PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديكشنري بابيلون

Rashki
30-10-2006, 22:40
من ديكشنري رو از روي سی دی king 2005 نصب کردم همراه با شماره سریالش ولی به محض کار با اینتزنت نرم افزار غیر فعال میشه و در خواست buy now ظاهر میشه لطفا بگید چکار کنم :)

Sherpa
31-10-2006, 09:04
من ديكشنري رو از روي سی دی king 2005 نصب کردم همراه با شماره سریالش ولی به محض کار با اینتزنت نرم افزار غیر فعال میشه و در خواست buy now ظاهر میشه لطفا بگید چکار کنم :)

سلام

دوست عزیز شما بهتره که ارتباط بابیلون با اینترنت را توسط یک فایروال مثل زون آلارم قطع کنی و اجازه ندی به اینترنت وصل بشه چون زود متوجه میشه که نسخه مورد استفاده شما غیر قانونیه ! استفاده از یک سری اعداد غیر مربوط در قسمت تنظیمات ------ آن نیز مفیده .

موفق باشی

n_mohsendoost
31-10-2006, 19:56
یه راه دیگه هم داره کمه اونم با دستکاری در رجیستری ویندوز هست
فایل PDF اش رو من دارم ( دستورالعمل تغییر در رجیستری ) اگه می خوایین بهم یه میل بزنید تا واسطون بفرستم
n_mohsendoost@yahoo.com

سفید
02-11-2006, 15:56
توی تالار " درخواست کرک و سریال برنامه " یک پست کامل و عالی راجع به بابیلون هست. تونستی یه سر بزن.
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

chovalier
02-11-2006, 16:20
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز ; اینجا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
بحث های نرم افزاری:(قفل های نرم افزاری و کرکینگ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست خوبم به نظر من هیچ ربطی به اینجا نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطف کنید اونجا تاپیک بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]