PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : -------- اشتباه سايت‌ها از معضلات اصلي كاربران ايراني است

soleares
15-10-2006, 14:32
رييس انجمن صنفي كارفرمايان شبكه‌هاي اينترنتي: بسياري از سايت‌هاي مفيد ----- شده‌اند كه بايد بازنگري و اصلاح شوند.

خبر از ايتنا ....

رييس انجمن صنفي كارفرمايان شبكه‌هاي اينترنتي با تاكيد بر اين كه يكي از معضلات عمده كاربران اينترنت ----- شدن سايت‌هاي مجاز است، گفت: برخي سايت‌ها به خاطر مسائل سياسي و ضداخلاقي ----- شده‌اند كه اين امر جاي بحث ندارد و موافق آن هستيم؛ اما بسياري از سايت‌هاي مفيد ----- شده‌اند كه بايد بازنگري و اصلاح شوند؛ چرا كه اكثر كاربران از اين مساله ناراحتند.

مسعود رياضيات در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: كاربران اينترنت مشكلات بسياري براي استفاده از اين دنياي مجازي دارند؛ -------- اشتباه سايت‌ها، گران بودن پهناي باند و نبود محتوا استفاده از اينترنت را محدود كرده است.

او يكي از مشكلات عمده كاربران اينترنت در كشور را گران بودن اينترنت اعلام كرد و گفت: خطوط پرسرعت كمتر از 512k معنا نمي‌دهد و در حالي كه يك مگ خطوط Adsl در خارج كشور با قيمت 30 تا 40 دلار به فروش مي‌رسد، اما در كشور ما گران بودن اينترنت مانع بزرگي براي فعاليت كاربران اين دنياي مجازي است.

او ادامه داد: كاربران ايراني با كمبود محتوا در اينترنت مواجهند و به همين علت نيازي به استفاده از اينترنت ندارند؛ در حالي كه استفاده از اينترنت مي‌تواند تاثير بالايي بر روي كاهش ترافيك و مصرف انرژي داشته باشد.

رييس انجمن Isp‌ها گفت: ما بستر لازم را براي ارايه سرعت مناسب به كاربران خانگي داديم، اما متاسفانه پهناي باند در ايران قيمت بالايي دارد و با كشورهاي همسايه و پيشرفته قابل مقايسه نيست.

my friend
15-10-2006, 16:16
من یه شرکت امریکایی رو میشناختم که ای دی اس ال با سرعت 3 مگ بر ثانیه رو با امکانات نامحدود میداد 10 دلار در ماه
اونوقت اینجا نوشته یک گیگش چهل دلار

H @ M I D
15-10-2006, 16:42
ما بالاخره نفميديم براي دانلود با خطوط adsl محدودیتی وجود داره ؟چرا ؟

WooKMaN
15-10-2006, 16:44
واسه من كه نوووچ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

my friend
15-10-2006, 17:26
بعضی ها دارن ، بعضی ها ندارن
که به دو تا چیز بستگی داره:

1. سرویس دهنده شما
2. پارتی کلفت شما
( البته تا اونجایی که من میدونم نوید از دومی استفاده میکنه!!! )

Shahriar-b
15-10-2006, 17:30
او يكي از مشكلات عمده كاربران اينترنت در كشور را گران بودن اينترنت اعلام كرد
والا راست گفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
15-10-2006, 17:32
به نظر من یلتر کردن کار فوق العاده مقدسی هستش...