:03
از لطف شما خیلی ممنونم آقای آرش این درست سوال من بود که نمی دونستن چه جوری طرح کنم

hamid_xp
20-01-2007, 16:19
با عرض سلام .
این آواتور جدید منه . عکس یه بیلبورد تبلیغاتیه که خودم طراحیش کردم . راستش رو بخواید من این بیلبورد رو برای یه اسپانسر بلیطهای مسافرتی ( بلیط ) طراحی کردم. بزرگ این طرح خیلی زیباست . طراحی تمام این بیلبورد در فری هند انجام شده حتی ستونش.
بقیش رو هم در فتوشاپ طراحی کردم.
از وقتی که تعداد پستهام 300 تا شده این آواتور من شده . تا حالا سه با ( در هر 100 پست ) آواتورم رو عوض کردم .
اینم آواتورهای من تا حالا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی از دومیه خیلی خوشم میاد.

Shahin King
20-01-2007, 19:58
سلام

حمید جان آواتار جدیدت هم قشنگه . ( خلاقیت ) از این نوع آواتار ها خیلی خوشم میاد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط اگر بتونی روی پایه ستون تابلو کار کنی طوری که به نظر بیاد تو زمین فرو رفته قشنگتر میشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین