PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ترجمه متن آريان پور نصب كردم فونت هاش نا خانواست

internet1
21-05-2005, 16:15
با سلام
دوستان نرم افزار ترجمه آريان پور هفت جلدي رو نصب كردم (نسخه صادراتي)‌ ولي فونت هاش مشكل داره شما راهنمايي كنيد بايد چيكار كنم كه درست بشه تصوير جايي كه مشكل داره هم گذاشتم :
ضمناْ‌ از روي سي دي هم اجرا مي شه يعني هر بار اجراي برنامه بايد سي دي گذاشت چه طور مي شه بي خيال سي دي اون شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشكر از شما
موفق باشيد
پيمان از شيراز

internet1
21-05-2005, 18:24
كسي جواب نمي ده

hajHasan
21-05-2005, 19:13
يه بخشي تو كنترل پنل هست براي تنظيمات زبان. در آنجا يك صفحه هست براي زبانهاي غير يونيكد. زبان انتخاب شده در آنرا به انگليسي تغيير بده. اگر انگليسي هست به فارسي !

براي اينكه برنامت بدون سي دي بياد بالا از نرم افزارهاي ساخت درايو مجازي مثل virtual cd يا نرم افزارهاي مشابه استفاده كن.

internet1
21-05-2005, 22:37
با سلام
اين كاري كه گفتي كردم و نرم افزار هم درست شد
ولي يه مشكلي بوجود اومد توي فاوريت يا منوي پيش گزيده سايت هاي اينترنتي سايت هايي كه پيش گزيده كرده بودم كه قالب بر هزاران سايت هست قسمت هايي كه با فارسي نوشته بودم تبديل شده بود به علامت سوال ؟؟؟؟؟؟؟ به اين صورت مثلا اگه نوشته بودم ( انجمن پي سي ورد )‌تبديل شده بود به ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب حالا چيكار كنم

hajHasan
21-05-2005, 23:56
:lol: عجب مشكلي شد حالا !
اول يه تستي بكن ببين سايتهاي فارسي كه الان اضافه ميكني همون مشكل را دارد يا اينكه بدون مشكل هست ؟
اگر ديدي مشكل داره كه ديگه ميمونه انتخابش با خودت. بين گزينه هاي فارسي منو و ديكشنري يكي را انتخاب كني .
اگر هم مشكلي نبود ميتوني به مرور قبليها را تغيير نام بدهي كه البته برات وقت گير ميشه.
من خودم هميشه براي اسامي فارسي فايلها يا آدرسهاي اينترنتي از پينگليشي استفاده ميكنم و از اين دردسرا هم ندارم.
البته اگر برنامه نويس ديكشنريت كارشو درست و كامل انجام مي داد و برنامشو يونيكد كامل مي نوشت شما از اين دردسرا پيدا نمي كردي.

mehdi_halla
07-06-2005, 00:47
همچين مشكلي براي منم بوجود اومده(تو ويندوز xp).

اگه تو ويندوز 98 نصبش كني مشكلت حل ميشه.

البته گفته باشم بعضي از سي دي هاي آريانپور كه تو بازاره با ويندوز xp مشكلي

نداره.

sayedreza
07-06-2005, 01:02
سلام
معذرت ميخام من تو ي خود ويندوزم برنامه هاي فارسي رو با علامت سوال ميديدم بعد فهميدم توي تنظيمات زبان در كنترل پنل در قسمت advanced فارسي رو انتخاب نكرده بودم
ببخشيد گفتم شايد فراموش كرده باشيد!
چاكرآقا پيمان گل :wink:

mehdi_halla
08-06-2005, 23:48
سلام
معذرت ميخام من تو ي خود ويندوزم برنامه هاي فارسي رو با علامت سوال ميديدم بعد فهميدم توي تنظيمات زبان در كنترل پنل در قسمت advanced فارسي رو انتخاب نكرده بودم
ببخشيد گفتم شايد فراموش كرده باشيد!
چاكرآقا پيمان گل :wink:

سيد رضاي عزيز اين مشكلي كه صحبت سرشه با اون روشي كه گفتين قابل حل نيس

اتفاقا همون جور كه يكي از دوستان قبلا گفت بايد در همون جايي كه شما گفتين زبان

english انتخاب بشه تا برنامه درست بشه . :o