PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر كس كه هدست بولوتوث داره كمك كنه

mohammad hamed
07-10-2006, 12:56
با سلام
مي خواستم ببينم كه وقتي هدست بولوتوث رو به شارژ مي زنيم چه عكس العملي از خودش نشون مي ده و از كجا بفهميم كه داره شارژ ميشه يا شارژ كامل شد.
چون من تازه مدل Hs-36w نوكيا رو خريدم و نمي دونم
با تشكر
منتظر هستم

netlcom
07-10-2006, 14:58
وقتي ميزاري تو شارژ دكمه آبي روشن ميشه بعد 2 3 ساعت وقتي چراغش خاموش شد شارژ پر شده و براي معرفي كردن هدست رو روشن می کنی بعد دكمه بلندي صدا يا همون دكمه + رو با دکمه ای که هدست رو روشن می کنی30 ثانيه مي گيري چراغ چشمك زنش كم كم سریع جشمك ميزنه بعد ثابت ميشه و بعد با گوشيت قسمت بلوتوث دكمه جهت رو به سمت راست Paried devices دنبال هدست می گرده وقتی پیدا کزد هدست رو انتخاب می کنی یعد کد می خواد که 4 نا صفر هست بعد ok میکنی بعد هدست وصل می شه امید وارم با توضیحات من بتونی نسب کنی

mohammad hamed
07-10-2006, 19:45
دوست عزيز
وقتي كه ميزارم توي شارژ چراغش بعد از 3 الي 4 ثانيه خاموش ميشه .
تازه يك هفته كه خرديم و اصلا هم شارژ نكردم .
مشكل از كجاست
ماله من نيست براي يكي خريدم
توروخدا كمك كنيد

netlcom
07-10-2006, 20:06
شايد شارژش پره يك بار با گوشي مچ كن ببين كار مي كنه اگخ كار كرد درسته منم مث همين دارم

mohammad hamed
08-10-2006, 08:29
كار ميكنه ولي صدا كمي خش خش داره

salar2010
08-10-2006, 13:00
سلام دوست عزيز منم مدل Hs-36w دارم اولا بگم كه اگه زياد استفاده ميكني از هدست يه روز در ميون بزارش واسه شارژ اگه خيلي كم استفاده ميكني هفته اي يا 5 روز يه بار 3 ساعت به شارژ وصلش كن تو سه ساعت كاملا شار ميشه

شما گفتيد كمي خش خش ميكنه اگه خش خش ميكنه بدون كه فاصلت زياده چون بيشتر از 10 مترو رو خيلي بد ساپورت ميكنه و بردش 10 متره

اگه كمكي چيزي خواستي بگو

mohammad hamed
08-10-2006, 16:11
دوست عزيز توي 5 متر خش خش داره.
در ضمن من اينو تازه گرفتم و اصلا شارژ هم نبود. حالا وقتي توي شارژ ميزارم براي 4 ثانيه لامپ اون رو شن ميشه و بعد خاموش.
يعني چي؟
در ضمن و قتي به كامپيوتر ميزنم صدايي كه پخش ميكنه تيكه تيكه هست . آيا اين دو قضيه به هم ربطي داره؟
توروخدا كمك كنيد.
آيا از اين هدست راضي هستي و چه مدت هست كه اينو داري؟

netlcom
08-10-2006, 16:47
سلام دوست عزيز منم مدل Hs-36w دارم اولا بگم كه اگه زياد استفاده ميكني از هدست يه روز در ميون بزارش واسه شارژ اگه خيلي كم استفاده ميكني هفته اي يا 5 روز يه بار 3 ساعت به شارژ وصلش كن تو سه ساعت كاملا شار ميشه

شما گفتيد كمي خش خش ميكنه اگه خش خش ميكنه بدون كه فاصلت زياده چون بيشتر از 10 مترو رو خيلي بد ساپورت ميكنه و بردش 10 متره

اگه كمكي چيزي خواستي بگو

منم يك ساله دارم بيش از 10 متر رو نمي گيره و از 5 متر به بالا خش خش مي كنه و بعد به بيش از 10 متر بزسي و گوشي نمي تونه با يلوتوث هدست رو شناسايي كنه و هدست رو disconnect مي كنه
اين هدست براي موبايل نه براي كامپيوتر