PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل فيلمهاي MiniDV دوربينهاي فيلمبرداري ديجيتال به VCD يا DVD بدون افت كيفيت

human1
16-05-2005, 15:40
با سلام لطفا اگر اين مطلب قبلا در تاپيك ديگري آمده راهنمايي بفرماييد
من يك دوربين فيلم برداري ديجيتالي Sony DCR-20H دارم كه با استفاده از پورت iLINK( FireWire) ميتوانم فيلم ضبط شده را با رزولوشن اصلي 725 با فرمت AVI به كامپيوتر منتقل كنم.
ولي مشكل اينجاست كه 2 دقيقه از فيلم 450 مگابايت فضا ميگيردو تبديل به فرمتهاي ديگر هم كيفيت خوبي ندارد.
لطفا اگر كسي از دوستان در اين مورد اطلاعاتي دارد مرا راهنمايي كند.

مجید فینا
17-05-2005, 23:00
سلام منم اخیرا Sony DCR-30H رو خریداری کردم و دیروز رفتم پایتخت (میرداماد) و برنامه Video Studio9 رو که مخصوص همین کاراست خریدم و برنامه خیلی کاملی هست
البته هنوز وقت نکردم نصبش کنم ولی اینو یکی از دوستانم که کار میکس رو انجام میده بهم پیشنهاد داد

bms
17-05-2005, 23:32
رااز سايت DV MPEG CAPTURE
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امتحان کنيد.برنامه سبک وجالبي است در ضمن برنامه هاي
ديگر اين شرکت
winvdr
mpeg4 directmaker
جالب هستند که براي کپچر ميتوانيد از
winvdr
هم استفاده کنيد.

EhsanHF
17-05-2005, 23:40
با خود نرم افزار Movie Maker ویندوز نمیشه این کار رو کرد ؟
من یک دوربین JVC GR-D73AS دارم و برای تبدیلش همین مشکل افت کیفیت رو دارم . در ضمن وقتی که میخوام با Movie Maker کپچر کنم سیستم جواب نمیده !!! یک جورایی میره تو هنگ ! از بچه ها اگه کسی میتونه حتما کمکم کنه .

کورش
17-05-2005, 23:45
با سلام لطفا اگر اين مطلب قبلا در تاپيك ديگري آمده راهنمايي بفرماييد
من يك دوربين فيلم برداري ديجيتالي Sony DCR-20H دارم كه با استفاده از پورت iLINK( FireWire) ميتوانم فيلم ضبط شده را با رزولوشن اصلي 725 با فرمت AVI به كامپيوتر منتقل كنم.
ولي مشكل اينجاست كه 2 دقيقه از فيلم 450 مگابايت فضا ميگيردو تبديل به فرمتهاي ديگر هم كيفيت خوبي ندارد.
لطفا اگر كسي از دوستان در اين مورد اطلاعاتي دارد مرا راهنمايي كند.
شما با چه برنامه ای تبدیل کردی که کیفیت خوب نشد ؟
اگه بخوای به VCD تبدیل کنی حتمآ کیفیت افت میکنه.
اما برای DVD نباید کیفیت افت کنه.
من برنامه زیر رو پیشنهاد میدم :
TMPGEnc
لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]