PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم مرورگر اينترنت بهتره؟!!!!

S0R3N4
27-10-2006, 22:42
سلام دوستان به نظرتون كدوم مرورگر اينترنتي بهتره !!!!
از هر لحاظ !!!!
سرعت-محيط-نمايش صفحه و ....

S0R3N4
27-10-2006, 23:09
حتما راي بديد
فكر كنم تكليف خيلي ها رو براي استفاده از يك مرورگر خوب معلوم مي كنه!!!

يادتون نره!!!!

games20
28-10-2006, 00:09
Opera
Operaفقط

EMPERATOUR
28-10-2006, 00:23
استاندارد ترين فاير فوكس و پر سرعت ترين اپرا. من مرورگرهاي IE و اپرا و Firefox 2 و Avant رو باهم نصب كردم و از همشون استفاده ميكنم . مثلا براي گشت و گذار ار اپرا و براي آپديت سايت و كارهاي حرفه اي تر از فاير استفاده ميكنم

S0R3N4
28-10-2006, 13:51
آقايون استاد اين تاپيك رو رونق بديد تو رو خدا!!!

j0l6
28-10-2006, 20:18
من ابرا رو بخاطر ژشتيباني از ايميل و دانلود منجره خوبي كه داره مي خوام و اينكه در اژرا مشكل تايب حروف فارسيرو هم ندارم ولي ئر مرورگر هاي ديگه مشكل دارم مثل همين الان كه دارم از aol openride استفاده می کنم و مشکل دارم با تایب چند حرف ولی این هم بروزرش خیلی عالیه واقعا سرعتش محشره و خیلی هم زیباست ولی نمی تونم باهاش ایمیل جی میل رو چک کنم اگه میشده شاید قید ابرا رو هم میزدم

Šepehr
28-10-2006, 21:25
من قبلا با اپرا کار می کردم
اما تقریبا 2 ساله که به فایرفاکس رو اوردم
واقعا از هر نظر عالیه هم سرعت هم زیبایی هم امنیت

پس فقط فایرفاکس

S0R3N4
30-10-2006, 14:01
طرف داران اپرا راي بدند كه مرورگر مورد علاقهشون عقب موند!!!!

smnfriend
30-10-2006, 14:15
هیچ کدوم فایرفاکس نمیشه. به خصوص الان که ورژن 2 فایرفاکس به بازار عرضه شده، مطمئنن روی همه مرورگرا رو کم می کنه. تنها چیزی که اپرا داره ولی فایرفاکس ازش بی بهره هست، سیستم دریافت فایلهای عرضه شده در شبکه torrent هست که امیدوارم هرچه زودتر واسه اونم یه فکری بکنن. هم سرعت داره، هم امنیت

j0l6
30-10-2006, 14:45
فایر فاکس میتونه ایمیل ها رو به کامپیوتر وارد کنه؟
اگه همچین امکانی رو داره ممنون میشم توضیح بدین چو ن من هرچی سرچ کردم پیداش نکردم و فقط ایمل رو چک میکنه و میگه ایمیل جدید رسیده ولی خودش ایمیل ها رو دریافت نمی کنه و باید خودمون به وارد ایمل بشیم و اونار وبخونیم که خیلی سخته
اگه این امکان رو مثل اپرا داشته باشه اون وقت میشه مقایسش کرد
از نظر راحتی هم اپرا خیلی راحت تر و جمع و جور تره مثلا واسه تنظیم استفاده از ------ در اپرا فقط یه بار به قسمت تنظیماتش وارد میشی و دفعه ی بعد اگه بخواس از پراکسی استفاده کنی یا استفاده نکنی خیلی راحت تو قسمت تولزش پراکسی رو فعال با غیر فعال میکنی ولی تو فایر فاکس من همش باید میرفتم تو قسمت تنظیمات و انو فعال یا غیر فعال میکردم که دیوانه وار بود
شاید من زیاد به فایرفاکس وارد نیستم و این مشکلات رو شما دارین . اگه راه حیلی براش دارین توضیح بدین ممنون میشم

S0R3N4
30-10-2006, 18:23
اپرا=سرعت بيشتر
فايرفاكس=پر دقت و خوش دست(نشان دادن فونت ها و ...)
اينرنت اكسپلور=چرت و پرت

Hamed-Dehghani
31-10-2006, 08:54
شكي نيست اول فاير فاكس ولي از مرورگرهاي بر مبناي هسته IE كه بخاطر سازگاري و آرشيو صفحات وب مورد توجه اند . آيا Maxthon يا My IE بهتر از Avant نيست كه در ليست بالا ديده نمي شود.

K053_LSH_KV90
31-10-2006, 09:17
n بار تا حالا نظر سنجي صورت گرفته اما باز همه حرف خودشون رو مي زنند.

فقط فاير فوكس ... -البته بعضي وقت ها اپرا نياز ميشه-

j0l6
31-10-2006, 09:18
اقا یکی به من بگه چرا نمی تونم پست های جدید این تایپیک رو ببینم ؟ از ظرف انجمن برام مبل میاد و نشون میده که پست های جدیدی ارسال شده ولی وقتی رو لینک کلیک میکنم و میام تو تایپیک اخرین پست پست خودم هستش!!!!!!!!! فقط هم با این تاپیک مشکل دارم

الان که این پست رو دادم درست شد :blink:

اقا کسی جوابی برا مشکلاتی که من با فایر فاکس دارم نداره؟

Ali&G
31-10-2006, 20:12
دوستان بدون هيچ حرف يا توضيحي ميگم فقط فاير فوكس ;) ;) ;)
:thumbsup: .موفق باشيد. :thumbsup:

mostafaeshghi
01-11-2006, 00:10
فقط آوانت بروزر

arash_vbasic
01-11-2006, 01:53
Only FireFox

Gladiator
01-11-2006, 04:09
Maxhton هم تو راي گيريت بزار.

راستي كه Maxthon 2 رو كي تست كره؟!

عجب جيگري شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم لينك دانلود Preview Version:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شكي نيست اول فاير فاكس ولي از مرورگرهاي بر مبناي هسته IE كه بخاطر سازگاري و آرشيو صفحات وب مورد توجه اند . آيا Maxthon يا My IE بهتر از Avant نيست كه در ليست بالا ديده نمي شود.

100% بهتره. تو مرمورگرهاي تحت IE حرف اول و آخر رو Maxthon ميزنه و بس!

Maxthon با موتور IE 7 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، ديگه كي به فاير نگاه ميكنه؟!! (البته به اونهاي كه تعصب الكي رو فاير دارن يا دشمن قسم خورده مايكروسافت هستن كاري ندارم!!!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j0l6
01-11-2006, 09:52
اقا واسه هرفتون دلیل بیارین و یه توضیح کوچولو در مورد اینکه چرا میگن بهتره بدین این توضیحات به درد ما میخوره
اقا یکی از امکانات اپرا رو دیروز تست کردم (irc chat client ) باید بگم این امکان اپرا رو خیلی بلاتر بورد
اگه نمیدونین irc چی هست در موردش بخونین واقعا چیز به درد بخوری هستش . همه چی توش پیدا میشه یه دنیاس واسه خودش . دیروز رو یه سرورش سرچ کردم بیش از 20000 روم پپیدا کرد که تو این روم ها در مورد همه جور موضوعی بحت میکردن از موضوعا اموزشی و پرسش و پاسخ گرفته تا دانلود از کامپیوتر های شخصی و ftp ها
با اپرا خیلی راحت میشه به این روم ها کانکت شد . ولیخدایش ندیدم فایر فاکس همچین امکانی رو داشته باشه

Arash_K7
01-11-2006, 10:04
فقط Ie 7 تمام فونتها رو هم ساپورت میکنه

*NashenaS*
02-11-2006, 13:01
سلام...

به دلیل این که بار ها راجه به این موضوع بحث شده این تاپیک رو می بندم تا در تاپیک های قبلی بحث کنین تا از پراکندگی جلوگیری بشه...
ممنون از حسن نیت شما دوستان خوبم...

موفق باشین. :)