PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس برای گوشی های جاوا *** خطر *** خطر

asire_eshgh
13-10-2006, 17:43
اینم لینک خبر پیدا شدن ویروس ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D9%88%D8%A7

Mahyar_p30
13-10-2006, 19:18
دوست عزیز این چه طرز پست دادنه؟
من نمی فهمم آخه مگه چیزی ازتون کم میشه یه خورده مودبانه پست بدین!
لطفا ویرایشش کنین بی زحمت!

مهدی 2007
13-10-2006, 21:07
که چیو می خواین ثابت کنین که هی میگین ویروس برای جاوا خوب حالا ویروس باشه مگه چی میشه؟
هر چند که اصلا نیست این لینکی رو هم که دادی برای یه فروم ایرانی هست که فکر نکنم خبرش اعتبار داشته باشه

mahyarSAMSUNG
15-10-2006, 02:36
بابا چی خبر علکیه این آقا محمد مدیر فروم موبالستانه. هرچی بگه درست گفته . رفیقمه

M O H S E N
15-10-2006, 14:06
اين خبر كاملا كذب محض است

Mahyar_p30
15-10-2006, 17:47
سلام
خب بالاخره یه چیزایی تونستم پیدا کنم:
به نقل از اخبار سایت vnunet در تاریخ 28 فوریه ی 2006:

همه ی موبایلهای جاوا در معرض خطر ویروسی جدید

مالور روسی ها بسیار طرفدار حقوق برابر است!

سایت امنیتی kaspersky در مورد ویروسی که تنها هدفش آلوده سازی گوشی های اسمارت فون نیست اما همه ی گوشیهای دارای سیستم جاوا (J2ME) را آلوده میکند هشدار داد!
این مالور ادعا می کند برنامه ایست به نام Redbrowser که به کاربر موبایل این امکان را می دهد تا بدون استفاده از سیستم ارتباطی WAP و با استفاده از یک سرویس SMS مجانی به شبکه ی WAP متصل شود!
در واقع اطلاعات برای یک سرویس SMS پولی ارسال می شود که به ازای هر مسیج چیزی حدود 5 دلار از شما دریافت می کند!

((RedBrowser نشان دهنده ی این است که نویسندگان ویروسها در حال گسترش دادن کارهای خود هستند و هدف آلوده سازی فقط گوشیهای اسمارت فون مدت زیادی به طول نخواهد انجامید!)) " گفته سده توسط Olga Kobzareva مدیر بخش ارتباطات شرکت کسپرسکای!
"توصیه میشود کاربران موبایل جانب احتیاط را رعایت کرده و برنامه های ناشناس را از طریق اینترنت دانلود یا اجرا نکنند."

دارنده موبایل باید برنامه را خودش دانلود کند،حال چه از طریق بلوتوث و شبکه ی WAP و یا اینترنت!
تاکنون تنها یک نسخه از این نرم افزار یافت شده که هدفش سرویس دهنده های روسیه، Beeline،MTS و Megafon است!
اما کسپرسکای هشدار داد احتمال گسترش و هدف گیری دیگر ارایه دهندگان سرویس تلفونهای موبایل وجود دارد!

این تروجان به راحتی و با استفاده از برنامه های استاندارد سودمند که روی گوشی شما قبلا نصب شده است از بین میرود!

اینم از چیزی که من پیدا کردم و فکر نمی کنم این روسی ها بیان و به IRTCI گیر بدنو بخوان ازش استفاده کنن!
در ضمن من نمی دونم تو اون سایت که معرفی شده چی نوشته بود چون عضو نیستم و نمیتونم بخونمش!

موفق باشید!

mahyarSAMSUNG
16-10-2006, 03:44
کاشکی مثل بعضی از برنامه ها که روی سامسونگ کار نمیکنند این ویروس هم همینطور باشه روی گوشیم کار نکنه

M O H S E N
16-10-2006, 16:22
روي هيچ گوشي جاوايي كار نميكنه

mahyarSAMSUNG
17-10-2006, 03:39
البته من الان مطمئن شدم که روی سامسونگ کار نمیکنه چون سامسونگ فایل های جار رو نمیشناسه و طریقه ی نصب داره و این که کسی نمیاد روی سامسونگش ویروس نصب کنه

M.etallic.A
18-10-2006, 02:11
اين كه ويروس نبود. اصلا معنيه ويروس اين نيست . لطفا مسائل رو قاطي نكنيد. در ضمن تا اونجا كه من اطلاع دارم ويروس به معني واقعيش نميتونه رو يه گوشي جاوا كار كنه.

fallahpour
18-10-2006, 11:33
آيا آهنگهاي با پسوند ويو توسط كا 750 قابل پخش است؟

M O H S E N
18-10-2006, 11:54
آيا آهنگهاي با پسوند ويو توسط كا 750 قابل پخش است؟

محل طرح اين سوال اينجا نيست
درضمن بهتر است پسوند مورد نظر را با حروف انگليسي تايپ كنيد.

kiarash3500
22-10-2006, 10:25
بابا اصلا جاوا ویروس نمیگیره همتون فیلم شدین