PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : «..:: معرفی و دانلود Replayهای Fifa 07 در اینجا! ::..»

Honradez
09-10-2006, 19:04
سلام دوستان.

همونطور که از اسم این موضوع مشخصه، اینجا مکانی برای معرفی و دانلود Replayهای بازی Fifa 07 است.

لطفا تا جایی که ممکن است درمورد صحنه ثبت شده توضیحاتی را بدهید که بازدیدکننده بداند کدام را می خواهد و آنرا دانلود کند. اگر امکان پذیر است، نام تیم خود و تیم حریف، نام بازیکن گل زننده، مرحله بازی (Amateur, Semi Pro, ...)، مکان تقریبی اقدام به گل زنی و نوع گل (شوت از وسط زمین، سانتر و برگردان، ...) را هم ذکر نمایید.

نحوه ثبت و معرفی معرفی گل زده شده:
برای ثبت گل خود، بلافاصله بعد از گل خود، به Pause Menu بیایید و به قسمت Instant Replay بروید. در اینجا صحنه ای را که می خواهید از آنجا به بعد ذخیره شود را بیاورید و بر روی دکمه Save کلیک کنید. حالا نام انتخابی برای گل خود را بنویسید و در آخر دکمه Enter را فشار دهید. حالا گل شما ثبت شد.
مرحله بعدی معرفی و آپلود گل است. برای این کار، از پوشه My Documents به پوشه FIFA 07 روید. فولدری که نام ثبت شده برای گل خود را در نام آن می بینید را برگزینید و آنرا کپی کنید. (مثلا اگر نام گل شما Rep01A بود، حالا باید فولدری با نام E. Replay - Rep01A را برگزینید.) سپس بر روی آن کلیک راست کرده و از منوی Send to بر روی Compressed (zipped) Folder کلیک نمایید. حالا یک فایل در کنار آن فولدر با همان نام و با علامت یک پوشه با یک زیپ درست می شود. این فایل، فایل فشرده (Zipped File - *.zip) است.
در آخر آن فایل را در یکی از سایتهای زیر آپلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نحوه دانلود و استفاده از گل معرفی شده:
پس از دانلود فایل، بر روی آن کلیک راست کرده و بر روی Extract All کلیک نمایید. در مرحله اول در پنجره جدید بر روی Next و سپس در کادر بالای صفحه، آدرس مربوط به My Documents\FIFA 07 را تایپ کنید. (می توانید از دکمه Browse کمک بگیرید.) حالا بر روی Next کلیک کنید. حالا هم Finish را کلیک کنید و بعد تمام!

موفق باشید. ;)

Alipacino
09-10-2006, 21:01
سلام سلام سلام
اول اینکه آقا بابک دست درد نکنه بابت تاپیک
امیدوارم سرنوشت تاپیک replay های fifa 06 رو پیدا نکنه
بعد اینکه اولین replay تاپیک
خوب اسم گلزنش که از اسم فایل معلومه
شیوه شم یه پاس به دیوف و یه شوت تک ضرب از روی خط 18 قدم به زاویه مخالف:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امید وارم خوشتون بیاد

برمی گردم

esool
10-10-2006, 05:44
سلام سلام سلام
امیدوارم سرنوشت تاپیک replay های fifa 06 رو پیدا نکنه

مگه چه سرنوشتي پيدا كرد؟

Alipacino
10-10-2006, 16:58
اولاً علیک سلام آقا احسان
چه عجب از این ورا؟
کلی خوشحال شدم پستتو دیدم
دوماً (یا همون ثانیاً) منظورم همون خاک خوردنش بود
حالا اونو بی خیال خودت چطوری؟

Godrig
10-10-2006, 17:01
چیز خوبی بود ممنون

Honradez
10-10-2006, 21:50
تذکر جدی: از دوستان خواهشمندم از دادن پستهای بیخودی و غیرضروری جدا خودداری فرمایند تا این تاپیک به بیراهه کشیده نشه!

---
یک گل زیبا
این گل توسط شوت یک ضرب بالاک از چلسی به ساوتن زده شده و بسیار زیباست. شوت از پشت محوطه جریمه زده شده. مرحله بازی هم Semi Pro هست.

esool
11-10-2006, 05:09
اولاً علیک سلام آقا احسان
چه عجب از این ورا؟
کلی خوشحال شدم پستتو دیدم
دوماً (یا همون ثانیاً) منظورم همون خاک خوردنش بود
حالا اونو بی خیال خودت چطوری؟
قربونت علي جون
ما هم بد نيستيم
شما چطور ي؟
ايشا... منم يه چند وقت ديگه Replay ميذارم
البته امسال كنكوريم ولي خوب فيفا رو كه نميشه كاريش كرد :biggrin:

Moh3en_DDD
12-10-2006, 15:31
اينم يه گل زده شده توسط خودم كه خيلي باحال بود .... به خدا نمي خواستم شوت كنم .. پاس بلند دادم در وازه بان پريد بگيره توپا زد به تيرك ! يكي ديگه هم به آساني هرچه تمام تر با كله زد تو گل ... در كل باگ قشنگي هم بود چون وقتي من سانتر كردم در وازه بان مي خواست بياد عقب ولي چون پشتش تيرك بود نتونست ... توپ كه بهش رسيد از وسط تيرك پريد ! عجيا غريبا !

Moh3en_DDD
12-10-2006, 16:10
اينم يه گل چكشي باحال

hasan007
12-10-2006, 22:06
سلام
خيلي خو بود

hasan007
12-10-2006, 22:07
سلام
خيلي خو ب بود

Saeed kmss-D
12-10-2006, 22:27
این گل تقرربا از وسط زمین و به طرزی زیبا توسط ژولی(بارسلونا) به تیم اینتر زده شده.
خیلی باحاله.
word class
دانلود گل به صورت zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed kmss-D
12-10-2006, 22:28
این یکی هم از سمت چپ زمین و به طرز عجیبی وارد دروازه شده.
ژاوی ( بارسلونا) به بوفون (یوونتوس)
word class
دانلود گل به صورت zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alipacino
13-10-2006, 09:56
یه صحنه جالب (از ماست بازی دروازه بان) :laughing:
یه پاس بلند تو محوطه جریمه و شوت کردن توپ درست از توی دست های دروازه بان :biggrin: :
Downloadِ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برمی گردم

136885
16-10-2006, 19:15
يه گل زيبا ارز messi
از پشت 18 روپا professinal

esool
20-10-2006, 08:14
ارسال توپ و شوت از زاویه بسته
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed kmss-D
20-10-2006, 12:31
این گل توسط رونالدینهو زده شده.
همه رو از وسط زمین دریبل کر و توپ رو درون دروازه بوفون فرار داد.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گل.

ماراتون
21-10-2006, 01:21
اینم سه تا ری.پلی بازی :
سومی اش : چلسی به آرسنال در حالت پروفشنال از وسط زمین (بقیه اش یادم نیست

esool
21-10-2006, 08:12
گل هايSaeed kmss-D و ماراتون واقعاَ قشنگه
هركس نديده حتماَ ببينه
حالا اين گلو داشته باشيد
ضربه كرنري كه مستقيم ميره توي گل
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed kmss-D
21-10-2006, 17:30
تو این گل رونالدینهو همین که سوت بازی رو (بین بارسلونا و یوونتوس) رو زدن یه تنه همه رو دریبل کرد و زد تو گل.
world class
دانلود گل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed kmss-D
21-10-2006, 17:32
این گلو اتوو چیزی حدود 6 ، 7 نفر رو دریبل میکنه.(شایدم بیشتر) به نحوی زیبا وارد دروازه میکنه.
همون بازی.
دانلود گ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ل

esool
22-10-2006, 07:37
اين هم يه قيچي برگردون فوق العاده از رو نالدنيهو:

Saeed kmss-D
03-11-2006, 10:59
این تاپیک چرا داره خاک میخوره.
الان خودم ردیفش میکنم.
این گل توسط اتوو به نمیدونم کدوم تیم (یادم نیست ، جام انداخته بودم تیمش زیاد معروف نبود) زده شده.
به این ترتیب که با پاس تو عمق توپ رو به اتوو تو محوطه جریمه رسوندن و اونم با یه ضربه توپ رو به تقریبا زیر تاق دروازه زد.
world class
دانلود گل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeed kmss-D
03-11-2006, 11:00
این یکی گل هم توسط لیونل مسی به تیم یوونتوس زده شده.
مسی از قبل از وسط زمین یه تنه همه رو دریبل میکنه و توپ رو به گوشه دروازه میزنه.
world class

Saeed kmss-D
03-11-2006, 11:00
این گل توسط رونالدینهو به تیم یوونتوس زده شده شده.
یه کاشته پشت محوطه و ضربه زیبا رونالدینهو به زیر تیرک و توی دروازه.
world class

Saeed kmss-D
03-11-2006, 11:01
این دیگه یه گل خارق العاده و تقزیبا بی نظیر هست.
قبل از وسط زمین یعنی تو زمین خودم یه خطا رو یکی از بازیکنان بارسلونا (تیم من) انجام گرفت.
و puyol از همون جا و یه ضرب توپ رو وارد دروازه حریف کرد.(خیلی جالبه حتما دانلود کنید و ببینید.)
world class

esool
03-11-2006, 18:31
این دیگه یه گل خارق العاده و تقزیبا بی نظیر هست.
قبل از وسط زمین یعنی تو زمین خودم یه خطا رو یکی از بازیکنان بارسلونا (تیم من) انجام گرفت.
و puyol از همون جا و یه ضرب توپ رو وارد دروازه حریف کرد.(خیلی جالبه حتما دانلود کنید و ببینید.)
world class
اين گلت خيل باحال بود
شما هم يه يكم از گل هاي من تعريف كن تا بقيه برن ببينن :biggrin:
چون فكر نكنم كسي گل ها رو ببينه .درست نميگم
خداييش كسي هست گل ها رو ببينه؟
اين Replay رو ببينيد كه يه پاس توي عمق از Messi و يه هد قشنگ از Kaka البته توي بارسلونا:

Saeed kmss-D
03-11-2006, 21:56
گلت رو دیدم خیلی قشنگ بود.
بقیه فکر نکنم کسی ببینه.

Sam Fisher 11
04-11-2006, 01:00
فایلامو از طریق چه سایتی بذارم رو اینتر نت تا بعد براتون بفرستم؟

esool
04-11-2006, 08:15
email بده تا برات دعوتنامه پرشين گيگ بفرستم

Honradez
04-11-2006, 10:11
سلام دوست عزیز.
شما میتونی از سایتهای زیر استفاده کنی:
Rapidshare.com
Rapidshared.com
Uploading.com
Uploadr.com
Turoupload.com
...

موفق باشی. ;)

Saeed kmss-D
04-11-2006, 19:56
این گل رو دکو از پشت محوطه با یه شوت محکم زده.
در برابر رئال زاراگوزا (فکر نکنید با تیم های ضعیف بازی میکنما ، بیشترشئن یا تو لیگه یا تو تورنمنت)
world class

Saeed kmss-D
04-11-2006, 19:57
تو این گل مسی از روی نقطه کرنر یه ضرب توپ رو وارد دروازه تیم ادینزه کرد(البته روی خط دروازه به یه نفر از حریف خوردا)
world class

Saeed kmss-D
04-11-2006, 19:57
این یکی گل با چند پاس کاری زیبا از زمین خودم به زمین حریف رسید و سرانجام شاهد همکاری اتوو و رونالدینهو بودیم که توپ وارد دروازه شد.
به همین زاراگوزا
world class

Saeed kmss-D
04-11-2006, 19:58
در این گل هم مسی در پشت محوطه وقتی توپ بهش رسید ، یه ضرب توپ رو به گوشه دروازه زد.
world class

Saeed kmss-D
04-11-2006, 19:59
در این گل میبینید که زامبروتا یه پاس تو عمق بسیار زیبا میندازه و اتوو رو صاحب توپ میکنه.
اتوو هم وپ رو به زیبایی به گوشه دروازه میفرسته.
world class

Saeed kmss-D
04-11-2006, 20:00
در این گل شاهد همکاری زیبا بازیکنان بارسلون هستیم که به زیبایی و تک ضرب با همدیگه پاس کاری میکنن و رونالدینهو هم با کات بیرون پا توپ رو به گوشه دروازه میفرسته.
world class

Saeed kmss-D
04-11-2006, 20:00
باز هم پاس کاری هوایی و تماشایی بازیکنان که منجر به یه گل دیگه توسط اتوو شد.
world class

Saeed kmss-D
05-11-2006, 21:43
چرا هیچکی نمیزاره.
بزارید دیگه.

Saeed kmss-D
05-11-2006, 22:01
این یکی گل توسط مسی زده شده.
در پشت و گوشه محوطه جریمه یه ضربه کاشته بدست اومد و مسی هم با یه ضربه زیبا توپ رو وارد دروازه کرد.
world class

Saeed kmss-D
05-11-2006, 22:02
ین گل یه گل تاکتیکی قشنگه.
ادمیلسون از جلوی محوطه جریمه خودمون ( بارسلونا) یه پاس زیبا و بلند میفرسته تا محوطه جریمه حریف و لیونل مسی هم نامردی نمیکنی و یه ضرب توپ رو به گوشه دروازه هدایت میکنه.
با فنر باغچه
world class

shahriar9876
06-11-2006, 14:31
با سلام من اینو همین طوری واسه آشنایی گذاشم!
رائول یه گل قشنگ و شوت یه ضرب و به دروازه حریف می زنه!دیگه ببخشید!(به نظر من نظرم بدین مثلا قشنگ بود ابتدایی بود ... در مورد گلایی که بر و بچ می زنن)
world class

shahriar9876
06-11-2006, 14:35
یه سئوالم داشم می خواسم ببینم جایی مسابقه هس که بییاییم مسابقه بدیم و اینا؟!!

Saeed kmss-D
06-11-2006, 16:45
گلتو دیدم قشنگ بود.
فکر نکنم جایی واسه این کار باشه. اگرم هست من نمیدونم.
منتظر گل های جدید باشید.