PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك RoboForm 6.7.3

Hamed-Dehghani
08-10-2006, 14:39
دوستان سلام؛
من هر چي جستجو كردم كه پيدا نكردم آيا شما كرك ورژن RoboForm 6.7.3 رو سراغ داريد .
يا لطف كنيد يك برنامه Password Manager از اين بهتر معرفي بفرماييد.

Hamed-Dehghani
11-10-2006, 06:38
حالا كه كسي سراغ نداره ، من خودم پيدا كردم. :)
در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوستان لطف كردن و كرك RoboForm 6.7.3 رو گذاستن. دستشون هم درد نكنه.

Hamed-Dehghani
11-10-2006, 06:43
لازم به توضیح مي دونم اگه خواسته باشین فایل roboform.dll کرک رو که خارج کردید در آدرسی که AI RoboForm رو نصب کردین Replace کنید

حتی اگر RoboForm از Ramخارج هم شده باشه؛ پیام Error Copying File or Folder رو میده ،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون دیدم برخی جاها گفته شده از برنامه های جانبی برای این کار استفاده کنید تا این خطا رو ندهد؛

مراحل زیر رو دنبال کنيد تا نیازی به استفاده از برنامه خاصی نباشه (تنها یه ترفند کافیه)

اول: به آدرسی که AI RoboForm رو نصب کردین بروید و فایل roboform.dl رو Rename کنید و

و بعد فایل roboform.dll کرک رو در آدرس اصلی جایگذاری کنید؛ عملیات کرک با موفقیت انجام شد.

در ضمن میتونید فایل roboform.dll اصلی که تغییر نام شده رو هم پاک کنید.

Hamed-Dehghani
11-10-2006, 06:45
لينك دانلود برنامه__Ai Roboform v6.78

کد:
كرك:

کد:
فايل dll رو در پوشه برنامه جانشين كنيد.
با تشكر

Hamed-Dehghani
11-10-2006, 06:51
اينو Ivan جان پيدا كردن. دستش درد نكنه.
در ضمن يك تاپيك كامل در مورد آخرين ورژن RoboForm همراه با كركش هست كه مي توانيد اونجا همه رو با هم پيدا كنيد.

معرفي برنامه Roboform v6.3.96 به همراه كرك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ai Roboform v6.84 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crack Ai Roboform v6.84 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Renu
15-04-2007, 22:09
دستت طلا ، ممنون

Elfin-D
18-04-2007, 13:40
منتقل شد....