PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : macafee 9

ooje_asman
18-05-2005, 10:06
با سلام می شه این برنامه رو دانلود کرد یا بایس برم سی دی شو بخرم

Mehdi_Best
18-05-2005, 10:14
دوست عزيز سلام
اين برنامه رو مي شه دانلود كرد. هم نسخه خانگي و هم حرفه اي. اگه اشتباه نكنم در خود سايت هم معرفي شده و لينك دانلودش هست.
اما براي آپديت شدن كمي مشكل داره. چون ايران جزو كشورهاي مورد تحريم آمريكاست.
در ضمن مك آفي آنتي ويروس خوبي است ولي بهترين نيست. اگه بهترين آنتي ويروس رو مي خواي كاسپرسكي پرو رو نصب كن كه خيالت از همه جهت راحت باشه.
اما اگه مي خواي حتما مك آفي رو داشته باشي بهتره كه مك آفي اينترپرايز 8 رو نصب كني كه خيلي راحت هم آپديت مي شه.
اين هم لينك دانلودش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyar60
18-05-2005, 22:26
مهدي جان
كي گفته كسپرسكي بهترين آنتي ويروسه؟
پس تكليف Bitdefender چي ميشه؟
البته هر كسي يه نظري داره. ولي باور كن كه چند سال تمامي آنتي ويروس ها رو در شرايط يكسان تست كردم تا اينكه چند ماه پيش به Bitdefender رسيدم
رو دست اين هيچ آنتي ويروسي بلند نميشه
موفق باشي :wink:

Mehdi_Best
19-05-2005, 01:27
مهيار جان سلام. من اصلا روي كاسپرسكي و هيچ آنتي ويروس ديگه اي تعصب ندارم. به عنوان مثال 4 شنبه صبح اين پست رو دادم و از كاسپرسكي تعريف كردم. اما وقتي ورژن جديد nod32 كه چند روزه اومده رو كه روش كار كرديم با دوست خوبم سودا به اين نتيجه رسيديم كه مي شه گفت كه nod32 الان بهترين آنتي ويروسه. شايد دوستان بگن كه شما كه تا ديروز از كاسپرسكي تعريف مي كردي؟!!
بايد به اين دوستان بگم كه همونطور كه گفتم روي نرم افزارها و مخصوصا آنتي ويروس ها و فايروالها كه از درجه اهميت حياتي برخوردار هستند، نبايد تعصب داشت و هميشه بايد دنبال بهترين بود. چون ممكنه يك آنتي ويروس امروز بهترين باشه اما فردا بهتر از اون هم ساخته بشه پس هميشه بايد دنبال بهترين بود. در ضمن در مورد nod32 بگم كه اصلا انگار نه انگار كه روي سيستم نصبه! يعني اصلا حافظه رو اشغال نكرده و سرعت سيستم رو پايين نمي آره!
در مورد بيت دفندر هم بگم كه درسته كه آنتي ويروس خوبيه اما انصافا بهترين نيست. ضعف هايي داره كه باعث ميشه نشه بهش اطمينان كامل داشت. در ضمن شما بهتره كه چند تاپيك كه در مورد آنتي ويروس ها هست يه سري بزنيد.

Mehdi_Best
19-05-2005, 01:31
با سلام می شه این برنامه رو دانلود کرد یا بایس برم سی دی شو بخرم

سلام دوباره خدمت دوست عزيزم
اين لينك براي نسخه حرفه اي مك آفي هست. خودم نصب نكردم اما يكي از دوستانم مي گفت كه قابل آپديت هم هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]