PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل دی وی دی به سیدی ... میشه؟

fingulii
25-10-2006, 22:31
من یه دی وی دی دارم سه تا تراک داره که حجم هر کدوم 0.99 گیگ هستش ...چطوری تبدیلش کنم به سیدی ؟ که با سیدی رام بشه خوندش؟

asa2000
25-10-2006, 22:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fingulii
25-10-2006, 22:51

بابا اینکه همش پولیه.....کرک نداری؟
راه دیگه چی؟ :sad:

AK1
25-10-2006, 22:52
Dr.DivX و MPEG4 Direct Maker هم براي كم كردن حجم دي وي دي هستن كه مي توني تا 4 فيلم در يك سي دي رو جا بدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اگه مي خواي رو سي دي رايت كني و تو وي دو سي دي هاي خونگي هم بخونه و هم كيفيت خوبي داشته باشي
من video studio رو پيشنهاد مي كنم كه خروجي رو ويديو سي دي بزار و يه خروجي بگير از هر فيلم بعد رايت كن رو سي دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fingulii
25-10-2006, 23:09
Dr.DivX و MPEG4 Direct Maker هم براي كم كردن حجم دي وي دي هستن كه مي توني تا 4 فيلم در يك سي دي رو جا بدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اگه مي خواي رو سي دي رايت كني و تو وي دو سي دي هاي خونگي هم بخونه و هم كيفيت خوبي داشته باشي
من video studio رو پيشنهاد مي كنم كه خروجي رو ويديو سي دي بزار و يه خروجي بگير از هر فيلم بعد رايت كن رو سي دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه که میگی از کجا بیارم؟...دانلودیشو نداری؟ ...نیاز فوری دارم..............میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

fingulii
25-10-2006, 23:25
یه چیزه دیگه اینا فرمت هاش همش Mpeg هست مشکل اینه که حجم هر تراک 990 مگ هست اما یه سیدی حجمش 700 یا 800 مگ هست....چیکار کنم؟

AK1
25-10-2006, 23:26
من پيشنهاد مي دم سي دي Ulead.VideoStudio رو بخري
دانلود فكر كنم برات بشه از اينجا:
MPEG4 Direct Maker
و يا

Dr.DivX [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
25-10-2006, 23:35
قبلا در موردش بحث شده:
اینجه به نتیجه میرسی:
بهترین نرم افزار تبدیل DVD به VCD از نظر شما چیه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aminzikzak
26-10-2006, 08:52
مبدل هرچی بخوای داره ...