PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با ياهو

syamak790
16-05-2005, 13:46
سلام
ببخشيد من 2 روزي با yahoo messenger با مشكل بر خوردم .
اول اينكه چند دقيقه طول ميكشه براي اينكه كانكت بشه . براي هر آيدي هم كه بخوام از نو كانكت شم بايد برنامه رو كلا قطع كنم .
دوم اينكه هيچ off دريافت نميكنم .
سوم گاهي اوقات ناگهان قطع ميشه ، گاهي sign out ميكنه ، گاهيم كلا قطع ميشه .

خلاصه حسابي ما رو كچل كرده .
چند بارم البته reinstall كردم اما موثر نبود .
اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

Mohammad
16-05-2005, 13:59
pashe_bichare,جان
آخ گفتي...
منم حسابي اعصابم ريخته به هم!!
من رويه 4 تا اي دي اين مشكل رو دارم :shock:
حالا مي خواستم ويندوز عوض كنم...
دوستان كمك كنند.

syamak790
16-05-2005, 14:04
اگه توجه كرده باشي برنامه yahoo multi gold كمتر مشكل داره
اما خود برنامه اصلي خيلي جديدا اذيت ميكنه .

Babak
16-05-2005, 14:07
خوب ظاهراً مشکل عموميه
منم چند روزی هست که اين مشکل رو دارم
آف ها نمياد

Mohammad
16-05-2005, 14:08
آره
ولي خوب اول و آخر مشكل داريم ديگه...
نمي دونم چيكار كنم.
هيچ پيغامي به دستم نمي رسه :cry:

syamak790
16-05-2005, 14:23
ممنون كه جواب دادين
خيالم راحت شد كه مشكل من فقط نبود((البته ببخشيد كه از اينكه ميگم همه اين مشكل دارن خوشحالم ، درك كنيد منو)) ، و گرنه يه بلايي سر اين كامپيواتر داشتم ميو وردم .
متشكر

Mehdi_Best
16-05-2005, 14:51
من با آنلاين شدن مسنجر مشكلي ندارم. off ها هم مي آد. اما يكي دو بار شده كه بچه ها گفتن ما آف گذاشتيم اما من آفي نديدم. اما بيشتر مواقع كه آفها مي آد. اما هر چي هست و هر كسي كه مشكل داره مطمئن باشه كه به كامپيوتر و ويندوزش مربوط نمي شه. بلكه اشكال از خود ياهو هست.

ALI.ARB
04-06-2006, 01:10
دوستان عزیز منم این مشکل رو داشتم یه زمانی برطرف شد اما دوباره این مشکل ایجاد شده و نمی شه برطرفش کرد حالا میخوام مشورتی کنم ببینم به نظر شما حدس من چقدر میتونه درست باشه...
من وقتی ویندوز رو عوض کردم و یاهو رو نصب کردم بدون مشکل همه چیزش جور بود اما کار رسید به جایی که می بایست یاهو رو عوض میکردم اینکار رو انجام دادم اما هیچ چیزی رو Save نکردم خلاصه یاهو جدید هیچ چی نداشت از قبیل Contact , و غیره
یعنی یاهو Load نکرده بود خلاصه
من فکر میکنم مشکل از Load نکردن جزییات Yahoo هست

آیا میتونه ربطی داشته باشه؟

*NashenaS*
04-06-2006, 01:44
با سلام خدمت دوستان خودم...

براي مشكل شما بايد عرض كنم كه ياهو مسنجر جديد كه اومده متاسفانه از اين مشكلات زياد داره...

تنها راهي كه به شما پيشنهاد مي تونم بكنم اينه كه از ورژن ياهو به اسم Yahoo Messenger with BT Communicator استفاده كنيد.. واقعا ارزشش رو داره..

موفق باشيد. :)

M E H D I
04-06-2006, 02:09
با سلام خدمت دوستان خودم...

براي مشكل شما بايد عرض كنم كه ياهو مسنجر جديد كه اومده متاسفانه از اين مشكلات زياد داره...

تنها راهي كه به شما پيشنهاد مي تونم بكنم اينه كه از ورژن ياهو به اسم Yahoo Messenger with BT Communicator استفاده كنيد.. واقعا ارزشش رو داره..

موفق باشيد. :)

سلام

اشكان جان فكر كنم اين ياهو مسنجر نمي تونه بره توي روم. پس نميشه ازش تو كافي نت استفاده كرد :sad: اين BT هم كاسه داغتر از آش شده اصلا نمي ذاره آيدي هاش هم بره توي room. بايد با صد تا مكافات ببريشون تو.

در مورد نيومدن off ها هم من مشكلي نداشتم تا به حال. نميدونم مشكل از چي ميتونه باشه :blink:

*NashenaS*
04-06-2006, 02:25
سلام

اشكان جان فكر كنم اين ياهو مسنجر نمي تونه بره توي روم. پس نميشه ازش تو كافي نت استفاده كرد :sad: اين BT هم كاسه داغتر از آش شده اصلا نمي ذاره آيدي هاش هم بره توي room. بايد با صد تا مكافات ببريشون تو.

در مورد نيومدن off ها هم من مشكلي نداشتم تا به حال. نميدونم مشكل از چي ميتونه باشه :blink:
درسته مهدي جان..

من اين رو بر مبناي اين گفتم كه فكر مي كردم دوستان روم نمي خان برن... چون من خودم نمي رم! اگر چه اگه invite بشيد مي تونيد join كنين...

اما نكته اي كه از كافي نت نمي شه نمي شه استفاده كرد رو نفهميدم .. چه فرقي مي كنه اگه نره تو... شايد اينم از چيزاييه كه اختراع كردين باز..

ام... راجه به وارد شدن به روم ها اگه واقعا دوست داريد وارد روم ها شيد از اين كلاينت ها مثل Yahoo Tunnel مي تونيد استفاده كنيد... هم انتي بوتر هستن هم مي تونيد افراد رو هر رومي كه باشن دنبال كنين... امكانات جالبي داره...

موفق باشين ديگه... :)

M E H D I
04-06-2006, 12:04
درسته مهدي جان..

من اين رو بر مبناي اين گفتم كه فكر مي كردم دوستان روم نمي خان برن... چون من خودم نمي رم! اگر چه اگه invite بشيد مي تونيد join كنين...

اما نكته اي كه از كافي نت نمي شه نمي شه استفاده كرد رو نفهميدم .. چه فرقي مي كنه اگه نره تو... شايد اينم از چيزاييه كه اختراع كردين باز..

ام... راجه به وارد شدن به روم ها اگه واقعا دوست داريد وارد روم ها شيد از اين كلاينت ها مثل Yahoo Tunnel مي تونيد استفاده كنيد... هم انتي بوتر هستن هم مي تونيد افراد رو هر رومي كه باشن دنبال كنين... امكانات جالبي داره...

موفق باشين ديگه... :)

نه اشكان جان

من عمرا توي روم نميرم. اما چون اينجا كافي نت هست و مشترياي ما همشون مي خوان برن تو روم واسه اين گفتم. منظورم اينه كه نمي تونم روي همه كامپيوترها نصب كنم متاسفانه.