PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : wwts32.exe در فولدر ویندوز چیست؟؟

Sec Expert
09-10-2006, 17:21
با سلام به دوستان و همیاران عزیز یکی دو سئوال داشتم که امیدوارم پاسخش را بدانید:
در فولدر windows من فایلی وجود دارد تحت نام wwts32.exe می خواستم بدونم که این یک برنامهء مخرب یا بخشی از یک برنامهء مخرب هست یا اینکه از فایل های خود ویندوز است؟ لطفا" اگر در مورد این فایل چیزی نمیدونید حداقل چک کنید ببینید که در فولدر ویندوزتان چنین فایلی رو دارید یا نه
ضمنا" ویندوز من Service Pack 2 هست و مرتب هم به روز می شود

Admiral
09-10-2006, 18:46
اسمش مشکوکه. من چک کردم چنین فایلی وجود نداشت.

رجیستری و تسک منیـجر رو چک کن احتمال دارهً ویروس باشه.

موفق باشید.

Sec Expert
09-10-2006, 23:59
از اینکه جواب دادی مچکر دوست عزیز، چون فایروال دارم بوسیلهء همون دسترسیش رو محدود محدود کردم همیشه هم توی Task Manager هست(حتی اگر اون رو ببندم وبعد Log Off -Log On کنم)
در مورد رجیستری کاش بیشتر توضیح می دادی دقیقا" کجاش رو باید چک کنم،نرم افزار Reg Mechanic که مشکلی رو در این رابطه گزارش نمی کنه،اصلا" فکر نمی کنم که نرم افزارهای چک کردن رجیستری این توانایی رو داشته باشند که در مورد ویروس ها یا سایر برنامه های مخرب چیزی رو گزارش یا درست کنند؟!

Admiral
10-10-2006, 09:19
سلام

پاک کردن دستی این جور نرم افزار ها اگه حرفه ای نوشته شده باشن یه کم سخته.

برای شروع در رجیستری مسیرهای زیر رو بررسی کن و هر کلیدی که آدرس فایل مذکور در اون بود رو پاک کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Admiral
10-10-2006, 09:20
currentversion بینش فاصله افتاده !

همینجوری currentversion درسته.

Sec Expert
01-11-2006, 10:26
مچکرم راستش الان دیگه می دونم که کلید RUN خیلی با اهمیت
البته با search هم چند تا کلید دیگه که wwts32 توش بود رو پیدا کردم اما پاک نکردم.

Admiral
01-11-2006, 10:55
قابلی نداشت دوست عزیز

یکسری کلید ها مخصوص اجرای برنامه ها هنگام بالا آمدن ویندوز هستن که اکثر ویروس ها و برنامه های مخرب از این روش برای اجرای اتوماتیک استفاده میکنن.برای همینه که برخی ویروس ها اجازه دسترسی به رجیستری رو نمیدن تا نشه پاکشون کرد.

موفق باشید.

toadstool
01-11-2006, 15:34
به احتمال زياد ويروسه منم چند وقت پيش Kaspersky Internet Security 6 رو سيستمم نصب بود و هيچي نمي گفت

ولي تو ويندوز ديگم Nod32 داشتم و اون هميشه فايلهايي شبيه اسمي كه گفتي تو فولدر ويندوز پيدا مي كرد و مي گفت ويروسه

تو هم به نظر من Nod32 نصب كن

Sec Expert
07-11-2006, 23:56
ممنون که پاسخ دادید
راستش احتمال می دم یارو ویروسه وطنی باشه.