PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل task manager ویندوز

HR
07-10-2006, 22:10
با سلام
ممنون میشم همکاری کنید
این عکس رو ببینید => [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم عکس 114KB
در قسمت " توجه کنید 1" برنامه Windows task manager مقدار cpu usage رو 50% نشون میده و بصورت گرافیکی 100% نشون میده ، اما در " توجه کنید 2" برنامه tuneUp process Manager مقدار 0% و در " توجه کنید 3"برنامه security task manager عدد 0% رو نشون میده .... به نظر شما مشکل از کجاست ؟ چرا windows task manager مقدار cpu usage رو 100% نشون میده اما برنامه های دیگه 0% ؟!
خود ویندوز هم خیلی سرحاله !! یعنی هنگ نمیکنه ...

AK1
07-10-2006, 22:15
خيلي عكس جالبي بود !!!

برنامه tuneUp process Manager خودش در حدود 90 در صد سي پي رو اشغال مي كنه !! اين برنامه رو غير فعال و ميزان سي پي رو اندازه بگيرين

دوما اين كه كاسپر دارين پس نبايد ويروسي چيزي داشته باشين ولي يك بار اون رو هم غير فعال كنين

در task manager ويندوز روي گزينه سي پ ييو كليك كنيد تا برحثب ميزان استفاده نشون بده كه كدوم برنامه است كه داره زياد مصرف مي كنه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HR
08-10-2006, 01:11
ممنون از پاسخ شما
اما من قبلا تمام این بررسی ها رو انجام دادم .... بدون آنتی ویروس ... و از اون دو نرم افزار هم به تنهایی استفاده کردم .... یعنی همزمان استفاده نکردم .... تقریبا مطمئن شدم که task manager ویندوز مورد داره ... اما چرا و علت چیه نمیدونم ... و اینو هم گم که تقریبا یه هفتست که اینجوریه ... قبلا به قول معروف همه چی میزون بود !
لطفا اگر کسی از این مشکل چیزی میدونه کمکم کنه ....

piremard
09-10-2006, 13:02
جالب اینکه بجای شک در مورد نرم افزارهای جانبی فکر می کنی ایراد از تسکمنیجره
بهرحال ، نرم افزارهای جانبی تنها فعالیت های "رانتایم" را اندازه گیری می کنند
اما در مورد ویندوز شما سرویس های مرتبط با اکسپلورر در کش ویندوز مقیم شده اند و معطل پاسخ شما هستند
این سرویس ها می توانند هر نوع برنامه این باشند که برای اجرا شده به explorer.exe وابسته بوده و لی شما برای مدتی بدون اینکه پنجره ی اون رو ببیندی ، همینطوری رفتی سراغ یک برنامه ی دیگه و اونو خلاص نکردی
برای این حالت ها اکسپلورر را از تسک منیجر دان کن و بعد از مثلا 10 ثانیه ران کن
بعد به استارت برو در قسمت ران بنویس msconfig بعد هر نوع سرویس بجز کسپرسکی و مایکروسافت و وری تاس و امثال اون رو غیر فعال کن
بعد به هم یک دستی به courrent run در رجیستری بکش
از این به بعد هم هر وقت برنامه ای را لازم نداشته پنجره اش را ببند تا برنامه بیکار فعال نباشه
اگر این راهنمایی کارگر نیفتاد برای من دعا کن تا سوادم بیشتر بشه :rolleye:
موفق باشید

mshiraz.2006
09-10-2006, 19:02
به نام خدا

فكر كنم عيب از ويندوزت باشه. يه دس عوضش كن ببين درست ميشه يا نه؟