PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمک فوری در مورد هارد(خیلی فوری)

harrypotter
20-10-2006, 05:46
من یه اشتباهی کردم رفتم یه هارد 160 گرفتم که بزنم کنار هارد شصتی که دارم
من گفتم این میخام بعنوان هارد دوم باشه ولی فروشنده گفت این هارد جدیده چون هم ظرفیتش بیشتره و هم بافرش بیشتر بیا اینو بزار هارد اولی قدیمی بشه دوم ما هم گفتیم باشه
هاردو بردم زبونم مو در اورد از بس گفتم بلایی سر هارد قدیمیم نیاد. هارد قدمی رو کنار گذاشت جدیده رو پارتیشن بندی کرد ویندوز هم نصب کرد(ویندوز الان از روی هارد جدید بالا میاد) هر دو هارد شناسایی میشدن ولی درایو های هارد قدیمیی نشون داده نمیشدن. سیستم رو با ویندوز هارد قدیمی میخاست بیاره بالا که هنگام لود ویندوز یه صفحه آبی رنگ ارور میومد و ریست میشد گفت اشکال از ویندزو هارد قدیمی هست یه بار فرمتش کن و از نو ویندوز نصب کن
من اومدم خونه دیدم از هارد اولم یه درایوش به کل محو شده یه درایو هم نصف فایل ها ارور میدادن ویندوز هم نشد همه اینا به کنار ویندوز 90 و me هم نشد بریزم چون سر اسکن دیسک همش ارور میداد
خلاصه الان توی بد وضعیتی هستم نمیخام که fdisk کنم 4 5 سال اطلاعاتم رو این هارد هست از عکس ها گرفته تا 30 40 گیگ آهنگ یعنی تمام زندگیم رو این هاردس و نمیخام از دست بره دارم دیوونه میشم.
حالا راهنماییم کنید که چیکار کنم
ایا راهی هست که بشه اطلاعات این هارد رو با هارد به هارد یا هر طریقی به یه سیستم دیگه منتقل کرد؟
در آخر عاجزانه تقاضای کمک دارم

ahesard
20-10-2006, 05:57
با ویندوز 98 که توی بوت سی دی هیرن هست میتونی اطلاعاتت رو اگه فرمت پارتیشنات ntfsنیست براحتی بر داری

harrypotter
20-10-2006, 14:15
Hiren Boot CD دارم ولی اطلاعات ارور میدن

MOHSEN10821
16-08-2013, 17:55
سلام-1 سوال داشتم.تازه 1 لپ تاپ lenovo e530c خریدم ولی یه صدایی مثه تیک تیک میده!با hdtune هارذشو چک کرذم مشکل نداره.دلیلش چی میتونه باشه؟

hamed36622
20-08-2013, 18:51
اگه هاردت ide هست جامپر پشت شو در بیار دوباره از هارد نو تر بوتش کن.دقت کن که نوع پارتیشن درایوای دوتا هاردت یکی باشن یا fat یا ntfs