PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فونت اين كتاب pdf چیست یا چگونه pdf را تبدیل به ورد کنم؟

7777
27-10-2006, 09:45
مجموعه بزرگی از فایلهای پی دی اف را دارم که جزء برنامه درسیم هست ولی وقتی که فایل پی دی اف را کپی پیست می کنم توی ورد فونتهای بهم می ریزد و خوانده نمی شود مثلا این فایل پی دی اف را نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش می کنم آنرا دانلود کنید حجمش خدود 62 شصت و دو کیلو بایت است و یک نمونه از مجموعه فایلهای پی دی اف است ولی به هیچ وجه نمی توانم توی ورد کپی پیست کنم لطفا اگر کسی علت مشکل را می داند مطرح کند خیلی خیلی متشکر

sama_65
27-10-2006, 09:53
دوست خوبم
بايد از نرم افزار Pdf to Word استفاده كني !

رويا خانوم
27-10-2006, 10:10
مجموعه بزرگی از فایلهای پی دی اف را دارم که جزء برنامه درسیم هست ولی وقتی که فایل پی دی اف را کپی پیست می کنم توی ورد فونتهای بهم می ریزد و خوانده نمی شود مثلا این فایل پی دی اف را نگاه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش می کنم آنرا دانلود کنید حجمش خدود 62 شصت و دو کیلو بایت است و یک نمونه از مجموعه فایلهای پی دی اف است ولی به هیچ وجه نمی توانم توی ورد کپی پیست کنم لطفا اگر کسی علت مشکل را می داند مطرح کند خیلی خیلی متشکر
دوست عزيز
اگر به همين راحتي بود كه شما مي خواهيد...ديگه چه غمي بود . ( فايل پي دي اف را در ورد كپي پيست كنيد :blink: :blink: )
براي تبديل پي دي اف به ورد كانورتور هايي تو همين سايت معرفي شده كه متاسفانه با فونت فارسي مشكل داره و تقريبا كار نمي كنه. شما مي تونيد توي تايپيكها دنبال اين كانورتورها بگرديد. ولي بعيد مي دونم كه مشكلتون حل بشه.

7777
27-10-2006, 10:26
دوست خوبم
بايد از نرم افزار Pdf to Word استفاده كني !
اين كانورتور
PDF2Word Version v1.4
نتوانست مشكلم را حل كند و فونتها كماكان غيرقابل خواندن بود

7777
27-10-2006, 10:52
دوست عزيز
اگر به همين راحتي بود كه شما مي خواهيد...ديگه چه غمي بود . ( فايل پي دي اف را در ورد كپي پيست كنيد :blink: :blink: )
براي تبديل پي دي اف به ورد كانورتور هايي تو همين سايت معرفي شده كه متاسفانه با فونت فارسي مشكل داره و تقريبا كار نمي كنه. شما مي تونيد توي تايپيكها دنبال اين كانورتورها بگرديد. ولي بعيد مي دونم كه مشكلتون حل بشه.

کانورتو برای تبدیل پی دی اف عربی به ورد داریم؟ اگر فارسی به ورد نیست کانورتور پی دی اف عربی به ورد را لینک بدهید شاید مشکل را تا حدودی حل کند فکر کنم این مساله در تاپیک جواب صریحی برایش نیست یعنی کدام کانورتور تبدیل پی دی اف عربی به ورد را انجام می دهد؟

7777
28-10-2006, 18:20
کانورتو برای تبدیل پی دی اف عربی به ورد داریم؟ اگر فارسی به ورد نیست کانورتور پی دی اف عربی به ورد را لینک بدهید شاید مشکل را تا حدودی حل کند فکر کنم این مساله در تاپیک جواب صریحی برایش نیست یعنی کدام کانورتور تبدیل پی دی اف عربی به ورد را انجام می دهد؟

هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم وفقكم الله تعالي

7777
07-11-2006, 11:50

دوستان اگر تجربه ای در کار کردن با تبدیل کننده های پی دی اف عربی به ورد دارند خواهشنمد است راهنمایی بفرمایند
متشکر

Ship Storm
07-11-2006, 14:31
آقا كسي برنامه كم حجم و مفيد كه بتونه فايل هاي Word را به PDF تبديل كنه ميدنه از كجا ميشه پيدا كرد البته من يكي دانلود كردم ولي فونت فارسي رو نميشناسه و به جاش مربع كشيده كسي درستش رو داره
یا بگید راه حلی وجود داره

iAR11
14-11-2006, 23:25
سلام.
اگه فایلتون فارسی یا چیزی غیر از لاتین هستش، به‌نظر من از فکرش بیا بیرون. چون فقط متن لاتین‌رو می‌شه توی ورد کپی- پیست کرد و یا تبدیل کرد.
در ضمن من تا به حال تبدیل کننده‌ای مختص تبدیل پی‌دی‌اف عربی به ورد ندیدم، ولی برعکسش‌رو همون برنامه‌ی معروف آدوبی (آکروبات) انجام می‌ده.
این آدوبی که فتوشاپ و یه سری دیگه از برنامه‌هاش‌رو میدل ایست داد بیرون، این آکروبات‌رو هم بده...

siadate
15-12-2006, 21:20
تازه رسیدی به اول مشکلات pdfهای فارسی................................

marmoolake
04-02-2007, 12:37
من نرم افزار ورد به پي دي اف را دارم و باهاش خوب کار ميکنم .تمام صفحات ورد رو برام پي دي اف ميکنه.البته بايد کرکش رو نصب کرد.اما در مورد پي دي اف به ورد:ن فقط تا اونجا تونستم که کلمات فارسي رو هم به ورد ببره اما فقط از چپ به راست مياره نه از راست به چپ...کسي اگه بتونه اين مشکل رو حل کنه خوبه براي همه..........:rolleye:

marmoolake
04-02-2007, 12:39
من نرم افزار ورد به پي دي اف را دارم و باهاش خوب کار ميکنم .تمام صفحات ورد رو برام پي دي اف ميکنه.البته بايد کرکش رو نصب کرد.اما در مورد پي دي اف به ورد:ن فقط تا اونجا تونستم که کلمات فارسي رو هم به ورد ببره اما فقط از چپ به راست مياره نه از راست به چپ...کسي اگه بتونه اين مشکل رو حل کنه خوبه براي همه..........

ebru gundes021
04-02-2007, 21:03
چجوری اتاوار متحرک گذاشتی؟

amgh_12
05-02-2007, 00:49
فقط دو راه حل داری یا اینکه نسخه ME آکروبات رو گیر بیاری که فعلا آخرین نسخه ۷ هست و یا اینکه از OCR فارسی یا عربی استفاده کنی که هر دوش هم تو اینترنت موجود هست . (Readiris )