ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جزوه آموزشی ( + Network ) فارسی

Rouz
14-10-2006, 16:55
درس network يك از core هاي mcse 2003 l مي باشد .
براي دانلود اين جزوه آموزشي اينجا كليك كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

***Spring***
06-09-2007, 02:11
آموزش ( + Network ) فارسی

حجم : 7 مگابایت

... 93 صفحه ...

... هر 7 قسمت باید دانلود شوند ...

ADRIEN
06-09-2007, 02:15
دستت درد نكنه

madsystem_mas
06-09-2007, 07:57
spring جون خیلی خیلی ازتون ممنونم
امیدوارم که همیشه شادو پیروز و موفق باشی.

mozhgan
21-09-2007, 12:34
[SIZE=3]

[B][COLOR=#0000ff]... هر 7 قسمت باید دانلود شوند ...

ممنون عالی بود
ولی اینا که 7تاشونم مثله همن و فرقی با هم نداره.

***Spring***
21-09-2007, 13:46
ممنون عالی بود
ولی اینا که 7تاشونم مثله همن و فرقی با هم نداره.

خواهش میکنم... ولی در مورد یکی بودن قسمتها ، دقت نداشتید :

یعنی شما قسمت اول رو جداگانه هم میتونید ببینید !!!... بعد قسمتهای بعدی ( اونها هم جداگانه ) رو هم دیدید !!!...بعد همه یکی بودند !!!... احتمالآ بعد از دانلود ،روی یکی از فایلها کلیک کردید و اون استخراج شده ... خوب اگه همه فایلها یکجا باشند ، یکبار استفاده از یکی از اونها برای استخراج کافیه ... حالا یه فایل تکی رو ببرید توی فولدر دیگه ... ببینید ، نتیجه چی هست ...

شاید هم هنوز فایلها رو کامل نگرفتید ، واز روی نوشته ها و سایز و مشخصات اونها این رو میگید !!!...

این یه فایل 7 مگی بوده ... برای راحتی اون رو تقسیم کردم ( به 7 قسمت ) ... خوب معلومه که شبیه هم هستند ... شما برای دیدن کتاب هر 7 قسمت رو لازم دارید ... موفق باشید ...

shasha_ara2001
21-09-2007, 15:21
دوباره آپلودش کردم با یک لینک جدید.
میتونید از آدرس زیر دریافت کنید
پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

***Spring***
21-09-2007, 15:35
همین جزوه است ؟ ... یا کتاب دیگه ای ؟ ... فارسی یا انگلیسی ؟...لطفآ مشخصات کتاب رو هم بفرمایید ( اسم ، حجم و ... ) ... خیلی ممنون ...

.

shasha_ara2001
21-09-2007, 15:47
همین جزوه است ؟ ... یا کتاب دیگه ای ؟ ... فارسی یا انگلیسی ؟...لطفآ مشخصات کتاب رو هم بفرمایید ( اسم ، حجم و ... ) ... خیلی ممنون ...

.

همین جزوه هست برای دوستانی که میخواهند در یک لینک دانلود کنند.
با حجم: 6.67

mozhgan
21-09-2007, 22:00
یعنی شما قسمت اول رو جداگانه هم میتونید ببینید !!!... بعد قسمتهای بعدی ( اونها هم جداگانه ) رو هم دیدید !!!...بعد همه یکی بودند !!!...

بله همین طوره
هر 7تا یه فایله رار با پی دی اف 93 صفحه ای کاملا شبیه هم
یعنی من یه فایل رو 7 بار دانلود کردم
:23:

***Spring***
22-09-2007, 00:55
بله همین طوره
هر 7تا یه فایله رار با پی دی اف 93 صفحه ای کاملا شبیه هم
یعنی من یه فایل رو 7 بار دانلود کردم
:23:

دوست عزیز بیشتر از 200 بار جزوه دانلود شد و تا الآن بیشتر از 200 نفر اون رو دیدند ... تا حالا هیچکدوم از اونها متوجه نبودند ؟!!!....

خدمت شما عرض کردم ، ولی شما دقت نداشتید ... احتمالآ با برنامه Winrar هم آشنایی کامل ندارید ...وقتی فایلی رو به چند فایل کوچکتر تقسیم کنیم ... همه فایلها یک اندازه هستند ... به جز فایل آخر که معمولآ حجم اون فرق داره ...بعد فایلها Part بندی ( وشماره بندی میشند ) مثلآ در اینجا از 1 تا 7 ...چطوری اینها همه یکی هستند ؟!!!...

شما الآن یک فولدر بسازید ، و فقط یکی از این قسمتها رو ( مثلآ قسمت اول رو ) ببرید توی فولدر جدید ...حالا فایل رو استخراج بفرمایید و ببینید ... در این شرایط ، کتاب قابل دسترسی نیست ...

حتمآ سه Error پایین رو بترتیب می بینید :

فایلهای چند قسمتی ، برای سرهم شدن و استخراج ، همگی حتمآ باید در یک فولدر باشند ...

تازه فایلهای چند قسمتی چند مرحله ای با روش خاص و ویژه داریم ... که برای اونها باید خیلی بیشتر از این دقت بفرمایید ...

این فایل وقتی استخراج بشه و یکی بشه ، 93 صفحه است ... یعنی الآن شما کامل و درست اون رو گرفتید ...

تو پست 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم خدمت شما گفتم :

احتمالآ بعد از دانلود ،روی یکی از فایلها کلیک کردید و اون استخراج شده ... خوب اگه همه فایلها یکجا باشند ، یکبار استفاده از یکی از اونها برای استخراج کافیه ... حالا یه فایل تکی رو ببرید توی فولدر دیگه ... ببینید ، نتیجه چی هست ...

بیشتر دقت بفرمایید ... تا برای بقیه دوستان هم سوتفاهم نباشه ...

... خدمت همه دوستان : برای استفاده ، هر 7 تا فایل باید باشند ...

.

mozhgan
22-09-2007, 14:13
جناب spring از راهنمایی هاتون و بخصوص صبری که به خرج دادین کمال تشکر رو دارم.

***Spring***
22-09-2007, 14:34
جناب spring از راهنمایی هاتون و بخصوص صبری که به خرج دادین کمال تشکر رو دارم.

خواهش میکنم دوست گرامی ... من هم از لطف و بزرگواری شما متشکر و ممنون هستم ...

موفق و پیروز باشید ...

.

***Spring***
05-05-2008, 11:39
باسلام خدمت دوست عزیزم
من هم با همین مشکل مواجح هستم وتمام فایلهای pdf من یکسان هستند .بعضی وقتها هم پسوندشون بجای rar به شکل php درمیاد لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر

سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی ... تا الآن حداقل بیشتر از 800 نفر این جزوه رو گرفتند ، و فایلها کاملآ درستند ...

در مورد سوال شما : اگه در مورد برنامه Winrar سوال دارید و در مورد فایلهای فشرده ، لطقآ پست 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یکبار دیگه کامل و با دقت بخونید ... بازم اگه سوالی بود بفرمایید ...

اگه سوال شما سوال دیگه ای هستش ( مربوط به همین تاپیک و فایلهای اون ) بفرمایید ...

اگه سوال شما ، مربوط به مواردی غیر از این تاپیک میشه ، به تالار و انجمن بحث هاي نرم افزاري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه بفرمایید ... دوستان زیادی اونجا هستند ، حتمآ خیلی زود به جواب میرسید ...

.

hadiok
12-11-2008, 22:26
اینجا میتونین تمام ایبوک های دوره MCSE رو دانلود کنین

***Spring***
31-01-2009, 18:59
من از دوست عزیز spring بسیار ممنونم که متنی که بسیار به آن نیازمند هستمو به صورت rar در اختیار من و بقیه قرار داده، من فقط تونستم file اول رو download کنم، برای بقیه فایل ها به من اختار محدودیت می دهد....

من به این متون احتیاج فوق ضروری دارم، لطفاً به من کمک کنید.

پیشایش ممنونم.

سلام ... خیلی ممنون از لطف و محبت شما ... دوست عزیز اون محدودیت فقط برای چند دقیقه هستش ... الآن میتونید بقیه فایلها رو دانلود بفرمایید ... یه سری تنظیمات فروم برای دانلود کاربراست ( بستگی به حجم و تعداد دانلود و غیره ) که بعد از دانلود برای چند دقیقه کوتاه محدودیت دانلود داریم ، بعد از اون دومرتبه میتونید ، دانلود بفرمایید ... موفق باشید ...

.

***Spring***
19-02-2009, 15:57
سلام دوست عزيز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
متشكر از فايل زيبايي كه گذاشتيد
فقط صفحه 72 اين فايل موجود نيست؟؟!!!

سلام ... خواهش میکنم ... بابت اطلاع رسانی شما هم خیلی ممنون ...
دوست عزیز ، این دقیقآ همون فایلی هست که زننده تاپیک ( Rouz عزیز ) لینک دانلود اون رو تو پست اول زده بودند ... این هم عکس فایل آموزشی که توی کامپیوتر داشتم ... بعد از صفحه 71 ، صفحه 73 شروع شده و این PDF صفحه 72 ندارد!!! ... عکس :

.

sanam65
12-02-2010, 21:27
با سلام
این 7 pdf همشون مثل هم هستند

***Spring***
12-02-2010, 23:17
با سلام
این 7 pdf همشون مثل هم هستند

سلام ...

دوست عزیز قبلآ توی پست 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خدمت یکی از دوستان گفته شد ... مجدد مطالب اون پست بصورت جدیدتر خدمت شما :

دوست عزیز بیشتر از 2100 بار جزوه دانلود شد و تا الآن بیشتر از 2100 نفر اون رو دیدند ... یعنی تا حالا هیچکدوم از اونها متوجه نبودند ؟!!!....

شما دقت کافی نداشتید ... احتمالآ با برنامه Winrar هم آشنایی کامل ندارید ...وقتی فایلی رو به چند فایل کوچکتر تقسیم کنیم ... همه فایلها یک اندازه هستند ... به جز فایل آخر که معمولآ حجم اون فرق داره ...بعد فایلها Part بندی ( وشماره بندی میشند ) مثلآ در اینجا از 1 تا 7 ...چطوری اینها همه یکی هستند ؟!!!...

شما الآن یک فولدر بسازید ، و فقط یکی از این قسمتها رو ( مثلآ قسمت اول رو ) ببرید توی فولدر جدید ...حالا فایل رو استخراج بفرمایید و ببینید ... در این شرایط ، کتاب قابل دسترسی نیست ...

حتمآ سه Error پایین رو بترتیب می بینید :

فایلهای چند قسمتی ، برای سرهم شدن و استخراج ، همگی حتمآ باید در یک فولدر باشند ...

تازه فایلهای چند قسمتی چند مرحله ای با روش خاص و ویژه داریم ... که برای اونها باید خیلی بیشتر از این دقت بفرمایید ...

این فایل وقتی استخراج بشه و یکی بشه ، 93 صفحه است ... یعنی الآن شما کامل و درست اون رو گرفتید ...

تو پست 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم خدمت شما گفتم :

احتمالآ بعد از دانلود ،روی یکی از فایلها کلیک کردید و اون استخراج شده ... خوب اگه همه فایلها یکجا باشند ، یکبار استفاده از یکی از اونها برای استخراج کافیه ... حالا یه فایل تکی رو ببرید توی فولدر دیگه ... ببینید ، نتیجه چی هست ...

بیشتر دقت بفرمایید ... تا برای بقیه دوستان هم سوتفاهم نباشه ...

... خدمت همه دوستان : برای استفاده ، هر 7 تا فایل باید باشند ...

.

mmiladd
28-04-2010, 11:22
دوستان سوال داشتم که این جزوه همون جزوه ای که ترجمه مهندس علی انصاریه..؟

م رسی..

mohammadmikaeel
10-08-2010, 10:52
مرسی
دست مترجم و ایجاد کننده پست درد نکنه
mahdi7610
23-10-2010, 19:30
سلام

مهندسین عزیز کتاب زیر را از دست ندهید !

کتاب مهندسی شبکه ( +Network )

موفق باشید :)

mostafa181
30-11-2010, 10:32
سلام با تشكر خدا به شما توفيق بده براي نشر علم

rosetanha
09-09-2011, 14:19
دوستان کسی نسخه 2009 نتورک پلاس رو نداره کتابشو ؟

این کتاب ها قدیمیه