PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنیت IncrediMail

vip.opera
20-10-2006, 16:08
سلام دوستان ایا این برنامه وقتی یوزر نیم و پسورد میزنی امنیت داره یوزر نیم و پسورد رو تغییر نمیده و....

nightmare
20-10-2006, 16:18
راستش من یه مدت باهاش کار کردم و برنامه ی خوب و سریعی به نظر میومد . حالا هم 1-2 ماهی هست که دیگه باهاش کار نکردم و هیچ مشکلی برای میلم به وجود نیومده . نه یوزر نام و پسوردی عوض شده ، نه ایمیل اسپم و تبلیغاتی برام میاد و ...
بهر حال برای تنوع توی ارسال میل برنامه ی خوبی بود.

تا بعد....

vip.opera
20-10-2006, 16:21
ايا امكان داره که ایمل ها رو بخونه؟

Mohammad55
20-10-2006, 19:59
ميشه بفرماييد كه چطوري با اون ميشه كار كرد من همه تنظيمات رو درست وارد مي كنم ولي اصلا كار نميكنه

william
20-10-2006, 21:25
سلام دوستان ایا این برنامه وقتی یوزر نیم و پسورد میزنی امنیت داره یوزر نیم و پسورد رو تغییر نمیده و....

سلام
من چندین سال یوزر hotmail و این برنامه هستم. اونم برای چندین اکانت. هیچ مشکلی پیش نمی یاد.

piremard
20-10-2006, 21:31
متن زیر در مورد این برنامه است ، ظاهرا امنه مشکلی نیست :)
--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vip.opera
21-10-2006, 01:42
ميشه بفرماييد كه چطوري با اون ميشه كار كرد من همه تنظيمات رو درست وارد مي كنم ولي اصلا كار نميكنه
من هم همین مشکل رو دارم

william
21-10-2006, 19:49
سلام دوست عزیز
من مراحل ابتدایی قدم به قدم با شکل برات توضیح می دم امیدوارم که مشکلت حل بشه!
زمانی که برای اولین بار این نرم افزار را نصب می کنید بعد از نصب برنامه بطور اتومات وارد ست اپ برنامه می شه! حالا اگه از قبل نصب کردید بهترین راه اینه که account را remove کنید و قدم به قدم از اول شروع کنیم.
برای این کار ابتدا در صفحه اصلی مسیر زیر را دنبال کنید:
Tools-----Accounts
در پنجره جدید (شکل 1) روی گزینه remove کلیک کنید و بعد گزینه add را اتخاب کنید تا وارد ست اپ ابتدایی برنامه برای ایجاد اکانت جدید شوید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این پنجره مشخصات وارد می کنید و هر جا که توضیح لازم بود روی شکل توضیح دادم مطابق زیر:

اگه می بینید error می ده یا احتمالا پشت فایر وال مونده یا اینکه ایمیل شما احتیاج به subscribe داره که برای اینکار وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید و ایمیل و پسورد را وارد کنید و ادامه دهید تا وارد ایمیلتان در هات میل شوید.

william
21-10-2006, 19:50
there is no contain any thing

vip.opera
21-10-2006, 20:11
چرا برای یاهو مسنجر نمیشه من هر کاری می کنم نمیشه ارور میده یوزر نیم و پسورد اشتباه است

william
21-10-2006, 20:35
چرا برای یاهو مسنجر نمیشه من هر کاری می کنم نمیشه ارور میده یوزر نیم و پسورد اشتباه است
خوب عزیز دلم این برنامه برای یاهو طراحی نشده اصل این برنامه مختص کاربران هات میل است مگر اینکه Y!pop نصب کنید و یکسری تنظیمات دیگه اعمال کنید تا بتونید برای یاهو جواب بگیرید که معمولا زیاد اذیت می کنه