PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در ارتباط با جدا سازی صدا از تصویر (فرمت Mp4 )

Samad_GH
13-10-2006, 20:49
سلام
از دوستان کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟
یه فایل تصویری با فرمت Mp4 دارم و ميخوام صداش رو از تصويرش جدا كنم. اينكه كيفيت صدا كم نشه واسم اهميت داره. لطفا اسم نرم افزاري رو كه ميشه با اون اينكار رو انجام داد رو بگيد

MB_Danger
14-10-2006, 06:02
سلام
از دوستان کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟
یه فایل تصویری با فرمت Mp4 دارم و ميخوام صداش رو از تصويرش جدا كنم. اينكه كيفيت صدا كم نشه واسم اهميت داره. لطفا اسم نرم افزاري رو كه ميشه با اون اينكار رو انجام داد رو بگيد
سلام به شما دوست عزیز ...
من توصیه می کنم از نرم افزار بی نظیر و قدرتمند Video Converter استفاده کنید .
این نرم افزار به همراه JetAudio نصب میشه .
به شما اطمینان میدم که کیفیت صدا ذره ای پایین نخواهد آمد . ;)
فقط شما باید فایل زیر را دانلود کنید و محتویات آن را در مسیری که نرم افزار JetAudio نصب شده کپی کنید .

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه مشکلی بود ، ما در خدمتیم .
موفق باشید .

Samad_GH
14-10-2006, 19:10
راستش این وسط چند تا مشکل هست:
1. من از نسخه 6.06 jet audio استفاده میکنم اما واسه فایل های ویدیوئی هیچ convertor نداره (اون قسمتی که شما گفتید به همراه برنامه نصب میشه رو نتونستم پیدا کنم، یعنی اصلا نبود)
2. این برنامه که من دارم اصلا فرمت mp4 رو ساپورت نمیکنه (من واسه دیدن اون فایل از برنامه quickTimeplayerاستفاده میکنم)

MB_Danger
15-10-2006, 05:38
راستش این وسط چند تا مشکل هست:
1. من از نسخه 6.06 jet audio استفاده میکنم اما واسه فایل های ویدیوئی هیچ convertor نداره (اون قسمتی که شما گفتید به همراه برنامه نصب میشه رو نتونستم پیدا کنم، یعنی اصلا نبود)
2. این برنامه که من دارم اصلا فرمت mp4 رو ساپورت نمیکنه (من واسه دیدن اون فایل از برنامه quickTimeplayerاستفاده میکنم)
سلام ...
من از JetAudio ورژن 6.2.6.8330 استفاده می کنم .
توصیه می کنم این برنامه رو از طریق لینک زیر Upgrade کنید .

JetAudio 6.2.6 Plus VX Upgrade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اندازه ی فایل : 16.3 مگابایت ( با یکی از برنامه های Download Manager دانلود کنید )
در ضمن اگر JetAudio رو Upgrade کنی ، دیگه نیازی به Quick Time نیست .
موفق باشید .

Samad_GH
15-10-2006, 14:57
ممنون از لطفتون
مشكل حل شد

MB_Danger
16-10-2006, 00:55
ممنون از لطفتون
مشكل حل شد
سلام به شما دوست عزیز .
از اینکه می بینم مشکلتون حل شده ، خوشحالم :blush:
همیشه سبز ...