PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور با یاهو مسنجر 7 میشه ارتباط صوتی برقرار کرد؟

ZiTaNiX
20-05-2005, 23:08
اگه کسی بلده بگه
میدونم این برنامه تازه اومده
ولی گفتم شاید کسی بلد باشه
:arrow: :?:

Babak
20-05-2005, 23:27
من مشکل رو متوجه نشدم
خيلی ساده با شخص مقابل در pm دکمه call رو ميزنيد
فقط اينکه هر دو طرف بايد حتماً ياهو جديد داشته باشن وگرنه ارتباط صوتی ممکن نيست
تفاوت با ياهو قديم يکی در کيفيت بسيار خوب صداست و ديگه اينکه دو طرف ميتونن همزمان حرف بزنن

ZiTaNiX
20-05-2005, 23:41
شماره تلفن نمیخواد؟
من هرچی میزنم ارور میده :arrow: :?:

Mohammad
21-05-2005, 00:06
شماره تلفن نمیخواد؟
من هرچی میزنم ارور میده :arrow: :?:
:shock:
شماره تلفن چرا؟؟!!!

ZiTaNiX
21-05-2005, 00:26
فهمیدم چی شد
اون مال تماس با خارج بود
هرکی همین نسخه رو داشته باشه فعال میشه ظاهرا

Ali_k
21-05-2005, 11:47
آقا انگار اين ياهو جديده off صوتي هم داره؟ :shock:

Mohammad
21-05-2005, 11:49
آقا انگار اين ياهو جديده off صوتي هم داره؟ :shock:
:shock: :shock:
كجاشه؟
مثل اينكه اين مسنجر جديد نياز به آموزش داره!!!
من كه هنوز فرصت نكردم زياد باهاش ور برم.

hashem
02-06-2005, 14:53
سلام
دوستان اين مسنجنر جديد خيلي توپه از هر نظر ولي متاسفانه من نتوانستم pmهايofflinرا دريافت كنم.يعني زماني كه كانكت ميشوم پيغامهاي offlinرا دريافت نمي كنم.
آيا اين اشكال از من است؟ممكنه تنظيمات خاصي داشته كه من نمي دانم؟شما چطور ايا pmهايoff رادريافت ميكنيد يا نه
ممنون ميشم از راهنماييتان

Navid
02-06-2005, 14:55
براي من كه بدون مشكل هست

Mehdi_Best
02-06-2005, 14:58
من هم مشكلي ندارم. در ضمن تنظيم خاصي نمي خواد.

papiyoon
02-06-2005, 15:10
به نظر من صبر كنيد تا ورژن نهاييش بياد

hyriand
02-06-2005, 20:21
راستش منم دارم ازش بدون مشكل استفاده ميكنم.
همونطور كه گفته شده پيغام گير تلفن هم داره به اين
صورت كه وقتي شما به طرف مقابل ( كه حتما بايد نسخه 7 رو داشته باشه زنگ ميزنيد . اگه طرف آفلاين باشه و يا اينكه گوشي رو ور نداره در همون لحظه يا بعد از حدود يك دقيقه زنگ خوردن يه پيغامي از طرف ياهو ميشنويد كه با انگليسي ميگه بعد از شنيدن بوق پيغام خودتون رو بذاريد و بعدش ميتونيد تا 120 ثانيه پيغام صوتي بذاريد. از نظر كيفيت صدا هم حرف نداره.

پوریا
02-06-2005, 21:03
سلام
من هم این مشکلو داشتم وقتی که می خواستم CHAT VOICE کنم مثل ورژن قبلش در قسمت بالاش بغل WEBCAM چیزی به نام VOICECHAT وجود نداره! فقط در رومش مثل اینکه میشه دست جمعی صحبت کرد مثل PALTALK

Ali_k
03-06-2005, 05:54
راستش منم دارم ازش بدون مشكل استفاده ميكنم.
همونطور كه گفته شده پيغام گير تلفن هم داره به اين
صورت كه وقتي شما به طرف مقابل ( كه حتما بايد نسخه 7 رو داشته باشه زنگ ميزنيد . اگه طرف آفلاين باشه و يا اينكه گوشي رو ور نداره در همون لحظه يا بعد از حدود يك دقيقه زنگ خوردن يه پيغامي از طرف ياهو ميشنويد كه با انگليسي ميگه بعد از شنيدن بوق پيغام خودتون رو بذاريد و بعدش ميتونيد تا 120 ثانيه پيغام صوتي بذاريد. از نظر كيفيت صدا هم حرف نداره.
hyriand جان من نميدونم چرا هر وقت برا يكي پي ام صوتي ميزارم جواب نميده؟
البته اينا بگم كه چون خودم ياهو 7 را دارم برا يه آيديا ديگه خودم off voice گذاشتم .بعد كه با اون آيدي آن شدم ديدم كه اصلن اون pm voice نيمده. چي كار كنم؟يعني چه جوري برا شما جواب داد؟

hyriand
03-06-2005, 05:57
راستي اينو ميدونستي كه pm voice به طور اتوماتيك بهت
نشون داده نميشه؟
حالا اين دفعه يه پيغام بذار بعد برو با اون يكي آي دي آن شو.
يك كمي اگه بعد از آنلاين شدن صبر كني پايين پنجره اصلي
ياهو آيكن يك نوار كاست ميبيني كه روش يه ستاره داره.
اون ستاره يعني اينكه پيغام جديد برات اومده. اگه روش كليك كني ميتوني بهشون گوش بدي

Ali_k
03-06-2005, 07:35
hyriandجان نمياد يعني شانسيه چون من الان رو يكي ديگه از آيديام pm voice فرستادم نميشه .يعني اون صداي مورد نظر كه ميگه لطفن پيغام خود را بگذاريد و صدا بوق مياد ..نمياد :cry:

hyriand
03-06-2005, 07:42
اين كه خب بعضي موقع شانسيه. يعني قبل از اولين زنگ طرف مياد ميگه پيغام بذاريد بعضي موقع اما خب يه كمي كه زنگ خورد مياد. من كه راستش مشكلي ندارم.
ولي بگو اون ايكن كاست رو اون پايين ديدي يا نه؟

Ali_k
03-06-2005, 07:51
اين كه خب بعضي موقع شانسيه. يعني قبل از اولين زنگ طرف مياد ميگه پيغام بذاريد بعضي موقع اما خب يه كمي كه زنگ خورد مياد. من كه راستش مشكلي ندارم.
ولي بگو اون ايكن كاست رو اون پايين ديدي يا نه؟

hyriand جان حالا نميشه يه كاري كرد مال من از حالت شانسي بودن در بياد. راستي يه چيز ديگه بگم من هر وقت ميرم تو قسمت Voice messeage &Call History يا دير طول ميكشه ببينم برا كيا قبلن pm voice دادم و وقتيم اينجوري شد اصلن نميشه play كرد . دومن بعضي موقع ها هم اصلن pm voice كه قبلن فرستادم را نشون نميده.
در مورد سوال دوم شما هم بگم كه بله ديدمش (رنگش تو مايه هاي بنفشه) ..از منويContacts هم ميشه آورد

hyriand
03-06-2005, 07:54
خب اين حالت شانسي بودنش به خاطر اينه كه نسخه بتا
هستش زياد نميشه ازش انتظار داشت.
اصلا براي همين هم نسخه بتا نرم افزار ها ميان بيرون كه
توسط منو و شما تست بشه

mehdi87
03-06-2005, 12:28
سلام به برو بچ پي سي ورلد

بايد بگم كه

براي استفاده از اين سيستم باير سرعت بالايي داشته باشيد

تا وقتي كه صحبت ميكنيد پيغام صوتي شما بر روي سرور ياهو

ذخيره شه - حالا كه ما تو ايران هستيم و سرعت هم خيلي با لا نيست
شما بايد وقتي پيغام رو فرستاديد و end call ي رو زديد بايد حدود 5 دقيقه يا كمتر صبر منيد تا بطور كامل فرستاده شه و پي ام رو ببنديد

در ضمن بايد عرض كنم كه اين سيستم با بعضي از اينترنت ها ي داخل ايران كار نميكند و براي طرف مقابل ارسال نميشه

سعي كنيد هميشه ورژن فاينال رو روي سيستمتون براي استفاده نصب كنيد

تا بعد ... :mrgreen: 8)

:arrow:

MaFia
03-06-2005, 12:40
من كه نمي دونم به خاطر كارت صدايي كه دارم اينجوره يا ..
تو سيستم هايي كه چت صوتي دو طرف همزمان هستند مثل ياهو 7 يا ... صداي من و طرف فييد بك دار ميشه
:cry: :wink: