PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي ساخت آيكون

AHT
14-05-2005, 04:59
كسي نرم افزاري براي ساخت آيكون مي شناسه :?:

AHT
19-05-2005, 05:05
چرا كسى جواب منو نميده :(

Mikail
19-05-2005, 10:21
باسلام
اگر شما مي خواهيد كارهايي ساده براي توليد آيكون انجام دهيد مثلا تبديل عكس به آيكون مي توانيد از برنامه اي كه در انجمن معرفي نرم افزار معرفي كرده ام استفاده كنيد.
اما اگر مي خواهيد به طور حرفه اي به توليدآيكون بپردازيد منظورم وارد شدن در جزييات و تغيير آنها و همچنين انجام تنظيمات براي تعيين نوع وشكل آيكون خروجي و در كل هر گونه تغيير روي آيكون , آنگاه برنامه IconWorkshop را به شما پيشنهادمي كنم.البته حجم اين برنامه براي دانلود زياد است حدود 9 مگابايت! :shock:

tohave
19-05-2005, 15:05
از بنامه آ. و . آيكون استفاده كنيد. هم ميتونين آيكنها رو اديت كنيد و هم اينكه خودتون طراحي كنيد. حتي عكس رو هم ميتونين به آيكون تبديل كنيد

AHT
20-05-2005, 05:38
از بنامه آ. و . آيكون استفاده كنيد. هم ميتونين آيكنها رو اديت كنيد و هم اينكه خودتون طراحي كنيد. حتي عكس رو هم ميتونين به آيكون تبديل كنيد
اگه نام برنامه رو به انگليسى بنويسى ممنون ميشم 8)

مهمان
20-05-2005, 09:43
سلام
من دو برنامه را پيشنهاد مي کنم:
iconForge
iconEdit pro
موفق باشيد

tohave
20-05-2005, 18:57
ببخشيد
اسم انگليسي برنامه AWIcon هست و خيلي كم حجم . ميشه به راحتي قفلش رو هم پيدا كرد

اينم لينكش كه گذاشتم پايين:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Business license price - $59.95
Lite version for home use - Free

يعني براي استفاده خونگي رايگانه ولي براي تجاري بايد پول بدين يا قفلشو پيدا كنيد

Mikail
21-05-2005, 14:15
باسلام
برنامه اي آقاي tohave معرفي كردند را من دانلود كردم. امكانات خوبي داشت ولي برنامه اي كه من معرفي كردم علاوه برمزاياي خوب برنامه AWIcons آقاي tohave يك مزيت ديگر هم دارد وآن توليد Apple icon يعني توليد آيكون براي سيستم هاي كه Apple هستند دارد در ضمن خاصيت سازگاري با فتوشاپ هم دارد يعني مي توانيد عكس توليدي توسط فتوشاپ را به محيط برنامه وارد كنيد و ازآن آيكون بسازيد :wink: وهمانند برنامه آقاي tohave داراي آيكون هاي نمونه است كه تعداد آنها 60تا است. :)
راستي اين هم آدرس سايتش براي ديدن اطلاعات بيشتر درمورد برنامه :D
اگر خواستي دانلود كني به من بگو تا كركش را براي شما آپلود كنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
21-05-2005, 20:04
در مورد برنامه اي كه آقاي tohave معرفي كردند از لينك زير مي توانيدهمان برنامه به صورت حرفه اي كه داراي سازگاري با فتوشاپ است راباحجم 2.26مگابايت دانلود كنيد.

و كركش را نيز از آدرس زيربا حجم 638كيلوبايت دانلود و با دوفايل برنامه جايگزين نماييد دراين صورت ديگر درابتداي برنامه پيغامي مبني بر Register كردن برنامه ظاهر نمي شود.(اگر پسورد مي خواست ازawiconspro استفاده كنيدالبته براي دانلود كرك)

با تشكراز tohave :mrgreen:

tohave
22-05-2005, 02:35
سلام
دوستان برنامه بالايي رو كرك شده اش موجوده هر كي ميخواد براش با اي ميل بفرستم.
حجمش 894 كيلو بايته . شك نكنيد چون برنامه اصلي بيشتر از 2 مگه ولي خوب اين برنامه كرك شده همون برنامس و كار هم ميكنه

Mikail
22-05-2005, 11:40
خوب براي من هم بفرست :mrgreen:
البته كرك من هم همون است يعني برنامه ي كرك شده ويك فايل از برنامه براي جايگزيني بافايل هاي برنامه اصلي! :lol:
Hosseinifar2004@yahoo.com :arrow:

tohave
22-05-2005, 21:08
دقيقا

پس دوستان ميتونن از لينك كرك استفاده كنن . چون نميشه به كرك شده تنها اطمينان كرد. بهتره با فايلهاي اصلي تو يه جا باشن

AHT
24-05-2005, 04:37
tohave جان براى من هم بفرست
در ضمن از هردو شما متشكرم 8)

Mikail
24-05-2005, 09:39
خواهش مي كنم :D
آقاي ahtاز لينك كرك استفاده كنيد وكرك را با حجم 638كيلوبايت دانلود كنيدالبته كمي بالاتر كه لينك داده ام :mrgreen:

AHT
25-05-2005, 04:59
دانلود كرده بودم ولى فقط ديگر در ابتداى برنامه پيغام نميداد ولى اگه به منوى Help وگزينه About برويد مهلت 45 روزه اش تمام نشده 8)

Mikail
25-05-2005, 10:26
خوب اگر كرك را روي برنامه نمي ريختي مي توانستي با وجود پيغام اول برنامه با آن كاركني؟ :roll:
اين هم يك جور كرك است :lol: من الان سه روز است كه برنامه را باكركي كه رويش ريخته بودم دارم واز مهلت 45 روزي چيزي كم نشده است! :mrgreen:

AHT
28-05-2005, 05:32
براي من هم همين طوره بعد از چند روز مهلت 45 روزه كم نشده
ممنون 8)