PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متخصصین گرافیک یه نگاهی هم به اینجا کنید !

K A R I M I
18-10-2006, 20:36
سلام
من از گرافیک زیاد چیزی سر در نمیارم.ولی این موضوعی که میخوام مطرح کنم برای شما کار ساده ای است.من میخوام که عکس زیر رو شما به فارسی تبدیل کنید .یعنی نوشته های اونو پاک کنید و به جای اون فارسیشو بنویسید که مثل انگلیسیش باشه .همین عکسو بی زحمت تو هاردتون کپی کنید و وقتی فارسیش کردید همینجا قرار بدید.
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EMPERATOUR
18-10-2006, 20:38
ببينم داري تيون آپ يوتيليتيو فارسي ميكني؟

saviss
18-10-2006, 20:50
اینکه مربوط به گرافیک خالی نیست گمونم
مربوط به برنامه نویسی باید باشه........

K A R I M I
18-10-2006, 20:54
ببينم داري تيون آپ يوتيليتيو فارسي ميكني؟
فارسی که نه ! ولی دارم مقدمات فارسی کردن ورژن 2007 رو میکنم.( تمرینیه ! )

K A R I M I
18-10-2006, 21:00
اینکه مربوط به گرافیک خالی نیست گمونم
مربوط به برنامه نویسی باید باشه........
دوست عزیز شرمنده !
ولی با یک ذره سلیقه و حوصله میشه این کار رو انجام داد.
من خودم میخواستم با Paint ویندوز این کار رو بکنم !ولی...

saviss
18-10-2006, 21:22
دوست عزیز شرمنده !
ولی با یک ذره سلیقه و حوصله میشه این کار رو انجام داد.
من خودم میخواستم با Paint ویندوز این کار رو بکنم !ولی...
توی چه برنامه ای؟
فقط که گرافیک نیست که........
اول وآخرش یه دکمه س..........
باید داینامیک باشه........
مثلا تو Corel Drowهم میتونی (اگه وکتور باشه) اگه نه تو فتوشاپ یا بقیه برنامه های بیت مپ.........
ولی آخرش باید این رو داینامیک کنی........استاتیک که نمیشه........تغییر نمیکنه........
Paintبدرد این کارای داینامیک نمیخوره......شاید با کمی اغماض .........پاورپوینت.........
یعنی با کلیک کردن روش باید تغییر کنه.........
از رضا(الفین)بپرس بهتره......حالا یا تو یه هو ......یا خصوصی......

K A R I M I
18-10-2006, 21:35
نه دوست عزیز !
این یک عکس با فرمت JPEG هستش که با paint یا photoshop و ... میخوام یه جوری اون انگلیسی هاشو پاک کنید و به جاش فارسی بنویسید. اگه تونستید بقیه این عکسها رو هم میذارم تا فارسیش کنید ( مثلا عکس مربوط به کلیک و ... )

saviss
18-10-2006, 21:50
نه دوست عزیز !
این یک عکس با فرمت JPEG هستش که با paint یا photoshop و ... میخوام یه جوری اون انگلیسی هاشو پاک کنید و به جاش فارسی بنویسید. اگه تونستید بقیه این عکسها رو هم میذارم تا فارسیش کنید ( مثلا عکس مربوط به کلیک و ... )
اگه توی فرمت JPEGهست
سلکتش کن مشکی هارو.........
یادی سیلکت کن بقیه رو
اونوقت یه لایه اضافه کن بهش...یا نیو لیر یا لایه قبلی رو پاک کن( فرق نمی کنه فقط حجمش زیاد میشه)بعدش......
فارسی شو بنویس..........

AK1
18-10-2006, 22:49
سلا

البته خيلي سريع كار كردم نومنه
البته خودم چك كردمخحيلي جالب مي شه
تو پوشه ديتاي برنامه 3 تا تصوير هست دو تا اب يو يكي زير بايد هر 3 تاش تغيير كنه به هراه يك بگ راند من 3 تاشو كردم برات اپ كردم ببن چطوره رو مال خودم كپي كردم جالب شد
براي قسمتهاي ديگه بايد فايلهاي اگزيه هر كدم دست كاري بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

K A R I M I
19-10-2006, 05:04
سلا

البته خيلي سريع كار كردم نومنه
البته خودم چك كردمخحيلي جالب مي شه
تو پوشه ديتاي برنامه 3 تا تصوير هست دو تا اب يو يكي زير بايد هر 3 تاش تغيير كنه به هراه يك بگ راند من 3 تاشو كردم برات اپ كردم ببن چطوره رو مال خودم كپي كردم جالب شد
براي قسمتهاي ديگه بايد فايلهاي اگزيه هر كدم دست كاري بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
کارت حرف نداشت akmfad1 جان.واقعا که سنگ تموم گذاشتی !
میشه یه لطفی کنید و بگید که چه جوری این کار رو به این تمیزی در آوردید؟( خیلی مختصر و مفید )
چون میدونید که دارم مقدمات فارسی کردن ورژن 2007 رو فراهم میکنم ( از الآن ) و میخوام عکسهای مربوط به اون ورژن رو خودم فارسی کنم.اگه راهنماییم کنید آقایی در حق برادر کوچکترتان کردید.
بازم میگم به طور مختصر تک تک مراحل رو توضیح بدید.
تشکر از زحمت شما

K A R I M I
19-10-2006, 05:10
رفتم و امتحانش کردم دیدم که عالیه !
فقط دو تا مشکل داشت:
1:ig_categories_hover رو فارسی نکرده بودید.
2:اندازه عکسها از پیشفرض خودش یه کم کوچکتر بود.
لطفا رسیدگی کنید و یه بار دیگه میگم که لطفا آموزش این کار رو بیان کنید.
ممنون

Shahin King
19-10-2006, 17:19
سلام

پاک کردنش که خیلی راحته ، فقط باید یه خورده حوصله داشته باشین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما این تصویر رو تو برنامه فتوشاپ باز کنین . بعد ابزار Clone Stamp Tool رو انتخاب کنین . کلیک Alt رو نگاه دارین و دقیقا کنار متنها کلیک کنید . با این کار شما از اون نقطه تصویر برداری می کنین . بعد از رها سازی کلیک Alt روی نوشته ها کلیک کنید . تصویر نقاطی که نوشته نداره و همرنگ زمینه متون هست و قبلا تصویرش رو با نگاه داشتن Alt گرفتین . روی متن رو می پوشونه . ;)

ساده تر :

شما از نقاط همرنگ کنار نوشته ها که شبیه زمینه ی متنهاست با استفاده از ابزار Clone Stamp Tool کپی می گیرین .

توضیحات ابزار :

Clone Stamp Tool : تقريباً مانند ابزار Healing Brush عمل مي كند با اين تفاوت كه قسمت انتخاب شده با فشار كليد Alt به طور كاملاً دقيق و به رنگ خود آن قسمت روي قسمت جديد ريخته مي شود و مانند يك مهر ژلاتيني عمل مي كند.

قربانت : شاهین کینگ

AK1
19-10-2006, 18:55
کارت حرف نداشت akmfad1 جان.واقعا که سنگ تموم گذاشتی !
میشه یه لطفی کنید و بگید که چه جوری این کار رو به این تمیزی در آوردید؟( خیلی مختصر و مفید )
چون میدونید که دارم مقدمات فارسی کردن ورژن 2007 رو فراهم میکنم ( از الآن ) و میخوام عکسهای مربوط به اون ورژن رو خودم فارسی کنم.اگه راهنماییم کنید آقایی در حق برادر کوچکترتان کردید.
بازم میگم به طور مختصر تک تک مراحل رو توضیح بدید.
تشکر از زحمت شما

سلام
خواهش مي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضيحات كامل رو كه شاهين جون گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد ig_categories_hover گفتم كه فقط سه تا رو كردم اندازه ها هم استاندارد بود چون از پوشه مال خودم باز كردم و اديت شد و سيو يك بار تو فتو شاپ بارزكني خودت متوجه مي شي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط هر چي حوصله بشتري خرج بدي بهتر در مياد

K A R I M I
20-10-2006, 00:27
ممنون از Shahin king به خاطر راهنمایی دقیق و ساده ای که به من کردند و همچنین از akmfad1 به خاطر کمکش .
فعلا من تونستم اینجوری درش بیارم:

AK1
20-10-2006, 00:46
خوب شه ولي جاي كار داره بازم يكم هم بايد تو رنگ بنيدش دقت كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي فتوشاپ حال مي ده؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
20-10-2006, 01:18
خوب شه ولي جاي كار داره بازم يكم هم بايد تو رنگ بنيدش دقت كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي فتوشاپ حال مي ده؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله باید دقت کنیم.
این برنامه بیشتر از حد معمول حال میده به شرطی که بتونیم باهاش کار کنیم !

K A R I M I
21-10-2006, 05:23
سلام
بالاخره پروزه ما هم تموم شد و میتونید نتیجه کارم رو ببینید :

از Shahin king نیز کمال تشکر را دارم چون بایک راهنمایی مفید یک بنده خدا را به گرافیک و فتوشاپ و ... علاقه مند کرد.

Shahin King
21-10-2006, 16:39
سلام
بالاخره پروزه ما هم تموم شد و میتونید نتیجه کارم رو ببینید :

از Shahin king نیز کمال تشکر را دارم چون بایک راهنمایی مفید یک بنده خدا را به گرافیک و فتوشاپ و ... علاقه مند کرد.

سلام

خیلی خوشحالم که به فتوشاپ علاقه مند شدید . با تمرین و باز هم تمرین پی به قدرت این نرم افزار محبوب و قدرتمند می برید . :)

باز هم از این دست کارها برات پیش اومد رو تیم گرافیک حساب کن ;)

قربانت : شاهین کینگ

The_matrix
05-12-2006, 10:05
اين چيه ديگه.........

K A R I M I
06-12-2006, 06:56
اين چيه ديگه.........
جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید !