PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فونت در ورد

rb97
07-10-2006, 23:36
اگه من 1 چیزی با 1 فونت خاص (فارسی) بنویسم و اون رو با فرمت ورد ذخیره کنم و اونو تو 1 کامپیوتر دیگه ببرم

میشه اون متن رو با اون فونت دید؟

gol_agha
08-10-2006, 00:41
دوست من ! در صورتی میتونید فایل متنی خودت رو در یک کامپیوتر دیگه با همون فونت خاص ببینی که اون فونت مورد نظرت در پوشه ی فونت کامپیوتر مقصد هم وجود داشته باشه ... در غیر اینصورت متاسفم .
برای حل موضوع ، میتونی همراه فایل متنی که احتمالا روی مثلا سی دی یا فلاپی یا هر چی ذخیره میکنی , اون فونت خاص رو هم توش کپی کنی و سپس در پوشه ی فونت سیستم عامل کامپیوتر مقصد کپیش کنی . اونوقت اگه فایل متنی خودتو توی اون کامپیوتر باز کنی میبینی که با همون فونت دلخواهت نشون میده .....مکفی بود ؟

Harry Potter
26-10-2006, 18:14
سلام
به درخواست مقاله ربطی نداشت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتقل شده به بحث های نرم افزاری...

M.K_Soft
27-10-2006, 00:34
شما بايد فونت رو به صورت توكار همراه باسند ورد زخيره كني. اين بهترين راه است.

snow chem
27-10-2006, 03:16
دوست من ! در صورتی میتونید فایل متنی خودت رو در یک کامپیوتر دیگه با همون فونت خاص ببینی که اون فونت مورد نظرت در پوشه ی فونت کامپیوتر مقصد هم وجود داشته باشه ... در غیر اینصورت متاسفم .
برای حل موضوع ، میتونی همراه فایل متنی که احتمالا روی مثلا سی دی یا فلاپی یا هر چی ذخیره میکنی , اون فونت خاص رو هم توش کپی کنی و سپس در پوشه ی فونت سیستم عامل کامپیوتر مقصد کپیش کنی . اونوقت اگه فایل متنی خودتو توی اون کامپیوتر باز کنی میبینی که با همون فونت دلخواهت نشون میده .....مکفی بود ؟
موافقم.
اينكه فونت رو خودت رو سيستم مقابلت نصب كنى ايده جالبى بود . ممنون. :happy: