PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروفايل هاي نرم افزار هاي رايت

AK1
06-08-2006, 13:01
با سلام خدمت شما دوستان
در اين تاپيك تمام پروفايلهاي مربوط براي نرمافزار هاي رايت سي دي مثل كلون سي دي و الكل رو معرفي مي كنيم ;)
فقط خواهش مي كنم وقتي كه پروفايل رو معرفي مي كنين نوع نرم افزار و ورژنش و قفلي رو كه مي تونه بشكنه رو رو بگين !

AK1
06-08-2006, 13:27
با سلام اينم چند تا پروفايل كلون پي دي براي تمام نسخه ها مخصوصا 3
CCD Lock ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
\Safedisc 2+ AW ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
WinLock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
;)

AK1
07-08-2006, 01:32
اينم براي CD-Protector v2-3. گفم ببينم اينجوري بزاركم خوبه يا به صورت فايل ؟
ReadSubData=0
ReadSubAudio=0
FirstSessionOnly=0
RegenerateData=1
FastErrorSkip=2
IntelligentBadSectorScan=0
SectorSkip=0
ReadSpeedData=20
ReadSpeedAudio=10
AudioQuality=1
AbortOnReadError=0
NoErrorReport=0
[CloneCD WritePrefs]
DontRepairSubchannelData=0
AlwaysCloseLastSession=1
AmplifyWeak=0
WriteSpeed=0

كلون سي دي ورژن 3

peyman khatar
07-08-2006, 17:11
akmfad1 جان !
لطفاً اين جوري پروفايل ها رو معرفي نكنيد !؟؟ :laughing:
تمام پروفايل ها رو به چند قسمت مثلاً 40 تايي تقسيم كنيد و سپس اونها رو در هر قسمت معرفي كنيد !! :cool:
اين جوري تا 1 ميليون سال ديگه پرفايل ها رو تماماً معرفي نكردي ...! :biggrin: :laughing: اي عزيز دل !
---------------------------------------------------------------
من زياد.......................................... .. دارم اگه وقت كردم براتون آپلود مي كنم! :biggrin: :cool: 1
فعلا باي !!! :biggrin:
******پيمان******

AK1
07-08-2006, 17:37
akmfad1 جان !
لطفاً اين جوري پروفايل ها رو معرفي نكنيد !؟؟ :laughing:
تمام پروفايل ها رو به چند قسمت مثلاً 40 تايي تقسيم كنيد و سپس اونها رو در هر قسمت معرفي كنيد !! :cool:
اين جوري تا 1 ميليون سال ديگه پرفايل ها رو تماماً معرفي نكردي ...! :biggrin: :laughing: اي عزيز دل !
---------------------------------------------------------------
من زياد.......................................... .. دارم اگه وقت كردم براتون آپلود مي كنم! :biggrin: :cool: 1
فعلا باي !!! :biggrin:
******پيمان******

پيمان جان سلام
حتما اين كار رو مي كنم البته من مي خواستم دوستان هم اگه براي قفل خواستي دارن بزارن براي مثل براي قفل نگهبان فكر كنم شما يكي معرفي كردين :tongue:
البته اون كار يه مشكل رو هم داره كه معلوم نيست چي تو چي هست ! ;)
البته من دنبال پروفايل هاي بيشتري هستم كه اگه به 40 تا رسيد حتما يك جا قرار مي دم ;)

AK1
08-08-2006, 11:29
اينم يه سري كه تازه پيدا كردم تو دوتا فايل رر هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI16437
08-08-2006, 20:24
اگر ممکن یک جای دیگه اپلودکن اینو نمیشه گرفت مرسی.

AK1
09-08-2006, 00:33
اگر ممکن یک جای دیگه اپلودکن اینو نمیشه گرفت مرسی.

دوست عزيز من چك كردم مشكلي نداشت ولي هر جا خواستين و راحتين بگين انجا آپ كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman khatar
09-08-2006, 10:28
akmfad1 جان !
از اين به بعد در پرشين گيگ آپلود كن ..! تا هم براي ديال اپي ها راحت باشه و هم اعتبار لينك دائم باشه ...!

mehdi_7070
09-08-2006, 23:10
peyman khatar جان !
پیشنهاد خیلی خوبی هست .

فعلا دسته ها را 30 تایی بگیریم ;)

خودم طرح صفحه اصلی و فهرست پروفایل ها را آماده می کنم .

فقط یک نفر می خواد که زحمت بکشه و هر کی هر پروفایلی را گذاشت دانلود کنه و در دسته بندی های 30 تایی آپلود کنه .

ظرف یک مدتی می تونیم یک بانک بزرگ پروفایل داشته باشیم و این خیلی خوب هست .

حالا کی حاضر هست کمک کنه ؟!

AK1
10-08-2006, 01:19
اين يه سري پرو فايل تو پرسين گيگ آپ كردم دوقسمت كردمش :biggrin:
پرو فايل 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پروفايل هاي 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مال كلون سي دي هستن
حجم هر كدوم 6 كيلو هستش :blink:

ALI16437
11-08-2006, 16:20
با سلام به دوستان من يکي دو تا سئوال دارم .
اول اينکه چطور ميشه نوع قفل سيدي رو شناخت اگرمقاله اي دراين مورد سراق داريد لطف کنيد ولينکش و بگذاريد
دوم اگر نتونستيم نوع قفل رو شناسيم چطور از پروفايل ميشه استفاده کرد.

mehdi_7070
11-08-2006, 17:20
چیزی که شما سوال کردید ، بیشتر بر حسب تجربه بدست میاد .

AK1
11-08-2006, 18:05
peyman khatar جان !
پیشنهاد خیلی خوبی هست .

فعلا دسته ها را 30 تایی بگیریم ;)

خودم طرح صفحه اصلی و فهرست پروفایل ها را آماده می کنم .

فقط یک نفر می خواد که زحمت بکشه و هر کی هر پروفایلی را گذاشت دانلود کنه و در دسته بندی های 30 تایی آپلود کنه .

ظرف یک مدتی می تونیم یک بانک بزرگ پروفایل داشته باشیم و این خیلی خوب هست .

حالا کی حاضر هست کمک کنه ؟!

من حاظرم مهدي جون :biggrin:
فقط دوستان هم همكاري كنن پروفايلهاشون رو تو احتيار همه قرار بدن ;)

mehdi_7070
11-08-2006, 22:51
سلام ...

خيلي خوب هست ...
پس شما ديگه رسما اعلام آمادگي كرديد ...

سايت روي پرشين گيگ آماده شد .
البته طراحي اش را به علت كمبود وقت از سايت ايران گيت بهره گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
12-08-2006, 00:19
مهدي جان سايت جالبي اميد وارم جالب تر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_7070
12-08-2006, 09:16
ديشب حواسم نبود ، اشتباهي آپلود كرده بودم ...
عجيبه براي شما درست ميومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكلش رفع شد ... سايت آماده استفاده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
12-08-2006, 11:01
مهدي جان ديشب فقط عكس هاي سايت نمي يومد كه حالا درست شده :happy:

Ehsani
24-08-2006, 13:48
من dvd writer دارم...ميشه پروفايلهاي بيشتري براي برنامه blinwrite 5 بزارين ..ممنون ميشم

mehdi_7070
24-08-2006, 13:53
كلا پروفايل BlindWrite كم هست ...

ما هر چي داشتيم گذاشتيم .

در ضمن برنامه Blind Write Profiler هم موجود مي باشد ;)

Ehsani
24-08-2006, 14:13
من پروفايلهاي برنامه blindwrite رو دانلود كردم و در محل پروفايل كپي كردم و تو ليست پروفايلهاي برنامه هم اضافه شد... حالا يك سوال داشتم.... سوالم اينه كه تو برنامه blind write اگه من تشخيص ندم كه كدوم پروفايل رو بايد استفاده كنم و تو برنامه تو قسمت پروفايل حالت auto matice رو انتخاب كنم خود برنامه ميتونه تشخيص بده نوع قفل رو ؟؟ و خودش پروفايل مربوطه رو بكار بگيره ؟؟؟ اگه جوابتون منفيه پس حالت اتوماتيك براي چيه تعبيه شده ؟

Bedahe
24-08-2006, 14:51
سلام
دوستان من تو کپی کردن یه سری سی دی به مشکل خوردم ! آخه حجمشون رو 30 گیگ نشون میده ! تا الانم به جایی نرسیدم :sad:
میشه راه حلش رو بهم بگید ؟ ! یا حتی اسم قفله رو که چیه ؟!
مرسی

fire-wizard
15-10-2006, 22:38
پرو فایل های clone cd به درد چی میخورن اگه برای رایت سی دی قفل دار هست چه جوری باید فهمید که برای هر سی دی باید از کدوم پروفایل استفاده کرد.
نحوه ي تنظيمات clone cd براي ايميج كرفتن از سي دي هاي قفل دار چه جوري هست.
لطفا کاملا راهنمایی کنید. :blink:

fire-wizard
15-10-2006, 22:44
به وسيله ي برنامه ي ClonyXXL چه جوري ميشه فهميد نوع قفل چيه؟؟؟؟؟؟؟
اگه فهميدي به چه درد ميخوره؟؟؟؟

AK1
16-10-2006, 11:49
در مورد تشخيص قفل بايد بگم كه بعضي اشون تابلو هستن و پروفايلشون تو اينترنت هست بعد از دانلود و كپي پروفايل تو پوشه پروفايل در دايركتوري كلون مي توتني به راحتي رايت كيت

در مورد ClonyXXL قبلا بحث شد يه جستجو بكن اين برنامه اگه قفل رو تشخيص بده(گفتم اگه چون قفل هاي ايراني رو تشخيص نمي ده) پروفايلشو مي فرسته به كلون سيدب و رايت رو شروع مي كني (به درد نمي خوره

پروفايل قفل هاي معرف رو مي توني از آدرس زير دانولد و يا ليستش رو ببيني

fire-wizard
16-10-2006, 14:40
خوب چه جوري بايد بفهمم براي كدوم سي دي كدوم پروفايل رو استفاده كنم؟يعني چه جوري تابلو هست

mehdi_7070
16-10-2006, 15:26
در مورد Clony XXL كه akmfad1 توضيح دادند .

قفل هاي تابلو ، نمونه اش نگهبان ، كولاك و ... است .

در مورد نحوه استفاده از پروفايل من يك مثال برات مي زنم .
فرض كن يك سي دي داري كه 2 تا Session داره ( مثل قفل CD-X )
يك گزينه اي هست توي كلون به نام : only read the first Session
نتيجه => براي كپي اين قفل بايد اين گزينه غير فعال باشد .

در حقيقت ، شما بايد اين كارها را انجام مي داديد تا به اين نتيجه برسيد :
1- بررسي قفل => به وسيله Iso Buster فهميديم كه 2 تا Session داره
2- دانستن گزينه هاو عملكردهاي يك برنامه => گفتيم كه كلون اون گزينه را داره و كارش اين هست كه فقط Session اولي را مي خونه
3- نتيجه گيري با توجه به اطلاعات بدست آمده => خوب با طي دو مرحله ، به وسيله عقل انسان [!] نتيجه حاصل گشت كه اين گزينه غير فعال باشه .

اين مثال براي يك نمونه نسبتا ساده بود . خودتون ديگه بايد درك كنيد كه اين سوال شما از طريق تجربه بدست مياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر ـ مهدي :)

SILWESTER
29-11-2006, 19:41
با سلام به دوستان عزيز آقامهدي و آقاامير كه زحمت كشيدن براي profiles.persiangig
2 تا سلام دارم...
.........................................
1- منبع پروهايل هاي كلون سي دي كه در اين سايت قرار داده شده از كجاست؟ آيا قابل اطمينان است؟
اينو پرسيدم چون برنامه profiler كلون هم با خودش 76 پروفايل را نصب ميكنه كه كمو بيش همونايي هستن كه تو سايت نام برده شدن. ولي من چند تاييشونو با هم مقاسه كردم ديدم تنظيماتشون با هم تفاوت هايي داره. نميدونم كدمشون درسته :ohno:
.......................................
2- چگونه بايد از پروفايل هلي alcohol كه داراي پسوند ini هستن استفاده كرد؟

AK1
29-11-2006, 19:52
سلام

منبع معلوم نيست از اينترنت از سايتهاي زيادي جمع شده من خودم اوناي كه قابل اطمينان تر بودن رو انتخاب كردم چون بعضي وقتها براي يك قفل چند تا پروفايل هست كه بعضياش همشون كار مي كنه براي قفل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي دونيستنش هم بهترين كار امتحانه
در مورد پروفايلهاي الكل بايد بگم كه در الكل 52 تو داير كگتوري كپي مي شه ولي در 120 تو دايركوري برنامه فايل AxType.ini هستش شما اطلاعات داخل فايل هاي هر قفل رو كه مي خواين كپي كنيد در ادامه اين فايل تا به پروفايلهاي برنامه اظافه بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

mehdi_7070
29-11-2006, 22:20
جواب سوالها را امير عزيز دادند ...

منم براي اينكه يك چيزي گفته باشم ، طريقه ساختن پروفايل هاي الكل را مي نويسم :
از منوي File گزينه Options را انتخاب كنيد .
سپس از قسمت سمت چپ ، گزينه Data type setting را انتخاب كنيد . بر روي New كليك كنيد . يك اسم براي پروفايل جديد تايپ كنيد . حالا راحت مي تونيد تنظيمات را انتخاب كنيد .
اينكه تشخيص بدهيد كه براي اين قفل چه تنظيمي را به كار ببريم ، قبلا توضيح دادم .
بايد هم قفل را دقيق شناسايي كنيد و هم بدونيد هر تنظيم چه كاري مي كنه .

با تشكر ـ مهدي :)

SILWESTER
30-11-2006, 23:38
بچه ها ممنون بابت پروفايل ها. زحمت كشيدين. فقط چه خوب بود اگه ميدونستين پروفايلي كه براي نگهبانه رو كدوم ورژن اون كار ميكنه؟

ماراتون
30-04-2007, 01:58
اي ول ... اي ول ... داش مهدي رو اي ول...

اگه ميشه لينك BlindWrite Profiler هم بذاريد

hakhamanesh
30-04-2007, 08:25
سلام
دوستان من تو کپی کردن یه سری سی دی به مشکل خوردم ! آخه حجمشون رو 30 گیگ نشون میده ! تا الانم به جایی نرسیدم :sad:
میشه راه حلش رو بهم بگید ؟ ! یا حتی اسم قفله رو که چیه ؟!
مرسی

با كلون سيدي كه راحت ميتوني ايميج بگيري و رايتش كني اگر هم ميخواي رو هارد كپي كني از ISOBuster استفاده كن...
اسم قفل هم كه قفلهاي حجميه كه معمولا با TZcopyprotection ميزارن

mehdi_7070
30-04-2007, 14:51

اگه ميشه لينك BlindWrite Profiler هم بذاريد
اينجا هست ديگه :

ماراتون
01-05-2007, 16:22
باز هم :

sharareh
04-06-2007, 20:32
با سلام به دوستان
من چند تا پروفایل از الکل120گیر آوردم میخواستم بدونم چطوری میشه از اونها استفاده کرد؟؟ آخه این برنامه مثل کلون سی دی پوشه ای بنام پروفایل نداره که فایلها رو توی اون بریزم!!ممنون میشم راهنمایی کنید.

SILWESTER
06-06-2007, 23:42
سلام!
یه فایل در پوشه نصب شده الکل 120 هست به نام AxType.ini
باید پروفایلهای خودتان را در آن وارد کنید به صورت text
اصلوب فایل اصلی را هم رعایت کنید
در الکل 52 فکر کنم بتوانید مستقیما پروفایل ها را در پوشه اش کپی کنید

sharareh
07-06-2007, 19:04
مرسی میرم امتحان کنم.

ALI16437
23-06-2007, 22:20
خوب باشه همین جا ادامه میدیم.

ابتدا چند تا سئوال دارم.

اولیش: پروفایلهای که مربوط به یک برنامه میباشد مثلا کلون میباشد با هر ورژنی کار میکند. واگر بله چرا وقتی من

رو یکیش برای ایمیج گیری کلیک کردم سیستم ریستارت شد .

دوم اینکه مراحل کار باهاش چیه- ابتدا باید کلونی xxl قفل رو تشخیص بده بعد چگونه تنظیمات مورد نیاز

رو به الکولر منتقل کنه .و اون چگونه این کارو با کلون سیدی انجام بده بعد اگر پروفایلها در پوشه پروفایل

کلون سیدی باشند و خودش اتوماتیک پروفایل مربوطه رو انتخاب میکنه.

ببخشید این خودش دهها سئوال شد.

M A T R I X
24-06-2007, 11:26
سوالهای تاپیک قبلی رو اینجا میپرسم ، ولی قبلش :

پروفایلها و لینک پستهای 2 و 6 و 15 پاک شدند ، لطفآ یکی از دوستان دوباره آپلود بفرمایند.

درباره ClonyXXL و انواع قفلهایی که داریم و اینکه بعد از ClonyXXL اونها رو شناخت و نوع

قفل مشخص شد ، چطوری اونها رو رایت کنیم ( با Clone یا بقیه ) راهنمایی بفرمایید.

بیشتر درباره انواع قفلها و تشخیص و شناسایی اونها با ClonyXXL بگید با مثال. خیلی ممنون.

SILWESTER
25-06-2007, 23:22
سلام علي جان!
پروفايل هايي كه براي كلون سي دي 5 هست مسلما براي نسخه 2 و 3 كاربردي نداره. تست نكردم ولي به احتمال زياد به ورژن 4 هم نميخوره. آخه سيستم تنظيمات منوشون فرق داره. xxl و alchoholer هم بدردي نميخورن و كاربردي ندارن. كاري به كارشون نداشته باش. با همون پروفايل هايي كه در سايت پرشين گيگ است كار كن

ALI16437
27-06-2007, 21:55
چه عجبا
پس کل پروفایلهای توی این سایت
برای کلون 2و 3 هستند حالا یک مشکل بزرگ پیش میاد اونم اینکه چطور تشخیص داد از چه پرو فایلی برای
چه سیدی استفاده کرد .
حداقل کلونی نوع قفل رو تشخیص میده.

hakhamanesh
13-03-2008, 11:57
اينم رو هاردم بود(230 پروفايل براي كپي سي دي ها)

xmanp30
24-03-2008, 22:55
سلام ...
آقا اين پروفايل ها چي هستند و به چه كاري ميان ؟؟؟

armintirand
04-09-2008, 02:44
دوستان قرار بود بگیم هر پروفایل چه قفلی رو میزنه پس چی شد چرا کارو ناقص انجام میدین

japrap
08-09-2008, 20:15
ابتدا بوسيله ي برنامه هاي تشخيص قفل ( كه ديگر تقريبا كاربردي ندارند) نوع قفل را تشخيص مي دهيم (برنامه ها : Clony و... كه در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همه هستند) پس ار تشخيص قفل ودر مرحله ي رايت (در نرم افزار كلون) در مرحله ي select cd reader در قسمت پايين نوشته شده preferences كه در پايين آن load را مي بينيم سپس load را زده و از بين پروفايل ها پروفايل مربوط به قفل را انتخاب و گزينه ي next را مي زنيم

new_boys333
28-11-2008, 10:55
این لینکی که دادید برای دانلود پسورد می خواد باید چی بزنیم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tommy.IR
02-07-2009, 14:24
با سلام. امروز برای دوستان Profile های CloneCD گذاشتم که بربکس از نظر شکست قفل راحت باشند . ..::برید حال کنید::..:21:

لینک دانلود :

manager1
17-11-2010, 20:53
سلام
کسی پروفایل قفل گرینوی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

soroush20
22-11-2010, 11:52
سلام
دوستان من تو کپی کردن یه سری سی دی به مشکل خوردم ! آخه حجمشون رو 20 گیگ نشون میده !

javidan90
07-12-2011, 04:23
کدوم اینا میتونه پی اس 2011 رو بشکنه؟

parvaz12369
23-07-2012, 11:26
کدوم اینا میتونه پی اس 2011 رو بشکنه؟ سلام جواب دهید
ممنون