PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نفوذ به کامپیوتر ادمینستراتور

fingulii
10-10-2006, 11:02
سلام بچه ها این دانشگاه ما تمام کامپیوترهاش بصورت شبکه هستش و تمام کامپیوترهاسبصورت محدود میشه استفاده کردی یعنی اجازه نمیده هیچ برنامه خاصی نصب بشه ... حالا من یه راه میخوام که بشه روش برنامه ای مثل مسنجر رو نصب کرد :biggrin: کسی بلده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سایت میبو هم قفل کردن نامردااااااااا

Sec Expert
10-10-2006, 13:20
خوب با پراکسی به سایتی که می گی برو..........

ata.royalfalcon
10-10-2006, 17:24
به اين وبلاگ مراجعه كن شايد كمكت كند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fingulii
10-10-2006, 19:01
خوب با پراکسی به سایتی که می گی برو..........

نه آقا وارد كه ميشي از طرف خود دانشگاه يه پيغام مياد كه ميگه پسورد وارد كن :puke: ولي مشكل حل نميشه ... يه راه ديگه لطفا .....زمنا سايتي كه معرفي كرده اند كار نمكنه .....لطفا راهنمايي كنــــيد :rolleye:

Nvidia
10-10-2006, 19:21
میتونی ازا ین سایت به جای میبو استفاده کنی :

fujin
14-10-2006, 12:26
اول ويندوز كه يوزر رو انتخاب ميكني دو بار alt+crt+del رو بزن تا پنجره وارد كردن يوزر بياد
در قسمت user name بنويس administrator
قسمت pass رو خالي بزار
وقتي داخل شدي برو تو start\run تايپ كن countrol userpasswords2 ليست يوزر ها مياد ميتوني اونجا پسوردها رو عوض كني

chovalier
14-10-2006, 14:15
اول ويندوز كه يوزر رو انتخاب ميكني دو بار alt+crt+del رو بزن تا پنجره وارد كردن يوزر بياد
قسمت pass رو خالي بزار
وقتي داخل شدي برو تو start\run تايپ كن countrol userpasswords2 ليست يوزر ها مياد ميتوني اونجا پسوردها رو عوض كني
:laughing: :laughing: :laughing:
ممنون از مطلب جالبتون
ولی با اجازت من یه تیکه رو تصحیح کنم
دوستان به جای:countrol userpasswords2
باید بنویسید:control userpasswords2
موفق باشید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fingulii
14-10-2006, 19:04
:laughing: :laughing: :laughing:
ممنون از مطلب جالبتون
ولی با اجازت من یه تیکه رو تصحیح کنم
دوستان به جای:countrol userpasswords2
باید بنویسید:control userpasswords2
موفق باشید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا ...زحمت کشیدی.... خب من که هر روز نمیتونم برم کارت بخرم ... مصرف بالاست..یه راه دیگه بگو

chovalier
14-10-2006, 19:13
نه بابا ...زحمت کشیدی.... خب من که هر روز نمیتونم برم کارت بخرم ... مصرف بالاست..یه راه دیگه بگو
چی؟
متوجه نمی شم یعنی چی؟

blue2006
15-10-2006, 05:09
قسمت pass رو خالي بزار

اين موقعي جواب ميده كه طرف پسورد نگذاشته باشه . كه اونم بعيده .چون كسيكه يوزرش را administrator قرار ميده حتمي به عقلش مي رسه كه پسورد هم بزاره. درست مي گم ؟

Farid007
15-10-2006, 22:54
سلام . يه راهي هست كه جواب ميده البته يه سي دي هستش كه رمز ادمينيستراتور رو
از بين ميبره و راحت ميتونين وارد بشي . حجمش زياد نيست پيداش ميكنم تستش ميكنم براتون ميذارم

Diego
15-10-2006, 23:38
سلام . يه راهي هست كه جواب ميده البته يه سي دي هستش كه رمز ادمينيستراتور رو
از بين ميبره و راحت ميتونين وارد بشي . حجمش زياد نيست پيداش ميكنم تستش ميكنم براتون ميذارم
منتظریم.چون دو روزه که در به در دنبالشم.یادمه یه جا به چشم خورد ولی یادم نیست کجا بود.......

hichk4s
16-10-2006, 10:13
سلام
راههاي زيادي براي رست كردن ژسورد ادمين هست
البته زماني كار سخت مسشه كه سيستم ليميت باشه و از پارتيشن ntfsهم استفاده بکنه
بگذریم
راه اول برای بدست آوردن ÷س ادمین استفادی از برنامه های بروت فرس
راه بعدی استفاده از سرور لینوکس کث می تونه از طریق بوت پس رو رست کنه
از برنامه ها و روش ها هکس بگذریم ساده تری روش استفاده از فیک پیج که یه صفحه مجزی برای لوگین میسازه و کاربر رو مجبور می کنه وارد همون یوزر بشه اون هم با وارد کردن پسورد

سعی می کنم تو پست بعدی کاملا توضیح بدم

hichk4s
16-10-2006, 10:21
ا این برنامه می تونید پسورد ویندوز XP رو تغییر یا پاک کنید
pass admin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hichk4s
16-10-2006, 12:03
Windows Admin ----
اگر پسورد ویندوز ایکس پی خود را فراموش کرده اید.
اگر میخواهید با بدست آوردن پسورد مدیر سیستم وارد ویندوز شوید.
اگر برای نصب برنامه های هک نیاز به پسورد مدیر سیستم دارید.
فقط کافیست این فایل را دانلود کنید و با رایت آن بر روی یک سی دی و یا یک حافظه فلش کامپیوتر مورد نظر را با سی دی راه اندازی کنید، این ابزار با اجرا یک برنامه لینوکس ساده پسورد Administrator را در ویندوز 2000 و XP تغییر میدهد، و شما با تغییر پسورد مدیر سیستم میتوانید از تمام اختیارات مدیر بهره ببرید!

Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hichk4s
16-10-2006, 12:04
سلام باید به عنوان یک فایل با nero (منو file--> Open و *.* انتخاب کنید ) سپس فایل BootCD.iso را باز می کنیم و بعد write کنیم

hichk4s
16-10-2006, 12:05
من دیگه دلم نیومد اینو براتون نذارم بیاید شما ها سهیم باشید با من و این برنامه به این لینک برید تا چیزای جدید تری هم درباره هک ویندوز ببینید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی به وبلاگ من هم سر بزنید .البته چیزی در مورد هک نداره