PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جون من كمك كنيد . هر چه سريع تر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gigi_afshin
18-05-2005, 22:11
سلام دوستاي خوب من . راستش من 2 بار Ulead Video Studio 9 را دانلود كردم اما هيچ كدومش نصب نميشد . ميگفت خرابه !!!
حال ميخواستم يكي يه لينكي بده كه وقتي خواستك نصب كنم كار كنه . خود برنامه را ميگما و نه لينك .
5-6 ساعت نشستم دانلود كردم .آخرش هم موقع setup خطا مي داد . كمكم كنيد . ممنون .
اگه ميشه برنامه ي : ulead media studio را هم بذاريد . آخرين ورژنش را . با كرك . ممنون . تو را به خدا ايندفعه درست باشه !!! :roll: :cry: :cry: :roll: :?: :!:

gigi_afshin
18-05-2005, 23:19
آقا يكي كمك كنه . حياتيه . مرسي !!!! :oops:

IVAN
19-05-2005, 02:54
سلام آقاgigi_afshinبابا من که تو ارومیه هستم این برنامه رو تونستم پیداکنم وبخرم .شما که دیگه......در ضمن این برنامه هم که من خریدم ورژن اصلیش هست (2تا سی دیه) بی خیال دانلود :mrgreen: :roll:

Roozedidar
19-05-2005, 04:04
سلام عزيز
منم مثل دوست عزيزمون پيشنهاد مي كنم اگر ايران هستيد بخريد ولي اگر بازم مصر به دانلود هستيد لينكهاي دانلود رو براي شما ميذارم اميدوارم لذت ببريد. در ضمن اين لينك مستقيم و از خود سايت سازنده برنامه هست. پس اگر دوباره مشكل داشتيد بدونيد كه فايل اشكالي نداره و اشكال از كامپيوتر شماست. موفق باشيد...

Ulead Video Studio 9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كرك

Roozedidar
19-05-2005, 04:15
و اما در مورد Ulead MediaStudio Pro 7.0 بازم لينك از سايت سازنده ايدوارم از دانلودتون لذت ببريد...

لينك شماره 1

لينك شماره 2

لينك شماره 3

كرك

tohave
19-05-2005, 15:00
برنامه آدوبي دايركتور رو امتحان كنيد. برترين برنامه موجود و با امكانات عالي و گسترده. از سايت رسمي آدوبي ميتونين داونلود كنيد و كركش هم همه جا پيدا ميشه