PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک دررابطه با گذاشتن پسورد روی بایوس

egoldfars
19-10-2006, 21:34
سلام
من روی مادر بورم یک پسور گذاشته بودم که شماره آن را فراموش کردم ومجبورشدم باطری بایوس رادر بیارم ولی دیگر نمیتوانم روی مادر بورد پسورد بگذارم نمیدون مشکل از کجاست اگر در این رابطه کسی کمک کند خیلی ممنون میشم.
راستی مادربورم گیگاست و مدلش هم ga-8ipe1000(rev4.x است.

یه سوال دیگه آیا میشه موقعه ای که ویندوز میاد بالا با فشار کلید F8 وارد قسمت انتخابی میشیم که دارای چند گزینه است میخواسم که دیگه با وارد کردن کلید F8 این قسمت نیاد یا بشه یک کلید جدید دیگر براش تعریف کرد.

matrix1000
21-10-2006, 02:51
سلام

شايد پسورد رو Save نمیکنید. بهر حال هر مشکلی داره ،اگه توی خود ستاپ برید ، گزینه ای هست که تمام برنامه رو

بحالت اولیه و پیش فرض کارخانه ( دیفالت ) برمیگردونه . کافی که اون رو انتخاب و بعد Yes و ذخیره کنید.

اگر هم از توی ستاپ متوجه نشدید ، به دفترچه راهنما مادربرد مراجعه بفرمایید، محل دقیق رو توی ستاپ متوجه میشید.

در مورد عوض کردن ، کلیدهای تعریف شده در برنامه ستاپ، معمولآ اینها رو خود برنامه نویسان اون شرکت ، بر اساس استانداردهای

صفحه کلیدها و مسائل فنی خودشون ، تنظیم میکنند و قابل تغییر نیست، البته اگر هم باشه ،باید برای اون از قبل،

قابلیت این کار رو توی ستاپ تعریف شده باشه ،توسط برنامه سازان اون شرکت ،

شما دفترچه راهنمای مادربرد رو نگاه بفرمایید ،تمام این مسائل و خیلی نکات دیگه رو می بینید.

موفق باشید
.

mohammad hamed
21-10-2006, 09:08
چرا باتري رو در آوري .
يه جامپر براي ريست پسورد مادربورد هست