PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : mikham dar XP baghiyeye user ha be my documents man dastresi nadashteh bashand

pooyan.saj
09-10-2006, 14:53
chi kar bayad bokonam?

satttanism
09-10-2006, 15:07
سلام
نوشتن فينگيليش در انجمن ممنوع پس از اين به بعد دقت کن
برای درخواستت بايد بگم که شما ميری داخل drive که windows ات داخلش نصب هست(عمدتا c) بعد وارد documents and settings ميشی user خودت رو پيدا ميکنی روش راست کليک ميکنيد گزينهٔ properties رو انتخاب ميکنی در پنجره ظاهر شده به تب sharing رفته و تيک گزينه اول(Make this folder private)رو ميذاری و بعدش ok
موفق باشی

pooyan.saj
17-10-2006, 00:32
با سلام به شما دوست عزيز از اينكه فنگليسي تايپ كردم معذرت مي خام .
اما در مورد راهي كه شما فرمودين چك باكس مذكور در كامپيوتر من خاموش بود و من اكان تغيير اون رو ندارم حالا بايد چه كار كنم.

piishii
17-10-2006, 01:00
با سلام به شما دوست عزيز از اينكه فنگليسي تايپ كردم معذرت مي خام .
اما در مورد راهي كه شما فرمودين چك باكس مذكور در كامپيوتر من خاموش بود و من اكان تغيير اون رو ندارم حالا بايد چه كار كنم.

سلام.
ایشون فکر کردند شما شبکه داری.
شما توی خونه منظورتونه ؟
چنتا یوزر هستید اینا ؟
کی ادمین شما یوزری یا ادمین ؟

satttanism
17-10-2006, 15:50
سلام.
ایشون فکر کردند شما شبکه داری.
شما توی خونه منظورتونه ؟
چنتا یوزر هستید اینا ؟
کی ادمین شما یوزری یا ادمین ؟
من همچين فکری نکردم
احتمالاً ايشون مسير رو اشتباه رفتن چون اين چک باکس فقط در قسمت documents and settings روشن هست

pooyan.saj
18-10-2006, 12:16
سلام. من روی کامپیوترم دو تا ویندوز دارم یکی در درایو سی و یکی تو دی اونی که تو سی بود و فقط یه یوزر داشت رو وقت تصب کردن ویندوز از من پرسیده بود و من هم گفته بودم که می خام مای داکیومنتم خصوصی بشه اما این ویندوزی که تو درایو دی هستش رو وقت نصب فعال نکرده بودم و الان هم همون جایی که دوستمون گفتن رفتم واین چک باکس هم وجود داشت اما قابل تغییر نبود . ما سه تا یوزر هستیم و همه هم ادمین هستیم.

satttanism
18-10-2006, 14:19
سلام. من روی کامپیوترم دو تا ویندوز دارم یکی در درایو سی و یکی تو دی اونی که تو سی بود و فقط یه یوزر داشت رو وقت تصب کردن ویندوز از من پرسیده بود و من هم گفته بودم که می خام مای داکیومنتم خصوصی بشه اما این ویندوزی که تو درایو دی هستش رو وقت نصب فعال نکرده بودم و الان هم همون جایی که دوستمون گفتن رفتم واین چک باکس هم وجود داشت اما قابل تغییر نبود . ما سه تا یوزر هستیم و همه هم ادمین هستیم.
هر دوتاش xp هستش؟
اگه هردوتاش xp هست بايد برای تنظيم با همون windows بوت بشی

pooyan.saj
22-10-2006, 15:46
سلام. بله هر دو xp هستش و من با همون ويندوز بوت مي شم اما باز هم اين چك باكس خاموشه و قابل تغيير نيست. حالا چه كار بايد بكنم؟

satttanism
23-10-2006, 00:00
تنها راه دیگه رست کلیک روی My Documents بر روی دسکتاپ هست و طبق همون که قبلا گفته بودم ادامه بده(البته شرت کات نباشه my documents اصلی منظورم)که در اين صورت فقط my documents به اين صورت در مياد ولی در راه قبلی تمام اطلاعات user به اين شکل در ميامد