PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : تعیین background xp

EXCESS
30-10-2006, 02:08
چگونه می توان سی دی ویندوز xp رو دستکاری کرد که پس زمینه دسکتاپ رو به دلخواه تعیین کرد ؟

smahdis
30-10-2006, 05:13
اگر منظورتون اين هست كه ميخواين وقتي ويندوز ايكس پي نصبش تموم شد و شما داخل يوزر خودتون رفتيد عكس پشت زمينه عكس خودتون باشه. خوب اين كار راحته من اين كار رو خيلي قبل فهميدم البته نه تنها اين كار رو بلكه تعويض عكس پشت زمينه ستاپ ويندوز كه يك صفحه آبي هست. خوب شما اگر از نسخه هاي قبل از ورژن 2005 ويندوز استفاده ميكنيد داخل سي دي رفته و دنبال فايلي با نام: Bliss.bm بگرديد اگر پيدا نشد دنبال كلمه Bliss بگرديد بعد اون رو با استفاده از نرم افزارهاي مختلف مثل Power Archiver بازش كنيد متوجه خواهيد شد كه داخل اون يك فايل تصويري با پسوند بي ام پي BMP و يا JPG قرار دارد كه همان پشت زمينه ويندوز ايكس پي شماست. Right كليك كرده و گزينه Add يا همچين چيزهايي رو پيدا كنيد و روي آن كليك كرده تصوير مورد نظر خودتون رو كه قبلا آن را به BMP تغيير فرمت داده و نام آن را به Bliss.Bmp تغيير داده ايد انتخاب كنيد از شما خواهد پرسيد كه آيا ميخواهيد فايل مورد نظر Overwrite كنيد شما Yes را انتخاب كنيد و.... از اين پس هر گاه ويندوز ايكس پي خود را نصب كنيد اين عكس جايگزين عكس قبلي خواهد بود. با اين عمل شما ميتوانيد ويندوز ايكس پي خود را و نيز حتي ستاپ ويندوز رو فارسي كنيد. البته براي من خيلي طول كشيد كه ستاپش رو فارسي كنم ولي از آخر همه ي ستاپ رو فارسي كردم. :blush:
خداحافظ.

EXCESS
01-11-2006, 01:54
مشکل از همینجا شروع شد که داخل سی دی کلمه ای شبیه به Bliss پیدا نشد نه با پسوند bmp نه JPG
:sad:

smahdis
01-11-2006, 06:33
حالا دقيقا شايد Bliss نباشه يه خورده خودت كلمه ها رو عوض كن و توي فولدر I386 سرچ كن
من بعدا خودم بهت ميگم.