PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش پیدا کردن کرک

کاپتان هادی
11-10-2006, 05:45
سلام دوستان
امروز می خوام یکسری سایت و نحوه پیدا کردن کرک رو اینجا بنویسم که بعضی ها هی نیان بگن کرک فلان رو می خوام
اول از اینکه استفاده غیر قانونی از برنامه ها چند تا راه داره که من سعی می کنم براتون بگم اول از همه اینه که یه سریال براش پیدا کنید من خودم از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خیلی استفاده می کنم اگر به این سایت برید سمت چپ پائین یکسری سایت دیگه رو معرفی کرده که کرک و سریال دارن اگر روی لینکشون برید می ره تویه اون سایتها خوب یه نکته بگم که ثبل از گشتن دنبال کرک برید تویه About برنامه ورژنش رو کامل پیدا کنید تا پیدا کردن کرک و سریال هم مشکل نباشه بعد از سریال اگه نداشت یا اصلا برنامه سریالی نبود برید تویه سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا خودش یک موتور جستجویه که تقریبا تمام سایتهای کرک رو می گرده اگر اینجا هم نبود برید تویه سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که این سایت نرم افزارهای روز دنیا رو با کرک یا سریالشون و یا بصورت فول شده معرفی می کنه و هر روز هم به روز می شه و تقریبا تمام سایتها و فرومهای هک و کرک رو براتون می گرده حالا اگه همه اینها هم نشد برید تویه گوگل و اسم برنامه به صورت کامل با ورژن و کلمه crack یا serial رو بنویسید ان شا ا... پیدا می شه
حالا نکات ایمنی از نرم افزار spyware terminator استفاده کنید آنتی ویروستون بروز باشه فایروالتون و تحت هیچ شرایطی خاموش نکنید و هیچ فایلی رو تا رویه کلید دانلود کلیک نکردید بهش اجازه دانلود رو ندید
ممنون از توجهتون

royaye_talkh55
11-10-2006, 14:11
سلام ممنون از هادی خوبه عزیز
کارت خیلی بیسته و من کلی یاد گرفتم چون تا حالا بلد نبودم خودم برای خودم کرک پیدا کنم و همش برا دیگران پیدا می کردم:)

mohammad.clergyman
11-10-2006, 22:27
بسم رب الشهداء

======

سلام آموزش خوبي بود

موفق باشيد

AK1
11-10-2006, 23:23
خب بود ولي سايت هاي كرك رو لينك مستقيم نزارين بزارين تو كد لطفا

مر30

royaye_talkh55
12-10-2006, 19:42
این کاپیتان هادی ما خیلی کارش بیسته برا همین اینکارو کرده ولی شما ها اینکارو نکنید
این هادی سالی یه بار میاد تو انجمنها یه دوری می زنه میره حالا زیاد بهش سخت نگیرید
سلام هادی جون:):):)

mohammad.clergyman
13-10-2006, 12:46
بسم رب الشهدا

=

سلام

يكي از بهترين روش استفاده از برنامه crack down هست كه توسط امير جون قبلا معرفي شده

موفق باشيد

royaye_talkh55
14-10-2006, 20:20
البته برنامه های زیادی هست در این مورد که اتفاقا خود من هم قبلا که در این انجمن کار می کردم از بعضیها استفاده می کردم ولی یه مشکل هست اینه که این برنامه های مانند سایتها آپدیت نیستند و همیشه چند روز عقب تر هستند از سایتها:)

Honradez
14-10-2006, 21:20
سلام.
باتشکر از شما.
ولی لطفا هرچه سریعتر لینکها رو غیرمستقیم کنید. سایت cr ackfind.com هم سایت خوبیه و جستجوی کرک رو در تمام سایتها انجام میده. موتور جستجوگر سریال نامبر هم داره. خیلی هم ساده هست و زود لود میشه.

++
در اینجا هم آموزش نحوه جستجوی کامل نرم افزار (برنامه + کرک) در گوگل داده شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]