PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن پسورد Winrar

Siavash_S500
18-10-2006, 04:21
با سلام به همه دوستان.
من می خوام بدونم آیا می شه پسورد فایل های Rar رو برداشت. بدون اینکه بخوایم از این نرم افزار هایی استفاده کنیم که لیست پسورد میگیرن و دونه دونه رو فایل امتحان می کنن. فرض اینکه ما اصلا حدس هم نمی تونیم بزنیم که پسورد چی می تونه باشه. هر کدوم از دوستان می تونن کمک کنن لطفا. با تشکر.

mehdi_7070
18-10-2006, 13:59
تا اونجايي كه يادم مياد راهي وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_djd2
18-10-2006, 14:12
یه سرچی کن اگه پیدا نکردی بگو لینکشو بذارم
rar-password-recovery

برنامه بدی نیست

Evil Boy
18-10-2006, 14:56
اينم يكي نرم افزار باحاليه
اگر پسوردش خيلي خفن نباشه برات پيدا مي كنه
Passware Kit Enterprise 7.9

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Siavash_S500
19-10-2006, 06:31
تشکر از دوستان. اما من این برنامه ها رو دانلود کردم ولی خیلی ضعیفن. اگر دوستان چیز بهتری سراغ دارن لطف کنین مچکر میشم.

mehdi_7070
19-10-2006, 12:32
اگه توي انجمن بگردي ، حتما نرم افزارهاش را پيدا مي كني .

اگر دنبال برنامه هستيد ، دوستان توي ساير انجمن هاي نرم افزاري بيشتر به شما كمك مي كنند .

piremard
19-10-2006, 13:57
پسورد های مربوط به ورژن های جدید rar
از نوع hash شده بوده و قابل بازیابی نیستند و تقریبا تمامی نرم افزارهای ریکاور کننده تنها حروف و کلمات را بجای کاربر بر روی فایل مزبور چک می کنند
اگر در help اون چک کنید حتی سازنده برنامه ی win rar هم نمی تواند فایل ها را از حالت رمز دار خارج کنه
unHash این نرم افزار کار دشواریه
موفق باشید

armintirand
23-10-2008, 02:03
با این که این تاپیک قدیمی بود اما فقط خواستم بگم شاید دشوار باشه اما غیر ممکن که نیست

shahrokh2008
10-11-2008, 19:13
شاید اگه بشه روی دوتا rar مثل هم که یکی پسوورد داره و اون یکی بدون پسوورده و با compare این دو تا فایل بشه یه کاری کرد....در ضمن با یه snifer میشه یه کارهایی کرد...چون winrar پسوورد درست رو تو رم میذاره تا اگه با پسوورد تایپ شده تطبیق داده بشه فایلها رو extract کنه...نمی دونم گفتم یه تلنگری زده باشم به مطالب تاپیک که شاید کسی چیز کامل تر به نظرش برسه...هر چند من در اون حد نیستم

ir-dgm
10-11-2008, 20:55
دوستان اگه راه حلشو پیدا کردین به ما هم بدین من که هرچی گشتمراه حلشو پیدا نکردم...

shahrokh2008
13-11-2008, 18:06
راستش من از یه راهی تونستم پسووردش رو بشکنم....ولی اگه پسووردش از حرفهای قر و قاطی تشکیل شده باشه نمیتونید پیداش کنید....فکر کنید Winrar پسسورد درست رو میبره تو رم...حالا ما با یه Winhex میتونیم دنبال Offset مربوط به خطی بگردیم که پسسورد رو اونجا ذخیره میکنه....در ضمن یادتون باشه Password درست توی Winrar ذخیره شده تا با تطبیقش فایلها رو Extract کنه...حالا Wirar این پسوورد رو تو کدوم خطش ذخیره میکنه...البته باید یادآور بشم که در موقع اجرا شما یه پسوورد غلط بهش بدین و بعدش توی رم دنبال همون پسسورد غلط خودتون بگردید...ببیند تو کدوم خط هستش...اگه درس نداشتم آموزشش رو میساختم.....ولی بزودی درستش میکنم...