PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من يه روبات ياهو ميخوام

poldarmisham
17-05-2005, 20:02
من يه روبات ياهو ميخوام

mpsjavad
17-05-2005, 21:17
با سلام ..

دوست عزيز من 2 تا روبات ميشناسم اما عموما سرورشون قاط زده ولي گهگاه كار ميدن ( البته بايد بگم تاپيكت هم تكراريه ؟؟ و قبلا بحث شده ) ..

( قابل توجه دوستاني كه ميخوان بفهمن روبات ياهو چيه و چيكار ميكنه بايد بگم كه روبات ياهو مثل يك ID هست كه وقتي اون رو ADD كردين اون ID هميشه انلاين هست و ميتونيد ازش استفاده كنين -- بعضي هاش جوك ميگن و برخي ديگه ديكشنري انلاين هستن ! ) :wink:

يكيش كه فارسيه و جوك ميگه farsijoke0 هست كه با ADD كردن اون با هر PM جوك ميگه !

يكي ديگه هم كه بازم فارسي هست و ديكشنري انلاينه farsidic0 هست .

( از دوستان اگه كسي روبات ياهو به غير از اين دو مورد ميشناسه معرفي كنه )

موفق باشيد

galaxyson
18-05-2005, 12:10
روبات رويا كارش درسته :wink:

parvaz
18-05-2005, 23:54
من روبات رويا را دارم. هم گلد و هم لايت با رجيستر

mpsjavad
19-05-2005, 02:05
با سلام ..

دوستان عزيز parvaz, و galaxyson, شما بهتر بود كه در مورد روبات هايي كه نام برديد يه حداقل توضيح مي داديد و نام اون ها رو مينوشتيد تا بقيه هم استفاده كنن ...

به نظر شما تنها گفتن اين جمله كه من فلان روبات رو دارم . .. و كارش درسته . .. كافيه ! :!:

Roozedidar
19-05-2005, 02:38
دوستان سلام
من فكر مي كنم اين دوست عزيزمون يه روباتي مثل همين روبات رويا كه دوستمون اشاره كرد نياز داره نه روبات جوك يا ديكشنري كه شما آي دي رو add مي كني. روبات رويا كه همه جا پيدا ميشه با كرك.

اين روبات رو هم بنده اضافه مي كنم تا آرشيوتون كامل بشه.
اسمش هست YahooBot و بعد از 15 روز شما بايد رجيستر كني و گرنه نميشه استفاده كرد.

دانلود كنيد و اگر تونستيد كركش رو هم پيدا كنيد. موفق باشيد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mpsjavad
19-05-2005, 03:05
با سلام ..

دوست عزيز Roozedidar, اگه ميشه در مورد همين روبات رويا و نحوه ي عملكرد و احيانا لينك دانلود اون يه توضيح اجمالي لطف كن ... ممنونم . :wink:

Roozedidar
19-05-2005, 03:17
گفتم روبات رويا رو هم براتون بذارم كه ديگه شما به زحمت نيفتين. كرك هم به عهده خود دوستان يا ميتونيد در بخش كرك تقاضا كنيد.
موفق باشيد...

Roozedidar
19-05-2005, 03:22
با سلام ..

دوست عزيز Roozedidar, اگه ميشه در مورد همين روبات رويا و نحوه ي عملكرد و احيانا لينك دانلود اون يه توضيح اجمالي لطف كن ... ممنونم . :wink:

سلام جواد جان

عزيز عملكرد يا آموزش خاصي نياز نداره. شما لطف كنيد دانلود كنيد و اينستال. بعد هم برنامه رو ران كنيد. بقيش آسونه شما بايد فقط زحمت بكشيد روبات رو تمرين بديد كه مثلا اگر كسي گفت سلام مثلا بگه عليك سلام و الا آخر. يه كم روش كار كنيد متوجه مي شيد كه آسونه...

Roozedidar
19-05-2005, 03:30
آقا جواد اينم كركش كه ديدم لينك كرك ها كار نمي كنه خودم برات آپ كردم. شما بايد كرك رو در دايركتوري محل نصب برنامه بذاري و روش 2 بار كليك كني سپس رجيستر كني.
لذت ببريد... :wink:

mpsjavad
19-05-2005, 03:53
با سلام ..

Roozedidar, دوست من ممنون كارت درست عزيز ي :wink:

Roozedidar
19-05-2005, 04:05
با سلام ..

Roozedidar, دوست من ممنون كارت درست عزيز ي :wink:

خواهش عزيز اميدوارم لذت ببري...

Spy
19-05-2005, 04:55
Roozedidar, ممنون که به دوستمان کمک کردی ....ولی آخه چراگیر دادین به ربات :mrgreen: :mrgreen: یکی رو بهتون معرفی میکنم برین هی هی باشچت کنین 24 ساعته هم انلاینه بهش فحشم بدی دنیا رو رو سرش نمیگیره که یارو بهم فحش داد :mrgreen: :mrgreen: (شوخی بود)

Roozedidar
19-05-2005, 05:03
Roozedidar, ممنون که به دوستمان کمک کردی ....ولی آخه چراگیر دادین به ربات :mrgreen: :mrgreen: یکی رو بهتون معرفی میکنم برین هی هی باشچت کنین 24 ساعته هم انلاینه بهش فحشم بدی دنیا رو رو سرش نمیگیره که یارو بهم فحش داد :mrgreen: :mrgreen: (شوخی بود)
:lol: :lol: :lol:
عزيز من كه والا با اين جور چيزا كار نمي كنم. دوستان نياز داشتن ما هم سعي كرديم پاسخگو باشيم.
در ضمن خيلي ارادت دارم...