PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال فوري : آيا ميشه اين 4 تا software رو با هم رو يه سيستم داشت؟

galaxy_110
09-10-2006, 08:11
دوستان سلام

ميخواستم بدونم آيا ميتونم اين 4 تا software رو با هم روي سيستمم داشته باشم و آيا واسه هم ديگه مشكل ايجاد ميكنن يا نه. منظورم interfer هست.

Cheers

1.Symantec AntiVirus
2.Kaspersky Anti-Virus
3.Kaspersky Internet Security
4.TrendMicro™ Anti-Spyware

SoftDevCo
09-10-2006, 09:16
میشه ولی چرا ؟

خیلی سرعتت رو پایین میاره.

در ضمن وقتی می خوای کاسپراسکای رو نصب کنی ازت می خواد که آنتی ویروس فعلیت رو پاک کنی.

galaxy_110
09-10-2006, 19:12
مرسي عزيز. ولي اگه پاك نكنم چي؟ مشكل ايجاد ميكنه؟

Cheers

AK1
09-10-2006, 19:26
بله مشكل ايجاد مي كنه
هرگز نبايد از دو انتي ويروس تو يك سيستم استفاده كرد قاطي مي كنه و سيستم بهم ميريزه

اگه Kaspersky Internet Security نصب كني احتياجي به Kaspersky Anti-Virus نداري چون تو اولي هستش پس كار بخوديه

TrendMicro™ Anti-Spyware هم كه چيز خوبيه و پيشنها د مي كنم حتما نصب كني

Admiral
09-10-2006, 19:30
گاهی نصب دو یا چند آنتی ویروس باعث میشه سیستم Crash بشه.

ضرورتی نداره همه نصب باشن.

به دلیل تداخل این برنامه ها در کار هم احتمالاً ویندوزت دوام نمیاره و مجبور میشی پاکش کنی.

galaxy_110
09-10-2006, 19:36
از همه عزيزان ممنون

خب ببينيد من الان Norton Anti Virus رو كه دارم. TrendMicro™ Anti-Spywareرو هم الانه نصبش كردم. حالا دنبال يه برنامه خوبم واسه internt security ميگردم كه بتونه با اينا كار كنه.

Cheers

AK1
09-10-2006, 19:39
اگه يه فاير وال هم نصب كني نيازي نيست internt security پيدا كني
چون internt security مجموع انتي ويروس و فايرول و .. كه شما همه رو داري
اگه internt security مي خواي مي توني ايا رو پاك كني و internt security نصب كنيinternt security كاسپر فوق العادست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

galaxy_110
09-10-2006, 20:46
امير جون پس به نظر شما با داشتن Norton Anti Virus و TrendMicro™ Anti-Spyware سيستمم از لحاظ security و هر چيز ديگه اي كامله ديگه؟

يه سوال هم يكي از دوستام داشت. :blush: از بين Mcafee Firewall و Zone Alarm كدوم بهتره؟ :blush:
Cheers

mohammad.clergyman
09-10-2006, 21:36
امير جون پس به نظر شما با داشتن Norton Anti Virus و TrendMicro™ Anti-Spyware سيستمم از لحاظ security و هر چيز ديگه اي كامله ديگه؟

يه سوال هم يكي از دوستام داشت. :blush: از بين Mcafee Firewall و Zone Alarm كدوم بهتره؟ :blush:
Cheers

بسم رب الشهداء

=====

سلام دوست عزيز

بابا از نصب Norton Anti Virus بيخيال شو . اين غوله نه آنتي ويروس ! سرعت سيستم را به صفر ميرسونه !!!

اگر خيلي امنيت و حفاظت اطلاعات براتون مهمه

بايد بگم كه با اين كه kaspersky internet security كار kaspersky antivirus را ميكنه ولي قدرت پيدا كردن

ويروسش از kaspersky antivirus كمتره من خودم امتحان كردم !

به نظر من بهترين گزينه براي شما سه نرم افزار زير است

Kaspersky Internet Security

nod32

TrendMicro™ Anti-Spyware

Zone Alarm هم در نوع خود بي نظيره البته من اينترنت سكوريتي كاسپراسكاي را گفتم چون ميخواستم
آنتي ويروسش را با nod32 تقويت كنم

موفق و پيروز باشيد

AK1
09-10-2006, 22:48
Zone Alarm بهتر از Mcafee Firewall جواب مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaspersky internet security هم كه همچنان توصيه مي شه

راستي mohammad.clergyman جون بابا ما يك ساعت مي گيم دوتا انتي ويروس نصب نكنين شما مي گين nod32 رو با كاسپر سكيوريتي نصب كنن !!1

mostafaeshghi
09-10-2006, 23:49
با توجه به تجربه ی تلخ شخصی بهتون پیشنهاد میکم این کار را نکنید که به احتمال 90% باید ویندوز را عوض کنید در اون 10% باقی هم سیستم انقدر هنگ و قاط داره که خودت مجبور میشی ویندوز عوض کنی.

من یه بار مک آفی و بیت دفندر را با هم ریختم دیگه ویندوز بالا نیومد.

galaxy_110
09-10-2006, 23:54
دوستان از لطف همه شما ممنون.

Cheers

mohammad.clergyman
09-10-2006, 23:56
Zone Alarm بهتر از Mcafee Firewall جواب مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaspersky internet security هم كه همچنان توصيه مي شه

راستي mohammad.clergyman جون بابا ما يك ساعت مي گيم دوتا انتي ويروس نصب نكنين شما مي گين nod32 رو با كاسپر سكيوريتي نصب كنن !!1

بسم رب الشهداء

بايد بگم كه با اين كه kaspersky internet security كار kaspersky antivirus را ميكنه ولي قدرت پيدا كردن

ويروسش از kaspersky antivirus كمتره من خودم امتحان كردم !

البته من اينترنت سكوريتي كاسپراسكاي را گفتم چون ميخواستم
آنتي ويروسش را با nod32 تقويت كنم

موفق و پيروز باشيد

SoftDevCo
10-10-2006, 09:58
شما سرور داری که اینقدر امنیت برات مهمه یا کامپیتور شخصیه ؟