PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائي: ان 91 بگيرم يا نه (((( كـــــــــمـــــــــكــــ ))))

MTD_GOLD
08-10-2006, 01:37
سلام
واقعا ديگه از دست اين دابليو 900 خسته شدم
فقط و فقط به خاطر حافظه كمه اينبوكس اس ام اس هاشه ( البته چيزاي ديگه هم هس مثه نرم افزار )
به نظر شما ان 90 گوشييه خوبي لطفا حرفه اي كمك كنيد
اگه كسي از دوستان هم اين گوشي رو داره بياد و من بنده حقير رو راهنمائي كنه بلكه رستگار گشتيم......
لطف كنيد در مورد :
1- كيفيت عكسبرداري
2- كيفيت خروجي صدا از اسپيكر و هندسفري
3- اون هارد 4 گيگ
4- عمر باطري
5- كلا چيزه خوبيه :blush: به اين دابليو 900 مي ارزه يا خير

ممنون از همه :)

پرنس
08-10-2006, 01:44
به نظر من گوشي خوبيه ولي اصلا به قيمتش نمي ارزه
(اين نظرو بعد از كلي بحص با دوستان موبايلي توي يكي از فرومها و بحص روي همه امكاناتش پيدا كردم)
ممنون

EMPERATOUR
08-10-2006, 01:47
منم ميگم بدرد نميخوره . به نظر من برو توكار n73

MTD_GOLD
08-10-2006, 01:48
چه چيزيش خوب نيس!!!!
ممنون از همتون
يكم بيشتر در موردش توضيح بدين ممنون ميشم :blush:

EMPERATOUR
08-10-2006, 01:49
البته پاكت پيسي اتم او2 بگيريم خوبه با حدود 600

EMPERATOUR
08-10-2006, 01:51
دوربينش كه اصلا بپاي w90 0 نميرسه . و باتري ضعيفي داره . اسپيكر هم اصلا به w900 نميرسه

EMPERATOUR
08-10-2006, 01:52
هدفونش عاليه

MTD_GOLD
08-10-2006, 01:53
نه عزيز اصلا با پاكت پي سي حال نميكنم
همون نوكيا رو بحث كنيم بهتره
ممنون
كسي در مورد هاردش اطلاعاتي داره
توي همين فروم بود يكي از بچه ها مي گفت هاردشو نميشناسه يعني 4 گيگ پريده بود
صحت داره

MTD_GOLD
08-10-2006, 01:55
فكر ميكني صداش به 3250 نوكيا ميرسه

EMPERATOUR
08-10-2006, 01:56
راستي 3g نيست كه اب نداره . دوربين اتو فوكوس نداره .فلاش نداره . وزن هم كمي سنگينه

EMPERATOUR
08-10-2006, 01:57
اسپيكر كه نه ولي هدفون بله

MTD_GOLD
08-10-2006, 02:00
اسپيكر كه اصلا ولي هدفون بله
دوست عزيز واقعا ممنونم ازت
فلش نداره :ohno:
نظرت درمورد 3250 چيه گوشيه خوبيه ان 91 رو بيخيال( با اين اوضاع)

EMPERATOUR
08-10-2006, 02:02
نگفتم بيخيال . خوبياش هم زياده ولي بديهاي بالا هم داره

EMPERATOUR
08-10-2006, 02:05
من باشم تو نوكيا برا n73 پول ميدم . 3250 هم بد نيست ولي گوشيه كندي هست . ب برنامه هاي قديمي ناسازگار و كمي هنگ و اذيت داره . دوربينشم كه بدترين 2 مگ كه ديدي تاحالا. ولي اسپيكر n91 خيلي هم بد نيست . يعني عاليه ولي به پاي w900 و 3250 نميرسه به نظر من

MTD_GOLD
08-10-2006, 02:08
نگفتم بيخيال . خوبياش هم زياده ولي بديهاي بالا هم داره
:tongue:
خوب در مورد خوبيهاشم يكم بگو ديگه (بدبخت نوكيا هيچكي باهاش نداره ) :tongue:
صندوق اس ام اس هاش كه حافظه بالائي داره انشاالله........ ;)

EMPERATOUR
08-10-2006, 02:11
هارد بالا . زيبايي. هدفون عالي . واكمن حرفه اي . و ..... اسپيكر خوب . راديو . ساپورت نرم افزاري خوب
پشتيبانب از فرمتهاي بسيار زياد و ...

MTD_GOLD
08-10-2006, 02:13
بين گوشيهاي 2 مگاپيكسل نوكيا چه نمره اي ميگره؟

EMPERATOUR
08-10-2006, 02:17
17 . بهترين 2 ن.كيا از نظر من همون n90 هست. ولي اگر ميتوني يه تحقيق راجع به n73 بكن . بد نيستا

MTD_GOLD
08-10-2006, 02:23
ان 73 خوبه ولي يه چيزه متوسط مي خوام
آقا سعيد قربونت ممنونتم واقعا كمكم كردي مر30 ايشالا تو عروسيت خدمت كنم :blush:

اگه بقيه بچه ها هم اطلاعات بيشتري از اين گوشي(ان91) دارن بدن ممنون ميشم

EMPERATOUR
08-10-2006, 02:26
من كوچيكتم جيگر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . ولي تحقيق مشتي كن كه فردا نگي كاش فلان گوشيو ميخريدم . n91 هم گوشي بدي نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

WooKMaN
08-10-2006, 05:17
شما از دست دبليو 900 شاكي بيدي ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر من كه حرف نداره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MTD_GOLD
09-10-2006, 00:35
شما از دست دبليو 900 شاكي بيدي ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر من كه حرف نداره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ووكمن جون نه از دستش اونقدرها هم شاكي نيستم
فقط بابت اين اس ام اس هاش و حافظه كم اينبوكسه كه اذيت ميكنه :sad:

EMPERATOUR
09-10-2006, 00:47
فكر كنم ميشه حافظع مسيج رو زياد كرد . مطمِئنم كه ميشه ولي نميدونم كجا ديدم

MTD_GOLD
09-10-2006, 16:23
فكر كنم ميشه حافظع مسيج رو زياد كرد . مطمِئنم كه ميشه ولي نميدونم كجا ديدم
من كه هرجا گشتم نديدم
اگه لطف كني لينك رو برام بزاري ممنونت ميشم سعيد جان :blush:

EMPERATOUR
09-10-2006, 17:45
يه گشتي تو قسمت هك سوني اريكسون بزن . يا تو سايت موبايلستان چرخي بزن

metal_militia
09-10-2006, 23:32
ببین ن91
سرعت بسیار بسیار ژایین
دوربین با کیفیت عین ن70 بدون فلش و ایینه
هدفون بسیار عالی
مصرف باتری بسیار بالا
اسژیکر ضعیف در حد 6630
کیفیت ال سی دی معمولی
کی ژد بد دست

شرت کات موزیک ژلیر
سیمبیان 9.1

به نظر من بری یه ای ژاد بخری بهتره تا ن91
ن91هیچی نداره

MTD_GOLD
09-10-2006, 23:34
متال جون من گوشي ميخوام نه آي پود

EMPERATOUR
09-10-2006, 23:40
آخه گوشي بايد فاكتور سرعت و باتري و دوربين هم داشته باشه . n91 اصلا نميارزه . چند وقت صبر كني n73 موزيك اديشن بگيري خداست

nima_989
13-10-2006, 10:53
خداییش اسپیکر N91 فاجعه هست
آدم این همه پول بده پای گوشی اون وقت اسپیکرش در حد 6630 باشه!!!!!!!!!!!!!!
تنها مزیتش داشتن 4 گیگ میکرو درایو می باشد...

wordlife
13-10-2006, 14:47
6600 بگير ولي د91 آشغال ترين گوشي كه تو عمرم ديدم

haj agha kami
14-10-2006, 15:41
ان 91 نگیر کا 800 بگیر

D^D
18-10-2006, 01:00
به قول قديميا گربه كه دستش به گوشت نرسه ميگه بو ميده.
آخه من نمي دونم كدوم يكي از دوستان واقعا با اين ان91 كار كردن كه دارن اينهمه ارزشش رو ميارن پايين. درسته معايب داره ولي نمي شه گفت الان تو بازار مي توني يه گوشي پيدا كني كه اصلا عيبي نداشته باشه.
من تقريبا يه هفته بعد از امدن ان91 توي بازار اونو خريدم. واقعا گوشي خوبيه ولي توي بعضي مواردم خيلي به ادم ضد حال مي زنه . هنگ مي كنه كه اين موردش كمي توي ان 70 هم ديده ميشه. بزرگه كه ان 90 خيلي بزرگتر و سنگين تره. كيفيت ال سي دي نداره ولي ال سي ديش با ان70 برابره. در مورد دوربينش هم فقط فلاش نداره وگرنه كيفيت فيلم برداريش به مراتب از ان 70 و ان 71 بهتره. حالا مزايا .
1 _ يه شكلي داره كه خيلي كلاس گوشي رو برده بالا. خدايي وقتي خريده بودم به هر كسي كه مي رسيدم اول مي گفت گوشيت چه قشنگه چون كلاس خاصي داره.
2 _ يه هارد بالا داره كه هر وقت حال كني مي توني هر تعداد موزيك با هر پسوندي كه بخواي روش بريزي البته بدون ترس از كمبود حافظه .
3 _ راحت مي توني توي موافع ضروري با هاش تا چندين ساعت فيلم برداري كنه البته بازم بدون ترس از كمبود حافظه .
4_اسپيكرش همچين قوي نيست كه بتوني باهاش توي خيابون پارتي راه بندازي ولي يه هدفون داره كه خدايي تمومه سوني اريكسونارو سوسك مي كنه با كيفيتش .
5_نصب راحت نرم افزار نصبت به بقيه گوشيهاي 9.1 .
6_بدنه استيل ضد خش .
7_امكان استفاده ي گوشي به جاي واكمن با اتصال به صورت مستقيم بدون هيچ دستگاهي به اسپيكراي كامپيوترت .
8_ردو بدل كردن راحت هر نوع فايل با سرعت فوق العاده از طريق یو اس بی به کامپيوتر و بلوتوث به گوشي .

حالا نمي گم حتما ان 91 بخر ولي من كه خيلي راضيم.
اين حرفام بيشتر به خاطر اين بود كه دوستان داشتن خيلي ارزش اين گوشيرو مي بردن زير سوال. در مورد باكس مسيج مي تونه انتقال بدي به روي هارد گوشي. فكر كنم 4 گيگابايت واسه باكس مسيج همچين راضيت كنه.
يا حق . . .

metal_militia
18-10-2006, 10:05
به قول قديميا گربه كه دستش به گوشت نرسه ميگه بو ميده.
آخه من نمي دونم كدوم يكي از دوستان واقعا با اين ان91 كار كردن كه دارن اينهمه ارزشش رو ميارن پايين. درسته معايب داره ولي نمي شه گفت الان تو بازار مي توني يه گوشي پيدا كني كه اصلا عيبي نداشته باشه.
من تقريبا يه هفته بعد از امدن ان91 توي بازار اونو خريدم. واقعا گوشي خوبيه ولي توي بعضي مواردم خيلي به ادم ضد حال مي زنه . هنگ مي كنه كه اين موردش كمي توي ان 70 هم ديده ميشه. بزرگه كه ان 90 خيلي بزرگتر و سنگين تره. كيفيت ال سي دي نداره ولي ال سي ديش با ان70 برابره. در مورد دوربينش هم فقط فلاش نداره وگرنه كيفيت فيلم برداريش به مراتب از ان 70 و ان 71 بهتره. حالا مزايا .
1 _ يه شكلي داره كه خيلي كلاس گوشي رو برده بالا. خدايي وقتي خريده بودم به هر كسي كه مي رسيدم اول مي گفت گوشيت چه قشنگه چون كلاس خاصي داره.
2 _ يه هارد بالا داره كه هر وقت حال كني مي توني هر تعداد موزيك با هر پسوندي كه بخواي روش بريزي البته بدون ترس از كمبود حافظه .
3 _ راحت مي توني توي موافع ضروري با هاش تا چندين ساعت فيلم برداري كنه البته بازم بدون ترس از كمبود حافظه .
4_اسپيكرش همچين قوي نيست كه بتوني باهاش توي خيابون پارتي راه بندازي ولي يه هدفون داره كه خدايي تمومه سوني اريكسونارو سوسك مي كنه با كيفيتش .
5_نصب راحت نرم افزار نصبت به بقيه گوشيهاي 9.1 .
6_بدنه استيل ضد خش .
7_امكان استفاده ي گوشي به جاي واكمن با اتصال به صورت مستقيم بدون هيچ دستگاهي به اسپيكراي كامپيوترت .
8_ردو بدل كردن راحت هر نوع فايل با سرعت فوق العاده از طريق یو اس بی به کامپيوتر و بلوتوث به گوشي .

حالا نمي گم حتما ان 91 بخر ولي من كه خيلي راضيم.
اين حرفام بيشتر به خاطر اين بود كه دوستان داشتن خيلي ارزش اين گوشيرو مي بردن زير سوال. در مورد باكس مسيج مي تونه انتقال بدي به روي هارد گوشي. فكر كنم 4 گيگابايت واسه باكس مسيج همچين راضيت كنه.
يا حق . . .
عزيز دلم در مورد خط اول واقعا حرف تازه واردانه اي هست اگه رسيدن دست گربه به گوشت هست خونه ما تو نياوران فقط 400 ميليون ميارزه ژس نيا با گوشي 480تومنيت ژز بده

در مورد كار كردن هم بگم من صميمي ترين دوستم اين گوشي رو داره و همش هم دست من هست
خب 1 نميدونم ن91 چه كلاسي داره شبيه قيف گوشي رو طراحي كردن !!هر كي گفغته حالش خوب نبوده
2 همون هارد باعث شده تا شما تو هر بخشي از گوشيت بري قشنگ 40ثانيه لود كنه تا اطلاعات اون فلدر رو بهت نشون بده
من تو ن91دوستم چند تا فيلم گرفتيم رفتيم از تو گالري ببينيم باز شدن گالري 20ثانيه و باز شدن فيلم هم 48 ثانيه طول كشيد خب اگه رو ن70 كه قديمي تر هست مموري 2گيگ بزاري سرعتش بيشتر هست .
3 باز هم فيلم برداري درسته از گوشي هاي سوني خيلي بهتره ولي تو به اون ميگي فيلم برداري كه رده .رده ميشه و رنگ بنديش اصلا واقعي نيست خب برو يه سامسونگ د600 كه هست 250 تومن بخر معني فيلم برداري رو متوجه شو !!اصلا بيا با يه ن90 مقايسش كن حداقل ن90 رنگ برداريش درست هست
4 هدفونش فقط و فقط صداش 4درجه بلند تره از حيث كيفيت در حد و810 هست باور نميكني
يه انگ بزار تو و810 يه دونه هم تو ن91 ولوم ن91 رو 4درجه كم كن دقيقا متوجه ميشي كه تفكيك صداي ن91 حتي از و810 كمتره
5 خب نصب راحت در مقابل باز شدن مشقت بار
6 استيل ضد خش !!!!!جان يه باز بندازش رو اسفالت هم بد سكتور گرفتن هاردتو ببين و هم قر شدن بدنتو
7 خب حرفت كاملا درست هست
8 اين سرعت يو اس بي هم كه به خدا ك750 كه 228تومنه و وي تري ايكس و.... سرعتشون بيشتره

در مورد همه حرفام اينكه نه نديد بديد هستم و نه دستم به گوشت نميرسه يا.....
ژس خب بخون اگه غير از اين بود در همين جا بنويس

D^D
18-10-2006, 13:28
والا ما اگه يه مطلبي رو نويشتيم منظورمون ژست گرفتن نبود. دوست من اگه شما مي خواي قيمت گوشي رو با خونتون توي نياوران مقايسه كني منم بايد قيمت خونتونو با كاخ سفيد آمريكا مقايسه كنم درسته ؟
والا حالا همه خونه دارن كسي توي اين كلوپ هست شبا توي چادر بخوابه ؟ وقت كردي خونه ما هم بيا .
در مورد شكل گوشي كه گفتين مثل قيف هستش واقعا كه خيلي چشم دوزخي تون خوب مي بينه اين قيفو. اخه عزيز دل شما اولين نفري هستتي كه داري اين حرفو ميزني اونم نمي دونم روي چه حسابي .
والا هر كه طاوس خواهد جور هندوستان كشد. شما روي همون ان 70 هم اگه 4 گيگ بزاري كند مي ياد بالا 40 ثانيه بالا امدن واسش مي شه ارزو بعدم من تايم گرفتم چيزي در حدود 14 ثانيه طول كشيد. اين 14 ثانيه هم به خاطر اين بود كه العان روي هاردش 1850 تا ام پي تري ريختم.
در مورد فيلم برداريم من اصلا مشكل ندارم حالا يه فيلم كه گرفتم واست ميزارم توي همين صفحه بيا ببين. احتمالا دستاي دوست عزيزتون لرزش داشته كه رده رده بوده يا از تابلوي آبرنگي كه خودش كشيده فيلم گرفته كه مي گي رنگش طبيعي نيست.
صدا هم خيلي صاف تر از سوني هست. يه بار يه ان 91 بزار صدا تا آخر تا 1 ساعت مي توني توي گوشت صداي بلندشو تحمل كني ولي يه سوني بس كه صداي تيزي داره 1 دقيقه هم غير قابل تحمله البته وقتي صداشو خيلي بلند كني. البته واسه اين دوستمون كه 4 درجه فقط و فقط مي شه فكر نكنم فرقي كنه. اخه برادر شما داري در مورد صداي گوشي نظر مي دي نه يه ضبط سونيه 4500 وات كه داري مي گي فقط و فقط 4 درجه.
شما روي هر گوشي كه نرم افزار زياد نصب كني هنگام لود شدن بايد صبر داشته باشي . يكي از دوستان ان70 داره با رم 1 گيگ. هنوز رم 1 گيگ پر نشده هر وقت مي خواد بره توي گالري اشكاش توي چشاش جمع مي شه.
والا شما آگه يه قابلمه هم روي آسفالت بندازي خش كه چي بگم دربو داغون ميشه چه برسه به يه گوشي. تو اين مورد يه مثال ديگه بزن .
شما اشكال از يو اس بي سيستم خودته. روي همه عيب نذار دوباره امتحان كن.
اگه مثال گربه دستش به گوشت نمي رسه شما رو ناراحت كرد من عذر مي خوام اصلا منظورم اين نبود كه خدايي نكرده شما خونتون توي نياوران نيست يا 400 ميليون نمي يرزه يا دوست شما ان 91 نداره. فقط خواستم بگم دوستان الكي در مورد يه گوشي نظر ندن شايد توي يه سايت ببينن بيان اينجا بقيه رو هم گمراه كنن.
يا حق . . .

metal_militia
18-10-2006, 16:28
اینکه شما میگی گربه دستش به گوشت نمیرسه !!!! خب من جواب بهتر از این ژیدا نکردم

عزیز دل من وقتی اینو میگی یعنی ژست گرفتی که اره من ....

ببین من الان فیلم میزارم برات !!!اینقد کل کل نکن !!!!!!کیفیت فیلمش از سونی بهنره ولی مطمعن باش عالی نیست

میگم برای اهنگ من الان این گوشی رو 2ماهه رفیقم داره که2هفتش دست من بودی خوب گوشی رو زیرو رو کردم هدفونش فقط وفقط 4درجه ولومش بیشتره
عزیز هم سیستم من و هم سیستم دوستم اذیت میکنه
چرا ژس رون70 یاک750 یاسامسونگ...کرم نمیریزه فقط رو ن91 اینجور میشه و مطمعن باش فقط این یه دونه نیست یکی دیگه از دوستام هم داره که اون هم ذله شده
و همچنین من در رابطه هدفون گفتم اتفاقا نمیدونم چجوری باهدفون اون میشتونی 1ساعت اهنگ گوش بدی!! والا اسژیکرش که صد رحمت به6630

R@R#M@N
18-10-2006, 16:38
من پسر داييم ن91 داره خودمم و810
با هم مقايسه ميكنيم
صداي اسپيكر من خيلي وضوح بهتري داره (خيلي بهتر و بلندتره)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ال سي ديش با اين كه رزولوشنش از 810 و 750 بيشتره ولي اصلا" كيفيت و810 رو نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايرفوناش خوبه و تقريبا" يكي هستند ولي اگه نگم ن91 يه كم صداش بيشتره كم لطفي كردم (البته ميگم فقط بلندتره و كيفيتشون يكي هست(به قول متال اگه ولومش رو 5 درجه كم كني ميشه خود 810)) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دورينش هم كه خيلي مزخرفه (اتو فوكوس كه نداره و نه فلاش (آينه هم نداره) كلا" آشغاله) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميمونه يه هارد 4 گيگي كه خيلي سرعت گوشي رو پايين آورده (واقعا" سرعتش خيلي كمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) كه اونم و810 4 گيگ ساپورت ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كلا" 500 تومن نميارزه و 810 با يه رم 4 گيگ ميشه 400 تومن كه خيلي بهتر و سرعت بهتري داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
18-10-2006, 16:49
خب و در اخر اینو به شما دوست خوب بگم به جای اصطلاحات تحقیر امیز و... و کلکل کردن یه کم واقع بین باش

گوشی شما فقط و فقط یه موزیک ژلیر عالی اون هم فقط در هدفون هست و در بقیه امکانات در حد متوسط عمل کرده
ژس سعی کن کمی واقع بین باشی

چون اینجا نه جای کلکل هست و نه ژست گرفتن و نه جنس خود بهتر دیدن
بیا تو همین فروم یه ژخشی خودت راه بنداز برنامه های سیمبیان9.1مطمعن باش همه دعات میکنن

D^D
18-10-2006, 17:03
منم قصدم اهانت يا بهتر جلوه دادن جنس خودم نيست كلا هر چيزي كه توي اين مدت تجربه كردم رو گفتم.
دوربين گوشي عالي نيست ولي توي فيلم برداري كم نمي ياره. حالا روي هم رفته نه جاي كل كله نه جاي كنايه.
همه دوستان هرچي در مورد هر گوشي مي دونن ميان اينجا ارائه مي دن منم هر چي مي دونستم گفتم.
ايشالا بتونيم بيشتر از اطلاعات دوستان كمك بگيريم.
يا حق . . .

Kolang
18-10-2006, 17:12
منم قصدم اهانت يا بهتر جلوه دادن جنس خودم نيست كلا هر چيزي كه توي اين مدت تجربه كردم رو گفتم.
دوربين گوشي عالي نيست ولي توي فيلم برداري كم نمي ياره. حالا روي هم رفته نه جاي كل كله نه جاي كنايه.
همه دوستان هرچي در مورد هر گوشي مي دونن ميان اينجا ارائه مي دن منم هر چي مي دونستم گفتم.
ايشالا بتونيم بيشتر از اطلاعات دوستان كمك بگيريم.
يا حق . . .

نه دوست من
کار شما اشتباه نبوده
اینجا کلوپ نوکیاست. پس بقیه اجازه ندارن در مورد سونی اریکسون صحبت کنن. این تاپیک هم برای N91 زده شده. پس اینجا از سونی طرفداری نکنین لطفا. البته میدونم که نمیتونین تحمل کنین و ... :happy:

Kolang
18-10-2006, 17:27
خب و در اخر اینو به شما دوست خوب بگم به جای اصطلاحات تحقیر امیز و... و کلکل کردن یه کم واقع بین باش

گوشی شما فقط و فقط یه موزیک ژلیر عالی اون هم فقط در هدفون هست و در بقیه امکانات در حد متوسط عمل کرده
ژس سعی کن کمی واقع بین باشی

چون اینجا نه جای کلکل هست و نه ژست گرفتن و نه جنس خود بهتر دیدن
بیا تو همین فروم یه ژخشی خودت راه بنداز برنامه های سیمبیان9.1مطمعن باش همه دعات میکنن

درسته اینجا جای کلک نیست. پس لطفا خود شما هم رعایت کنین. آخه شماها که متنفرین از نوکیا چه دلیل داره که بخوایین بقیه رو هم از خرید این گوشیهای فوق العاده منع کنین؟

یکی میگه N91 k نگیر K800 بگیر
آخه خدایی این K800 چیش سرتره؟
حتی از نظر قیافه (که معمولا شماها مینازین به خشگلی سونی) هم که از N91 زشتره!
بد نیست یه سری به gsmarena بزنید تا ببینید که همه میگن N91 خوشگلتره.
بقیه موارد هم که دیگه ...
بیخیال بابا. آخه چرا اینقدر سنگ سونی رو به سینه میزنین؟
حتی برای اینکه شخص رو از نوکیا فراری بدین بهش d600 رو پیشنهاد میکنی؟!!!!!!!!!!!! اصلا روتون میشه؟ :blink:

sarmast65_ata
18-10-2006, 21:02
با سلام به شما واقعآ از همتون ممنونم كه منو خيلي راهنمايي كرديد چون من قصد خريدن ان 91 رو دارم ولي با خوندن مطلب هاي شما يه كمي نظرم عوض شد فقط چند تا نظر داشتم كه مي خواستم بگم.
شايد ان 91 زياد در مقايسه با كا800 سوني اريكسون نتونه سبقت بگيره ولي يه مزيت نوكيا سيستم symbian هستش كه سوني اريكسون اينو نداره من الان خودم اس700 دارم بخدا پدرم در مياد تا بتونم يه برنامه درست حسابي پيدا كنم ولي براي نوكيا خيلي راحت ميشه برنامه پيدا كرد.
2:تو گوشيهاي نوكيا sms از حافظه استفاده ميكنه ولي سوني اريكسون اين مزايا رو نداره و الان اس700 كه دارم بيشتر از 350 تا sms نميشه save كرد كه براي ماهايي كه sms زياد ميزنيم اين خودش يه حسنه.
3:در حال حاظر ان91.ان80.ان93.از لحاظ قيافه با هيچ گوشيي فكر نميكنم بتونه رقابت كنه و يه سروگردن از همه گوشي ها بالاتره.
4:من هميشه يه اعتقادي دارم كه ميگم فكر نكنم يه گوشي بايد همه سيستمها رو مثل دوربين براي عكاسي دوربين براي فيلم برداري. mp3.رو داشته باشه حالا شما ميگيد ان91 طول ميكشه تا برنامه هاش باز بشه حالا مگه ما تو ناسا كار ميكنيم كه حتي يك صدم ثانيه براي ما اهميت داشته باشه؟ بعدشم بايد هرچيزيرو با هم سطح خودش مقايسه كنيم ان 91 مال سه ماهه دوم 2005 هستش ولي كا 800 مال فوريه 2006 هستش معلومه كه سوني اريكسون معايب گوشيهارو پس از گذشت زمان حل ميكنه همون طوري كه نوكيا تو ان80 مشكلات ان91 رو حل كرده.
من الان فقط يه مقايسه كوچيك ان 80 رو با كا800 ميكنم خيلي ساده شايد همه چيز مشخص بشه:

N80
شكل ظاهري: كشويي
نوع سيستم: symbian
وضوح: 416×352 پيكسل
تعداد رنگ: 262144
ابعاد صفحه: 41×35 ميليمتر
كيفيت عكس: 3 مگاپيكسل
ابعاد عكس: 1536×2048 پيكسل
ابعاد فيلم: 288×352 پيكسل
لرزش گير: بله
حافظه داخلي: 40 مگابايت
كارت حافظه همراه: 128 مگابايت
پخش موسيقي: wma.eAAc+.m4a.AAc.mp3
راديو: بله
سرعت انتقال: 384 كيلوبايت در ثانيه
حالت مكالمه: حداكثر 3 ساعت
حالت انتظار: حداكثر 192 ساعت
K800
شكل ظاهري: ساده
نوع سيستم: java
وضوح: 320×240 پيكسل
تعداد رنگ: 262144
ابعاد صفحه: 40×30 ميليمتر
كيفيت عكس: 3.2 مگا پيكسل
ابعاد عكس: 1536×2048 پيكسل
ابعاد فيلم: 144×176 پيكسل
لرزش گير: بله
حافظه داخلي: 64 مگابايت
كارت حافظه همراه: ندارد
پخش موسيقي: AAc.mp3
راديو: بله
سرعت انتقال: 384 كيلوبايت در ثانيه
حالت مكالمه: حداكثر 7 ساعت
حالت انتظار: حداكثر 350 ساعت

طبق مقايسه بالا خيلي راحت معلوم شد كه سوني اريكسون هيچ وقت نمي تونه با رقيب خودش برابري كنه و من در اين مقايسه فقط به نكات مهم پرداختم و من اگه بخوام ان 91 رو هم با گوشي هاي هم سطح خودش مقايسه كنم بهتون قول ميدم اگه حتي نتونه بالا بزنه ولي هيچ وقت كم نمياره.

D^D
18-10-2006, 21:49
خوب تا اينجا نظر بيشتر دوستان در باره ان 91 يا بهتر بگم محصولات نوكيا و سوني رو شنيديم. حالا من نمي خوام بگم كدوم گوشي از همه سر تره چون دوستان همه سواد دارن و مي تونن مطالب رو با دقت بخونن.
ولي اينو مي تونم بگم كه درسته سوني گوشيهاي خوبي ارايه داده ولي تنوع محصول و نو اوري توليد گوشيهاي جديد رو مثل نوكيا نداره. اميدوارم اين دوست خوبمون به اطلاعاتي كه مي خواست رسيده باشه.
يا حق . . .

metal_militia
19-10-2006, 13:58
از نوکیا هم متنفر نیستم بلکه عاشق حتی همین ن91 هستم بواسطه کیفیت عالی ژخش موزیکش ولی ‍‍‍‍‍‍...

و در ضمن حالا در مورد ضاهر یک مساله فوق العاده شخصی هست خب من از قیافه ن91 خوشم نمیاد و به فرض از ک800 که ضاهر ساده داره خوشم میاد!!!و همچنین باز هم به طراحی باشه شکلات ال جی طراحی بهتری از تمامی مدل های نوکیا از اول تا اخر داره!!!!!!!

خب و یک مطلب دیگه میمونه و ان هم اینکه دوست عزیزمون گفته که سونی نمیتونه با نوکیا رقابت کنه !!!اولا رقیب ک800 گوشی عالی ن73 هست که ان هم متاسفانه مشکا دار در اومد .من هم نمیگم 2تا بچه های موبایلستان .نت
میگن که هم تا حدودی مصنوعی عکس میگیره و هم دوربینش هنگ میکنه .خب من چی بگم وقتی چنین چیزی میشنوم اونم از کسی که عاشق گوشی نوکیا هست!!!ن80 رو ظرف مدت 5روز عوض کرد بواسطه کیفیت کم دوربینش

خب اینها رو من نمیگم .ولی متاسفانه شما فقط و فقط به نوشته ها اکتفا میکنید بله تو نوشته نوکیا خیلی برتر هست و لی در عمل چی .مینویسه که ن90 لنز کارل زایس داره .ولی در عمل باهاش عکس بگیرید و مثلا با یه و800 مقایسه کنید هیچ فرقی نمیبینید .و حتی در شب و800 بهتر عکس میگیره تازه نوع لنزش هم زایس نیست

به فرض کیفیت هدفون و.....اصلا با نوشته معلوم نمیشن .

من خودم هیچ وقت از خودم حرف نمیزنم همه چیز رو باید باهاشون کار کنم تا به یه نتیجه ای برسم والا در نوشته
گوشی های ال جی از تمایمی گوشی های دنیا بهتر هستند

بیخیال بحث تموم شد

دوست عزیزم اگه بتونی یه تاژیک باز کنی برنامه های سیمبیان 9.1رو توش بزاری ممنونت میشم

Kolang
19-10-2006, 19:48
از نوکیا هم متنفر نیستم

دوست عزیزم اگه بتونی یه تاژیک باز کنی برنامه های سیمبیان 9.1رو توش بزاری ممنونت میشم

اما حتی توی نظر سنجی هم گفتی که حالت از نوکیا بهم میخوره ها ;)
بیخیال...

اگه بدونم طرفدار زیاد داره شاید یه تاپیک بزنم و تمام برنامه های symbian 9.1 رو بزارم توش. اما میترسم از دردسراش
میترسم بدجوری وقتم رو بگیره

R@R#M@N
20-10-2006, 15:16
درسته اینجا جای کلک نیست. پس لطفا خود شما هم رعایت کنین. آخه شماها که متنفرین از نوکیا چه دلیل داره که بخوایین بقیه رو هم از خرید این گوشیهای فوق العاده منع کنین؟

یکی میگه N91 k نگیر K800 بگیر
آخه خدایی این K800 چیش سرتره؟
حتی از نظر قیافه (که معمولا شماها مینازین به خشگلی سونی) هم که از N91 زشتره!
بد نیست یه سری به gsmarena بزنید تا ببینید که همه میگن N91 خوشگلتره.
بقیه موارد هم که دیگه ...
بیخیال بابا. آخه چرا اینقدر سنگ سونی رو به سینه میزنین؟
حتی برای اینکه شخص رو از نوکیا فراری بدین بهش d600 رو پیشنهاد میکنی؟!!!!!!!!!!!! اصلا روتون میشه؟
شما كه خودت بدتري
داري طرفتاري نوكيا رو ميكني و ميكوبي روي سوني اريكسون
همه ميدونن كه ك800 از همه ي گوشيهاي سوني ديزاين بهتري داره
از ن91 هم واقعا " ....
دوربينش از ن91 خيلي بهتره 100 برابر بهتره
قيافش
ال سي ديش
و ....
تو خودت روت ميشه ن91 رو بجاي ك800 پيشنهاد ميدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]