PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سريال نامبر كامپايلر ++c

robert
29-10-2006, 16:59
سلام دوستان
اگه ميشه يكي سريال نامبر اين كامپايلر سي پلاس پلاس رو باسه ما بزاره كه حسابي اعصابمونو خرد كرده!!
البته تو خود نرم افزار بجاي سريال نامبر كرك هست ولي موقع كپي كردن ارور ميده ميگه نميتونم كپي كنم!
يعني بجاي استفاده از سريال نامبر ميشد از كرك استفاده كرد ولي مال من اينطوري نميشه و مجبورم از سريال نامبر استفاده كنم
اگه لطف كنيد ممنون ميشم
تشكر

MaliN
01-11-2006, 12:12
لطفا اسم نرم افزار رو با ورژن دقیق به صورت انگلیسی تایپ کنید!!!!

robert
01-11-2006, 17:29
لطفا اسم نرم افزار رو با ورژن دقیق به صورت انگلیسی تایپ کنید!!!!
ممنون از اينكه به درخواست من توجه كردي اما اسم دقيق نرم افزار :
microsoft visual c++ express edition + intel c++ compiler9 for windows

matrix1000
03-11-2006, 02:18
سلام

دوست خوبم ، فعلآ سریال یا کرکی ازش ندارم ، اگه پیدا کردم چشم ، حتمآ میگم...

حالا ، شما میتونی این برنامه رو آپلود کنی ، یا جایی لینک برای دانلود ، ازش سراغ دارید ،

البته حجم برنامه رو هم بفرمایید ، چون فکر کنم ، با نحوه کرک کردن مرتبط باشه ،

ببین شما زمانی که میخواید کرک رو کپی کنید ، نه هیچ برنامه ای باید با این برنامه در ارتباط باشه ، و نه اینکه خود این

برنامه بشکلی در حال اجرا یا اکتیو باشه ، اگه جلوی اینها رو بگیری ، کرکش و کپی اون ساده هست.

بهر حال یه لینک دانلود از برنامه معرفی بفرمایید.

موفق و پیروز باشید.

robert
03-11-2006, 13:22
سلام

دوست خوبم ، فعلآ سریال یا کرکی ازش ندارم ، اگه پیدا کردم چشم ، حتمآ میگم...

حالا ، شما میتونی این برنامه رو آپلود کنی ، یا جایی لینک برای دانلود ، ازش سراغ دارید ،

البته حجم برنامه رو هم بفرمایید ، چون فکر کنم ، با نحوه کرک کردن مرتبط باشه ،

ببین شما زمانی که میخواید کرک رو کپی کنید ، نه هیچ برنامه ای باید با این برنامه در ارتباط باشه ، و نه اینکه خود این

برنامه بشکلی در حال اجرا یا اکتیو باشه ، اگه جلوی اینها رو بگیری ، کرکش و کپی اون ساده هست.

بهر حال یه لینک دانلود از برنامه معرفی بفرمایید.

موفق و پیروز باشید.
ممنونم matrix 1000 عزيز از اينكه به درخواستم توجه كردي حجم برنامه 86 مگابايت هست و من هم موقع كپي كردن كرك همه برنامه ها رو ميبندم ولي باز هم عمل نميكنه اينروزها هم اكثر سايتهاي دانلود كرك و سزيال نامبر ----- شده اند و دسترسي به آنها كار آساني نيست ولي باشه هر وقت برنامه رو آپلود كردم لينكشو بهتون معرفي ميكنم
پيروز و سر بلند باشيد