PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصاویر در Google Earth چگونه آپدیت می شوند ؟

M.etallic.A
22-10-2006, 01:33
من گوگل ارث رو دانلود و نصب کردم . ولی وقتی عکس خیابون خودمون رو آوردم دیدم عکس تقریبا ماله یکسال پیشه . من فکر میکردم تصاویر گوگل ارث حداقل روزی یه بار آپدیت میشه .

حالا سوال من اینه . سیستمش همینطوری هست ؟ یعنی یه سری عکس ثابت هستن که تغییر نمیکنن یا اینکه عکسهاش به روز میشه ؟

اگه عکسهاش به روز میشه من چیکار کنم تا عکس جدید رو نشون بده ؟

smahdis
22-10-2006, 05:26
منم در ابتدا همين فكر رو ميكردم كه تصاوير در گوگل ارث روز به روز آپديت ميشن يا كه تصاوير به صورت مستقيم هستند ولي وقتي در سايت خودشون نگاهي انداختم متوجه شدم كه نه بابا اين عكس ها بر ميگرده به خيلي قبل ممكنه حتي تا سه سال قبل هم برگرده و خودشون هم گفته بودن كه ما نميدونيم كه دفعه بعدي كه بخواهيم اين عكس ها را آپديت كنيم كي هست يعني زمان آپديت كردن مشخص نيست و همين طور هم نوشته بودن كه اين عكسها؛ عكس هايي هستند كه توسط ماهواره يا عكس هاي هوايي گرفته شده از هواپيما هستند.

mehdicracker
22-10-2006, 15:07
تازه علاوه بر اينها گوگل عكس هاشو زوم مي كنه
ولي مال مايكروسافت عكسهارو از اول لود مي كنه

M.etallic.A
22-10-2006, 19:16
ماله مایکروسافت دیگه چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟

mehdicracker
22-10-2006, 22:24
منظورم msn earth است
وقتي گوگل google earth رو داد بيرون مايكروسافت هم براي رقابت يه نرم افزاري به اسم msn earth (اگر درست گفته باشم ) داد بيرون
فرقش هم اينه كه مال گوگل عكس هارو زوم (فقط زوم تا جايي كه امكان داره ) مي كنه در نتيجه سرعت با لا مي ره
ولي مال مايكروسافت عكس ها رو از اول لود مي كنه در نتيجه عكس ها با كيفيت بهتر و دقيقتر نشان داده مي شه ولي در عوض سرعت را خيلي كاهش مي ده و براي dial up به درد نمي خوره

M.etallic.A
22-10-2006, 23:15
منظورم msn earth است
وقتي گوگل google earth رو داد بيرون مايكروسافت هم براي رقابت يه نرم افزاري به اسم msn earth (اگر درست گفته باشم ) داد بيرون
فرقش هم اينه كه مال گوگل عكس هارو زوم (فقط زوم تا جايي كه امكان داره ) مي كنه در نتيجه سرعت با لا مي ره
ولي مال مايكروسافت عكس ها رو از اول لود مي كنه در نتيجه عكس ها با كيفيت بهتر و دقيقتر نشان داده مي شه ولي در عوض سرعت را خيلي كاهش مي ده و براي dial up به درد نمي خوره

ماله مايكروسافت هم اينجوريه ؟ يعني عكسهاش ماله 3 سال پيشه ؟

mehdicracker
24-10-2006, 18:02
فكر نكنم
حالا اگه دوست داري به سايت زير برو و انلاين تصاوير رو نگاه كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تصاوير انلاين هست به قول سايتش

علی آریانپور
29-10-2006, 19:25
زمانی که از گوگل ارس از طریق اینترنت دانلود می کنیم نقاط دانلود شده در کجا ذخیره می شود چون من بارها بعد از نصب ویندوز تمام دانلود شده های قبلی را از دست دادم.

M.etallic.A
30-10-2006, 17:21
برنامه رو هر جا نصب كردي تمام محتوياتش رو يه جا كپي كن وقتي دوباره ويندوز عوض كردي و گوگل ارث رو نصب كردي اون محتويات رو تو شاخه نصب

M.etallic.A
30-10-2006, 17:23
برنامه رو هر جا نصب كردي تمام محتوياتش رو يه جا كپي كن وقتي دوباره ويندوز عوض كردي و گوگل ارث رو نصب كردي اون محتويات رو تو شاخه نصب paste كن.

علی آریانپور
01-11-2006, 01:45
مطالب جالبی را مطرح کردید از شما متشکرم سوالی دارم نقاط دانلود شده با نرم افزار گوگل ارث در کجاودرکدام پوشه ذخیره میشوند و چگونه می توان نقاط و جستجوهارا ذخیره کرد که با حذف و نصب ویندوز از بین نرود؟

علی آریانپور
01-11-2006, 01:47
مطالب جالبی را مطرح کردید از شما متشکرم سوالی دارم نقاط دانلود شده با نرم افزار گوگل ارث در کجاودرکدام پوشه ذخیره میشوند و چگونه می توان نقاط و جستجوهارا ذخیره کرد که با حذف و نصب ویندوز از بین نرود

علی آریانپور
01-11-2006, 01:54
[علی آریانپور] : نقاط دانلود شده با نرم افزار گوگل ارث در کجاودرکدام پوشه ذخیره میشوند و چگونه می توان نقاط و جستجوهارا ذخیره کرد که با حذف و نصب ویندوز از بین نرود[/quote]