PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با نرم افزار Game Speeder (خيلي ضروري )

Mohammad Hosseyn
14-10-2006, 05:16
با سلام خدمت دوستان ...
راستش من يه چند وقت پيش نرم افزار Game Speed رو دانلود كردم و نصب كردم و براي امتحان ازش استفاده كردم . بعد وارد يه بازي شدم ديدم تاثير نداره هيچ بازي رو فريم به فريم هم مي كنه . حالا گفتيم چون كار نمي كنه تنظيمات رو به حالت اول برگروندم و وقتي خواستم دوباره بازي رو اجرا كنم ديدم بازي هنوز فريم به فريم اجرا مي شه . حالا شما هر كاري بگيد من كردم اما اين بازي به حالت اول برنگشت . جالبه فقط براي اين بازي اين حالت صدق مي كنه براي بقيه بازي ها خوبه . من تو اين دو سه روزه 3 بار ويندوز رو عوض كردم نشد كه نشد . اسم بازي هم Medal of Honor هست .
حالا از دوستان هر فكري به نظرشون مياد بگن شايد اين بازي از خر شيطون پائين اومد .

با تشكر از اينكه توجه كرديد ...

Mohammad Hosseyn
16-10-2006, 03:12
اي خدا نشد ما يه مشكل داشته باشيم يكي بياد سر موقع به ما كمك كنه .!!!
دوستان خواهشا اگه مي دونيد بايد چي كار كنم بگيد ما رو خلاص كنيد .
با تشكر

Mohammad Hosseyn
18-10-2006, 04:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]