PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : install shield

ashkani
28-10-2006, 18:43
چرا کسی install shieldo بلد نیست کمک من کنه. من میخوام یه ست آپ مثل کینگ پرند بسازم متسفانه کسی بلد نیست؟

piremard
29-10-2006, 00:26
شما اول بگو از چه نسخه ای استفاده می کنی " تمام عبارت نسخه برنامه مهمه"
بعد تمام برنامه های "مایکروویژن" سازنده ی اینستال شیلد دارای ویزادر هستند
شما در کمتر از 20 ثانیه می توانی با کمترین دانش ست آپ نویسی ، نصاب خودت را بسازی
موفق باشید

ashkani
29-10-2006, 10:06
مرسی از راهنماییتون
عزیز من اصلا تا بحال کار نکردم از این به بعد میخوام کار کنم و هیچ اطلاعی راجع بهش ندارم و میخوام یه ست آپ مثل کینگ پرند بسازم یعنی یه نرم افزاری مثل 3d max رو توی temp کپی کنه و بعد از اون اجراش کنه بطور اتوماتیک و بعد از نصب کامل فایل اصلی که همان 3d max باشد رو از temp پاک کنه دقیقا مثل کینگ پرند. خوب عزیز ممنون میشم کمکم کنی

piremard
29-10-2006, 21:23
مرسی از راهنماییتون
عزیز من اصلا تا بحال کار نکردم از این به بعد میخوام کار کنم و هیچ اطلاعی راجع بهش ندارم و میخوام یه ست آپ مثل کینگ پرند بسازم یعنی یه نرم افزاری مثل 3d max رو توی temp کپی کنه و بعد از اون اجراش کنه بطور اتوماتیک و بعد از نصب کامل فایل اصلی که همان 3d max باشد رو از temp پاک کنه دقیقا مثل کینگ پرند. خوب عزیز ممنون میشم کمکم کنی
خب شروع کنید از منوی فایل عبارت setup wizard
نام شرکت
نام محصول
و در صفحه دیگر
add file
target document همان مسیر نصب برنامه در پوشه ی پروگرم فایلز ویندوز است
که شامل نام محصول و نام شرکت است یعنی :
target ==== program files\corporate\software name
بقیه تنظیمات هم در ویزارد هم همینطور ساده است
والسلام :)

piremard
30-10-2006, 04:03
یادم رفت اين را هم بگم ! در تقریبا تمام برنامه های اینستال شیلد چند تا نمونه انجام شده هست که می تونه برای customization برای هدف شما مفید باشه
در اینستال شیلد مفاهیم زیر جالب توجه اند :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به تصویر بالا توجه کنید از بالا به پایین :

1 general information برای داده های برنامه مشخصات سازنده ، کپی رایت ، ساپورت آن لاین ، آپ دیت از سرور و غیره

2 orgnazition بیشتر برای برنامه های حرفه ای می خورد
مثلا بازی هایی که به دایرکت ایکس نیاز دارند و یا برنامه هایی که باید بهمراه نوع خاصی سرور نصب شوند و یا نیاز به جاوا و غیره دارند

3 خیلی واضحه نه !
منوی files and folders برنامه های و فایل ها را با توجه به مسیر نصب تعیین می کند

4 sytem config.... اولیش برای ساخت میانبر روی منوی استارت و یا برروی دسک تاپ است
دومیش برای الحاقات رجیستری ویندوز برای برنامه است و سومیش برای تنظیمات دیتا بیس و چهارم معمولا برای نصب آن لاین از وب سایت استفاده می شود

5 server config .... برای برنامه های مخصوص شبکه است که باید دیتا بیس و یا iis را تنظیم کنند

6 behavior and logic برای تنظیمات نهایی خود ست آپ و ملحقات آن و دخل تصرف دستی در نوع اسکریپ های ست آپ استفاده می شود

بهمین سادگی موفق باشید :)

ashkani
31-10-2006, 20:12
سلام عزیز
خیلی آقایی دستت درد نکنه فقط یه لطفی بکن بگو باید چه نسخه ای رو تهیه کنم مشخصات کلیشو بگی ممنونتون میشم مرسی منتظر جوابتون هستم

piremard
01-11-2006, 00:49
سلام عزیز
خیلی آقایی دستت درد نکنه فقط یه لطفی بکن بگو باید چه نسخه ای رو تهیه کنم مشخصات کلیشو بگی ممنونتون میشم مرسی منتظر جوابتون هستم
من نسخه ی installshield premier را بشما پیشنهاد می دهم
چون هم در ایران پیدا می شود و هم بدلیل گرافیکی بودن برنامه بسیار خوش دست است و برای کسانی که برای نخستین بار ست آپ برای برنامه هایشان می نویسند "چه حرفه ای و چه مبتدی" بسیار مناسبه
در ضمن skin های زیبایی هم برای ست آپ داره ، ویزارد آنهم زیباست
موفق باشید

siadate
27-12-2006, 06:27
با سلام وتشکر از شما دوست عزیز: piremard
لطفا اگر لینک دانلود این برنامه را هم دارید در اینجا قرار دهید با تشکر....مرسی !!

piremard
27-12-2006, 13:24
با سلام وتشکر از شما دوست عزیز: piremard
لطفا اگر لینک دانلود این برنامه را هم دارید در اینجا قرار دهید با تشکر....مرسی !!

البته این نسخه ی جدیده و برای ویندوز ویستا هم ساپورت داره :

ajax007
02-01-2007, 11:24
می خواستم کسی بلده چه جوری توی install shield 11.5 بک گراند با آهنگ بزاره
ممنون

piremard
02-01-2007, 23:29
می خواستم کسی بلده چه جوری توی install shield 11.5 بک گراند با آهنگ بزاره
ممنون

کافیه یک bat بنویسی و آهنگ رو اجرا می کنه
برای بک گراند تصویری هم باید با اینستال شیلد اسکین کاستومایزر ، اسکین رو دستکاری کنی:)

ajax007
03-01-2007, 09:29
اگه میشه یک مقدار بیشتر توضیح بده
ممنون

piremard
06-01-2007, 04:40
اگه میشه یک مقدار بیشتر توضیح بده
ممنون

اگر می توانی اسکریپت بنویس که این کد زیر را در تابع در حال نصب فایل setup.rul بگذار و مقدار دهی کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر نه یک فایل ساده bat بنویس که در پس زمینه نصب آهنگ رو اجرا کنه و برای تصویر پس زمینه هم یا باید فایل msi را ادیت کنید یا با خود نسخه پروفشنال اینستال شیئلد دستکاریش کنید

یک راه ساده تری هم هست اینه که بیای demo shield رو برای نصب ات بسازی که کاملا مالتی مدیا می شه

راه های دیگه من بدلیل درد سر زیادش پیشنهاد نمی شه :tongue:

ajax007
15-05-2007, 11:42
لطفا اگه میشه یه عکس بذار یا آموزش تصویری
ممنون

Mohsen6558
17-05-2007, 21:12
سلام می خواستم بدونم چطور می شه از یه Progress Bar کوچولو استفاده کرد (مثل همون که در بیشتر برنامه های نصب برای بازی ها متداول هست ) می ره یه گوشه هم بگراند داره هم اهنگ
مرسی

piremard
18-05-2007, 01:39
سلام می خواستم بدونم چطور می شه از یه Progress Bar کوچولو استفاده کرد (مثل همون که در بیشتر برنامه های نصب برای بازی ها متداول هست ) می ره یه گوشه هم بگراند داره هم اهنگ
مرسی

---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen6558
18-05-2007, 10:18
---[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می شه بیشتر توضیح بدی؟؟