PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين چه ويروسيه اعصابمو كاملا بهم زده جون هركي دوست دارين كمكم كنيد !!!!

salar2010
29-10-2006, 22:34
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان گلم من چند وقتيه كه سيستمم دچار ويروس شده و هركاري كردم پاك نشد كه نشد تا اينكه استينارو زدم بالا و فكر چاره افتادك كه بهترين چاره كارم رو پي 30 ورلد دنستم من دوتا عكس از اون ويروس گرفتم اولي موقي هست كه سيستمم روشن ميكنم و دومي موقع كار با اينترنت مياد ؟ و 60 ثانيه بهم وقت ميده و بعد خودش خود به خود خاموش ميشه خودمم يه حدس هايي زدم فكر ميكنم يا ساسره يا بلستر ؟ ولي انتي ويرسشو ندارم كه از بين ببرمشون چند تا انتي بلستر وساسر دارم ولي هيچ كدومشون كار نميكنن اگه شما دارين معرفي كنين

عكس اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عكس دوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ممنونم

piishii
29-10-2006, 23:49
سلام.
خب اگه از 60 ثانیه شروع میشه همون بلاستر به نظر که چون این ویروس قدیمی معلومه کاملا که آنتی ویروس حداقل آپ دیت شده روی سسیستم ندارین که چارش هم اینه که یا آنتی ویروسی که دارید آپدیت کنید یا یک ورژن جدید از اینهایی که قدرتمند هم هستند ( با اونکه ورژن جدید هر آنتی ویروسی به نظرم دیگه باستر رو از بین ببره ) دانلود کنید .

salar2010
30-10-2006, 05:34
سلام جناب piishii

نميشه شما يك انتي بلاستر خوب واسه دانلود بزاريد اخه انتي بلاستر هايي كه من دارم هيچ كدومشون كار نميكنن بجز يكي اونم اصلا اين ويروسو شناسايي نمينه چه برسه كه پاكش كنه !!!

بازم ازت ممنونم به خاطر پاسختون

n_mohsendoost
30-10-2006, 11:35
برو control panel بعد Administrative Tools از اونجا برو به services

سرویس Remote procedure call بازش کن در قسمت recovery
ّfirst - second - subseguent ر
هر سه تارو بذار رویtake no action
این کار رو برای سرویس RPC locator هم انجام بده

Mehrshad2562
30-10-2006, 14:09
سلام عزيز.وقتي سيستم بوت شد و ويندوز اومد بالا روي ساعت كنار نوار وظيفه كليك كن و تاريخ كامپيوتر رو به عقب ببر.سيستم رو يك بار ريست كن.اميدوارم كه ديگه ازش خبري نباشه.موفق باشي

salar2010
30-10-2006, 15:46
ممنونم از همتون دوستان گل ببينم ايا به جز اين اين روش ها برنامه اي واسه دانلود نبود كه كمي راحتر باشد اين روش ها هم كه گفتيد خوب و مفيد بود امتحان ميكنم ولي اگه برنامه اي مخصوص اين كارباشه بهتره

بازم ممنونم

Diego
30-10-2006, 16:11
اشتباهی دوبار پست شد.ادمین های عزیز اگه گذرشون به این تاپیک افتاد این یکی پست رو پاک کنند.

Diego
30-10-2006, 19:11
ممنونم از همتون دوستان گل ببينم ايا به جز اين اين روش ها برنامه اي واسه دانلود نبود كه كمي راحتر باشد اين روش ها هم كه گفتيد خوب و مفيد بود امتحان ميكنم ولي اگه برنامه اي مخصوص اين كارباشه بهتره

بازم ممنونم
این بهترین برنامه در این زمینه است:#Blaster removal tool
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar2010
30-10-2006, 19:38
جناب Diego از شما هم ساپس گزارم دانلود كردم تا ببينم جواب ميده يا فعلا باي

Diego
31-10-2006, 13:29
جناب Diego از شما هم ساپس گزارم دانلود كردم تا ببينم جواب ميده يا فعلا باي
حتما خبرشو بده.ولی اگه blaster باشه این برنامه پدرشو در میاره....

chovalier
31-10-2006, 14:03
اشتباهی دوبار پست شد.ادمین های عزیز اگه گذرشون به این تاپیک افتاد این یکی پست رو پاک کنند.
سلام
دیگو جان این پستتون 3 ساعت قبل از بعدی زده شده ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا خیلی راحت می شه این کرم رو از بین برد!
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]