PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو راه خوب و بدون دردسر برای رفتن به اورکات !

Navid
15-05-2005, 15:30
خب من برای اینکه برم تو اورکات از 2 روش استفاده می کنم ! که هر دو هم خیلی راحت و بدون دردسر هستن ! تصمیم گرفتم این 2 راه رو به شما هم یاد بدم شاید به دردتون بخوره !
1- یه سایت باز شده به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
شما در این سایت می تونید وارد بشید و با دادن یوزر و پسوردتون به راحتی وارد اورکات بشین
معایب :
1- سرعت کم
2- ممکنه بعد از یه مدت فیلتر بشه ( البته خودم در تعجبم که چرا تا حالا فیلتر نشده !!! )
3- چون این سایت ساخت دوستان ایرانی یه پس نمی شه زیاد بهش اعتماد کرد !
راه دوم :
این راه بسیار مطمئن هست و بدونیدکه فیلتر هم نمی شه و سرعتشم از اولی بیشتره ! ولی یه مشکلی که داره اونه که عکس ها رو خوب نشون نمیده و بعضی جا ها هم اذیت می کنه .
خب حتما آماده اید که بدونید این چیه ! مراحل زیر را دنبال کنید تا موفق شوید :
1- وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید ( توجه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است نه Http )
حالا صفحه اورکات براتون باز می شه . یوزر و پسوردتون رو وارد کنید و دکمه ورود رو بزنید( همون sing in )
حالا بعد از زدن این دکمه صفحه ای باز می شود که می گه اینجا فیلتره ! خب شما تنها کاری که باید انجام دهید اینه که آدرسی که در قست بالا وجود دارد ( تو قسمتی که در مرورگرتون هست ) Http را به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر دهید ! تبریک می گم شما الان وارد سایت اورکات شدین ! هر وقت هم پیغامی دریافت کردید که این صفحه فیلتر است Http را به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر دهید ! به همین راحتی ! اگه مشکلی بود بگید !
مزایای این روش اینه که دیگه مخابرات نمی تونه فیلترش کنه چون از پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنید و غیر قابل فیلتره !

Mehdi_Best
15-05-2005, 17:58
نوید جان سلام
از تو که همیشه مطالب توپ و عالی داری تعجب می کنم که این تاپیک رو ایجاد کردی. آخه این روش خیلی قدیمی شده و در ضمن هم خیلی سرعت رو می آره پایین و هم اینکه عکسها از این طریق در اورکات لود نمی شن.

Navid
19-05-2005, 19:19
خب یه راه جدید :
یه سایت پیدا کردم که می تونید باهاش برید تو اورکات
-سرعت خوب
-نشون دادن عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن مهدی جان خیلی ها هنوز مشکل دارن !

farhad resalati
19-05-2005, 20:13
]نوید جان ببخشید ها اما اولا در باب اورکات تاپیک زیاد داریم و اونجا همه این راه ها معرفی شده دوم اینکه این

فیلتر شده ولی انصافا از سرعت کم نمیکنه این هم ادرس جدیدش :
راستی یاهوو360 بهتره ها
:mrgreen: