PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سيستم عامل Mac. . . ؟!

am-pixel
13-10-2006, 16:00
سيستم عامل Mac بهتره يا ويندوز . . . ؟! :sad:

M.K_Soft
19-10-2006, 17:31
به نظر من اگه ويندوزه اصل باشه مسلما ويندوز خيلي بهتره.

M.B.Asadi
20-10-2006, 13:56
مكينتاش مال كامپیوتر های اپل هستش.ولی کلا اگه بخواهیم مقایسه شون کنیم باید بگم که ویندوز بیشتر به درد ما میخوره چون نرم افزارهایی که واسش ساخته شده بیشتر و متنوع تره.

AK1
20-10-2006, 19:14
من آرزوم داشتن سيستم عامل مك هستش مي گن خيلي قويه سه بعديه و ...(علت كمتر مصرف شدنش قيمتشه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matrix1000
21-10-2006, 01:50
سلام

چند نوع استاندارد ساخت سیستم داریم، ( منظورم اصلآ سیستم عامل نیست ) یعنی خود قطعات کامپیوتری

ساختمان و الگوی و مدل آنها برای تشکیل یک کامپیوتر نهایی ، مثل PC ها. معرفترین این استانداردها رو شرکت IBM

و شرکت اپل داره ، بقیه سازندگان هم هستند.

کامپیوتر های شخصی که بیشتر ما داریم( البته IBM اصل نیستند ) ولی بر اساس استانداردهای شرکت IBM پایه گذاری

شدند ، که به اونها IBM Compatible یا دستگاههای سازگار با IBM میگویند. IBM اصل رو خود کمپانی یا نمایندگی های اون با قیمت بالا میفروشند.

هر سیستمی چه اصل از خود شرکت ، چه اسمبل شده توسط دیگران بر پایه استاندارد اون شرکت، حالا چه IBM باشه ، و چه اپل

یا هر شرکت دیگه، سیستم عامل های مخصوص خودش رو داره.

این سیستم عامل ها رو یا برنامه نویسان خود اون شرکت ( مثل IBM و یا اپل مکینتاش ) درست کردند ، یا این شرکتها

به شرکتها برنامه نویس دیگه ( مثلآ مایکروسافت ) سفارش دادند ، و اون شرکت برنامه ساز بر اساس الگو و استاندارد

شرکت سازنده ( مثلآ IBM یا اپل ) سیستم عامل مورد نظر اونها رو ساخته.

در بعضی موارد هم شرکت نرم افزاری به سفارش دیگران ، و یا برای فروش مستقیم توسط خودش به مردم ، سیستم عاملی رو ساخته.

الآن سیستم عامل ویندوز ، مخصوص کامپیوترهای اپل مکینتاش هم داریم.

کامپیوترها و سیستم عاملهای آنها ، هر کدوم برای مسائل و موارد خاصی طراحی و ساخته شدند ، که هر کدوم از اونها قابلیتهای خودشون رو دارند.

کامپیوترهای اپل مکینتاش از بهترین کامپیوترهای دنیا ، در زمینه مسائل گرافیکی هستند ، قیمتهای بالا دارند.

بهترین چاپخانه ها ، همیشه از اپل استفاده میکنند.

نمیدونم مدل اسمبل شده هم داره یا نه ، من که تا حالا ندیدم ،باید اون رو از نمایندگی ها اصلی بخرید.

در ضمن نرم افزارهای اونها ، ( بخاطر تفاوت سیستم و سیستم عامل اونها ) مخصوص خودشون است.

موفق باشید
.