PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز كردن لپ تاپ

mbk
08-10-2006, 14:13
بسمي تعالي

من يك لپ تاب maxonet مدل f2208 دارم می خوامن پشتش رو وا کنم (چون ورودی برق خراب شده)

اگه ممکنه کمکم کنین عکسی کاتالوگی و.. داشتین من رو بی جواب نزارین :sad:

ممنون :happy:

AK1
10-10-2006, 17:36
با سلام
اولا maxonet نه maxxonet [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي چي مي خو.اي بازكني يه بار من لب تاپ رو باز كردم پشيمون شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چجي گشتم نتونيستم براي اين لب تاپ نقشه پيدا كنم براي خود يه سايت كاتولوگ داده بود براي باز كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بفرستي مركز گارانتي بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiwa_it
10-10-2006, 18:22
دوست عزیز اگه فقط مشکل ورودی برق داری نیازی به باز کردن زیر نیست با باز کردن بالا و در اوردن کی برد میتونی درستش کنی البته این حرف برای سونی و توشیبا صدق میکنه و معمولا اکثر کارخانه ها سعی کردن در نوت بوک این گونه
سوکتها رو دم دست قرار بدن اگه هم اطلاع زیادی در مورد اسمبل و باز و بسته کردن نوت بوک ندارید حتما به گارانتی ببرید
در ضمن یادتون باشه اگه کار به باز کردن پشت رسید یک پیچ رو درست در وسط میبینید که مربوط به گارانتی میشه و وقتی باز شد اصلا اون رو بیرون نیارید چون یک خاری پشت اون پیچ هاست که با در اومدن پیچ از سره جاش اون خار باز ممیشه و دیگه جا نمیره
موفق باشید

mbk
10-10-2006, 23:34
دوست عزیز اگه فقط مشکل ورودی برق داری نیازی به باز کردن زیر نیست با باز کردن بالا و در اوردن کی برد میتونی درستش کنی البته این حرف برای سونی و توشیبا صدق میکنه و معمولا اکثر کارخانه ها سعی کردن در نوت بوک این گونه
سوکتها رو دم دست قرار بدن اگه هم اطلاع زیادی در مورد اسمبل و باز و بسته کردن نوت بوک ندارید حتما به گارانتی ببرید
در ضمن یادتون باشه اگه کار به باز کردن پشت رسید یک پیچ رو درست در وسط میبینید که مربوط به گارانتی میشه و وقتی باز شد اصلا اون رو بیرون نیارید چون یک خاری پشت اون پیچ هاست که با در اومدن پیچ از سره جاش اون خار باز ممیشه و دیگه جا نمیره
موفق باشید

مچکرم عزیزم

ولی اونجوری نشد فکر کنم مال من فرق دا ره
مچکر می شم یکمی بیشتر توضیح بدین

mbk
10-10-2006, 23:38
با سلام
اولا maxonet نه maxxonet [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي چي مي خو.اي بازكني يه بار من لب تاپ رو باز كردم پشيمون شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چجي گشتم نتونيستم براي اين لب تاپ نقشه پيدا كنم براي خود يه سايت كاتولوگ داده بود براي باز كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بفرستي مركز گارانتي بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزیزم

فکر نمی کنی maxonet یکی دیگه تو کافی اشتبا هی نوشته

مثلا یه حرفهایی :happy: :happy:

hiwa_it
11-10-2006, 11:48
من جای شما باشم میبرمش گارانتی و خودم دست نمیزنم من از اون پیچ وسط گفتم
در ‌هر صورت اگه برگردونیش اون وسط یک پیچ هست که معمولا یک فلش هم بغل هست اون پیچ یکی از کلک هایی است که سازنده ها میزارند در زیر پیچ یک خار وجود داره که وقتی شما اون پیچ رو کلا در میارید اون خار هم باهاش درمیاد و دیگه به هیچ عنوان جا نمیره تنها راه اینه که پیچ رو در نیارید و وقتی تا اخر باز شد خیلی اروم بدونه اینکه پیچ از داخل سوراخش در بیاد پشت رو دربیارد و بر عکس یه گوشه بزارید تا کارتون تموم میشه بعد از اینکه تموم شد بزارید سره جاش و وقتی خواستید اون پیچ رو ببندید اول یک فشار بدین بعد یک دور بپیچونید یه صدای تق میده که یعنی خار جا رفت بعد پیچ رو کامل ببندید و چیز مهم دیگه یک کمی رنگ سیاه بزنید به سر پیچ گوشتی که روی پیچها رو سیاه کنه و رد پایی نزارید از خودتون اینجوری من لپ تاپ خودمو 100 بار باز کردم و چند وقت پیش هم بردم گارانتی برای کارت صدا ;)

mbk
23-10-2006, 23:27
عزيزانم كسي نيست به من كمك كنه

پس ما مشكلمونو به كي بگيم

كمك

siyanor
27-10-2006, 20:40
سلام
عزيز ,يك تايپك اون پايين مر بوط به لب تاب هست مشكلات رو اونجا مطرح كنيد
راستي عزيز شما دقيقا چي ميخواهيد ,يعني ميخواهيد بدونيد كه چطور ميشه لب تابتون رو باز كرد يا اينكه ...ميخواهيد نقشه مادر بورد رو گير بياريد
من يك چيز رو رك ميگم اگه تا حالا با هيچ وسيله برقي كار نكرديد بهتره كه بيخيال بشي چون پشيمون ميشي اگه هم كه داري كه ... اون رو باز كن چون تو نت از نقشه پقشه خبري نيست