PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پشتبانگیری

habibi1374
11-10-2006, 08:27
با سلام
من می خواهم از کل هاردم یکی مثل خودش درست کنم یک هارد دیگه گیر آورده ام حال باید از چه نرم افزار و سیستم عاملی استفاده کنم می خواهم حتی پارتیشن بندی های آن نیز مثل هم و تمام اطلاعات مثل هم باشد بصورتی که در صورت خراب شدن هاردم هارد جدید را روی سیستم بگذارم و فقط با تعویض هارد دوباره تمام برنامه ها اجرا شوند و احتیاجی به نصب سیستم عامل و درایورها و بخصوص برنامه های عجیب را نداشته باشد.

IVAN
11-10-2006, 10:18
به اين صفحه مراجعه كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MB_Danger
12-10-2006, 02:54
با سلام
من می خواهم از کل هاردم یکی مثل خودش درست کنم یک هارد دیگه گیر آورده ام حال باید از چه نرم افزار و سیستم عاملی استفاده کنم می خواهم حتی پارتیشن بندی های آن نیز مثل هم و تمام اطلاعات مثل هم باشد بصورتی که در صورت خراب شدن هاردم هارد جدید را روی سیستم بگذارم و فقط با تعویض هارد دوباره تمام برنامه ها اجرا شوند و احتیاجی به نصب سیستم عامل و درایورها و بخصوص برنامه های عجیب را نداشته باشد.
سلام ...
با تشکر از دوست خوبم IVAN عزیز .
با برنامه Norton Ghost هم میشه .
جهت اطلاعات بیشتر به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید .
موفق باشید .

Mehrshad2562
12-10-2006, 13:17
سلام حبيبي جان.همان طور كه گفتند norton ghost از كل هارد image مي گيره.فقط مطمئن باش كه هارد دومي با مادربوردت سازگار باشه.موفق باشي.

reza12100
12-10-2006, 19:33
اگر هاردت maxtor است خيلي راحت ميتوني با استفاده از maxblast كل هاردت را بروي هارد ديگه كپي كني
كار با اين نرمافزار خيلي راحته و ميتوني از سايت maxtor دانلود كني