PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور نوشته اي كه توسط برنامه كلك نوشته شده رو وارد فتوشاپ كنم

Ps_Trend
22-10-2006, 18:01
چطور نوشته اي كه توسط برنامه كلك نوشته شده رو وارد فتوشاپ كنم كه افت كيفيت نداشته باشه و بتونم سايزش رو تغيير بدم؟ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

mahsoft
22-10-2006, 18:49
شما باید از برنامه های چاپگر مجازی استفاده کنید

مثل پی دی اف فاکتوری

یا ادوبی رایتر

بعد نصب برنامه یه چاپگر مجازی برای شما نصب میکنه

بعد که شما فایل رو چاپ کنید خروجی شما رو pdf میگیره بعد فایل رو تو فوتوشاپ باز کنید

برنامه پی دی اف فاکتوری رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

safety
23-10-2006, 08:59
سلام
در برنامه كلك از مسير edit گزينه copy image to clipboard را انتخاب كن، بعد هم در برنامه فتوشاپ با استفاده از control+v يا از گزينه paste آنرا وارد كن. البته قبلش بايد يك صفحه جديد يا يك عكس را در فتوشاپ باز كرده باشي.
اگر توضيح بيشتر خواستي بگو توضيح بدم.

safety
23-10-2006, 09:07
اين هم نمونه كار كلك در فتوشاپ كه كار خودمه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] copy.th.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] copy.jpg)]

mahsoft
23-10-2006, 13:06
safety جان از اراه کپی پیس نسخ بعد از انتقال اصلا کیفیت خوبی نداره

اگه به کناره های نوشته تون نگاه کنید میبینید که کنگره کنگره شده

ترفند بالایی که گفتم برای حل این مشکل بود

موفق باشی

safety
23-10-2006, 13:48
safety جان از اراه کپی پیس نسخ بعد از انتقال اصلا کیفیت خوبی نداره

اگه به کناره های نوشته تون نگاه کنید میبینید که کنگره کنگره شده

ترفند بالایی که گفتم برای حل این مشکل بود

موفق باشی
سلام
ممنون.
اما لازمه چند تا توضيح بدم:مشكل لبه هاي اين نوشته احتمالاً به خاطر اينه كه من اول آنرا براي كارت پستال در اندازه كوچك در كلك نوشته بودم ولي بعد در فوتوشاپ اونو بزرگ كردم . ضمناً مشكل ديگري كه استفاده از چاپگر مجازي در كلك داره اينه كه كساني كه سيستمشون مثل من به يك چاپگر واقعي وصل است با وجود تنظيم چاپگر روي pdf ساز، باز در نهايت به جاي چاپگر مجازي تعريف شده، دنبال چاپگر اصلي مي گرده. البته اين مشكل در ساير نرم افزارها مثل چليپا وجود نداره و من هم از روشي مشابه روش شما از اكروبات استفاده مي كنم.

safety
23-10-2006, 14:05
سلام
ببخشيد دوبار ارسال شده بود پاك كردم

mahsoft
23-10-2006, 18:02
سلام
ممنون.
اما لازمه چند تا توضيح بدم:مشكل لبه هاي اين نوشته احتمالاً به خاطر اينه كه من اول آنرا براي كارت پستال در اندازه كوچك در كلك نوشته بودم ولي بعد در فوتوشاپ اونو بزرگ كردم . ضمناً مشكل ديگري كه استفاده از چاپگر مجازي در كلك داره اينه كه كساني كه سيستمشون مثل من به يك چاپگر واقعي وصل است با وجود تنظيم چاپگر روي pdf ساز، باز در نهايت به جاي چاپگر مجازي تعريف شده، دنبال چاپگر اصلي مي گرده. البته اين مشكل در ساير نرم افزارها مثل چليپا وجود نداره و من هم از روشي مشابه روش شما از اكروبات استفاده مي كنم.

بعد از نصب برنامه یه چاپگر مجازی در منوی پرینتر شما نصب میشه

اگر هم بیش از 2 چاپگر در این منو باشه پنجره ای باز میشه که اجازه انتخاب چاپگر مورد نظر رو به شما میده

مرسی

موفق باشی

Ps_Trend
24-10-2006, 01:18
ممنون از توجه دوستان راه حل اول به خوبي جواب داد
از راه كپي كليپبرد چندان به كيفيت مطلوبي نميشه رسيد مخصوصآ براي من كه سايز عكسم بزرگ بود اما همينطور كه گفتيد راه اول هم اگر يك پرينتر واقعي روي سيستم نصب باشه به مشكل بر ميخوره حتي اگر از حالت انتخاب هم خارجش كنيم باز به سراغ پرينتر واقعي نصب شده ميره كه البته من پرينترم رو حذف كردم و مشكل برطرف شد.
بازم ممنون از توجهتون.

safety
27-10-2006, 13:00
سلام
در جواب reflex عزیز که در تاپیک والپیپرهای مذهبی گفته بودند باید بگویم که اگر از روش کلیپبرد استفاده می کنید باید توجه کنید که قسمتهاي سفيد و احتمالاَ حاشیه دور آنرا باید با ابزارهایی مثل قلم جادویی انتخاب کنید و سپس دلیت کنید. برای اینکار از جعبه ابزار magic wand tool را انتخاب می کنید (یا با زدن دکمه w) بعد روی قسمت سفید صفحه کلیک می کنید.با نگه داشتن دکمه کنترل یا انتخاب حالت add to selection در تنظیمات قلم جادویی( انتخاب دو مربع داخل هم در بالای صفحه در کنار عکس قلم جادویی) قسمتهای بسته داخل حروف مثل داخل ص ، ه ، ف را هم با کلیک در داخل آنها به انتخاب خود اضافه و سپس تمام بخشهای سفید را با زدن دکمه delete بر روی صفحه کیبرد پاک می کنید و بعد هم با زدن دکمه Ctrl+D آنرا از حالت انتخاب خارج می کنید.
البته یادآوری می کنم اگر با پرینتر مجازی آنرا pdf و بعد در فتوشاپ باز کنید به خودی خود با زمینه شفاف باز می شود و نیازی به این کار نیست.
امیدوارم توضیحم مفید واقع شده باشد و اگر ابهامی بود لطفاً بگوئید.