PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من يه كارت ويزيت ميخوام احتياج فوري دارم

salar2010
30-10-2006, 06:12
با عرض سلام وخسته نبشايد من يه كارت ويزيت قشنگ ميخوام كه عكس يه الماس ( اگه سياه باشه بهتره )
و تو ضمينشم عكس يه دوربين عكاسي باشه
كه محتوياتش اين باشه :

BLACK DIAMOND PHOTO SHOP

Hashem saadat omid
Directing Manager

adress :No.17, Azadegan stree, Zahedan, Iran
Tel:خالي باشه خودم رديفش ميكنم Fax:خالي باشه خودم رديفش ميكنم

Email: hashem_dell_shekaste@yahoo.com , Web site: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگه ميشه يكي ديگه هم ميخوام كه همين مشخصات رو داشته باشه و فقط اينها عوض بشه . اسمش باشه BLACK DIAMOND MOBILE SHOP و پس زمينشم عكس يه گوشي موبايل بزاريد ( اگه عكس گوشي جديد سوني اريكسون همون گوشي BLACK DIAMOND باشه بهتره )

واگه شد برام عكس يه الماس ( سياه باشه بهتره ) بزاريد

بازم ازتون ممنونم وبخشيد كه وقت شمارو گرفتم با حرفهام

:::::::::: ‌پايدار باشيد در سايه ي حــــــــــــــق ::::::::::::::

salar2010
02-11-2006, 15:06
ممنون كه كمك كردين خوبه كه گفتم فوريه ؟!؟!!!!!!!!

ديگه خودتونو اذييت نكنين ديگه لازمش ندارم با اين كارتون واقعا حالم گرفته شد جلوي دوستام

اين اولين بخشي هست كه من ميام و جواب نميگيرم تو هر قسمتي كه رفتم هميشه هر سوالي داشتم جوابشو گرفتم و بلعكس چيزي كه من ميدونستم كه به درد كسي ميخوره براي اون بخش ميگزاشتم ولي قسمت گرافيك واقعا از نظر من خيلي ضعيفه

mahsoft
02-11-2006, 15:55
سالار جان سلام

عزیزم اگه کسی به در خواست شما جواب نداده یا بلد نبوده یا وقت نداشته

خیلی از کاربرای این بخش مدتی زیادیه نیومدن

منم یکم سرم شلوغه

ببینئد من یه برنامه تو این تاپیک معرفی کردم برای درست کردن کارت ویزیت
امتحان کنید به راحتی میتونید یه کارت ویزیت برای خودتون بسازید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در قیر این صورت من میتونم درست کنم ولی 2 -3 روزی طول میکشه

اگه خواستید بگید

مرسی

mahsoft

Shahin King
03-11-2006, 02:12
ممنون كه كمك كردين خوبه كه گفتم فوريه ؟!؟!!!!!!!!

ديگه خودتونو اذييت نكنين ديگه لازمش ندارم با اين كارتون واقعا حالم گرفته شد جلوي دوستام

اين اولين بخشي هست كه من ميام و جواب نميگيرم تو هر قسمتي كه رفتم هميشه هر سوالي داشتم جوابشو گرفتم و بلعكس چيزي كه من ميدونستم كه به درد كسي ميخوره براي اون بخش ميگزاشتم ولي قسمت گرافيك واقعا از نظر من خيلي ضعيفه

دوست عزیز سلام

شما باید درک کنین که تو چه انجمنی درخواست دادین و درخواست شما چیه ؟ :rolleye: :)
شما تو انجمن کرک از دوستان خواستین که براتون یه نرم افزار رو کرک کنن و انجام دادن ؟
یا تو انجمن نرم افزار براتون نرم افزار ساختن ؟
یا تو انجمن وب و اینترنت براتون وب طراحی کردن و...

خوب این جور درخواستها و کارها وقت گیر و نیاز به فکری آزاد داره . همانطور که مهدی جان هم گفتن یا دوستان بلد نیستن یا وقتش رو ندارن . اکثر دوستان فعال در این انجمن در بازار کار هم مشغولن و سفارشهای زیادی دارن .

پس مقایسه نکنین انجمن گرافیک رو با انجمنهای دیگه :)

قربان شما : شاهین

salar2010
10-11-2006, 09:04
بخدا من منظور توهین امیزی نداشتم فقط اون روز کمی اعصابم بهم ریخه بود بابات ضایع شدنم بین دوستام اخه کمی هم به من هم حق بدین حداقل میتونستید بیاد و بگید که نمیشه و وقت میبره تا خودم یه فکری میکردم

ولی بازم معذرت میخوام اگه لحن حرف زدنم توهین امیز بوده به بزرگواریتون ببخشید

پایدار باشید کوچیک همتون :hm

salar2010
10-11-2006, 10:02
نه مهسا جان دیگه این کارت رو احتیاج ندارم دستت درد نکنه ممنونم ازت و از شما هم ممنونم جناب شاهین عزیز

پـــــــــــــــایـــــــ ـــــــــــــــــدار باشیـــــــــــــــــــــ ـــد

محمد گل
16-11-2006, 18:38
سلام
امیدوارم خوشت اومده باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar2010
23-11-2006, 14:56
فقط باید بگم که محمد جان گل واقعا گل کاشتی عزیز دستم درد ننکنه البته ببخشید که کمی دیر ازشما تشکر کردم چون همون روز که این کارتو برام گزاشتید رفتم و پرینت گرفتم و بعدشم درجا ازش پرینت گرفتم وقت با عرض پوزش از یادم رفت که ازتون تشکر کنم

بازم هم ممنونم ازتون