PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره Hide Files and Folders 2.3

jedivssith
07-10-2006, 02:21
می خواستم بدانم چرا وقتی بر روی پوشه ای با این برنامه قفل می گذارم بعد از خاموش و روشن کردن کامپیوتر در زمانی دیگر (مثلا روز بعد) پوشه مربوطه بدون درخواست رمز عبور باز شده و تمام محتویات که باید از دید دیگران مخفی باشد را نمایش می دهد. چرا ؟؟؟؟؟؟

سپاسگزارم

بدرود

K A R I M I
07-10-2006, 05:12
می خواستم بدانم چرا وقتی بر روی پوشه ای با این برنامه قفل می گذارم بعد از خاموش و روشن کردن کامپیوتر در زمانی دیگر (مثلا روز بعد) پوشه مربوطه بدون درخواست رمز عبور باز شده و تمام محتویات که باید از دید دیگران مخفی باشد را نمایش می دهد. چرا ؟؟؟؟؟؟

سپاسگزارم

بدرود
برای خود برنامه پسوردی انتخاب کرده اید؟
برای فردا آموزش بهترین تنظیمات رو برایتان قرار میدم شاید مشکلتان حل شود ولی اگر نشد برنامه رو دوباره نصب کنید.

jedivssith
08-10-2006, 01:12
بله برای برنامه پسورد گذاشته ام . لطفاً بهترین حالت تنظیمات را بنویسید متشکرم از شما دوست عزیز

K A R I M I
08-10-2006, 07:10
سلام دوست عزیز
این تنظیمات ( از نظر من ) بهترین تنظیمات برای این برنامه میباشد.با انجام این تنظیمات ساده میتوانید از حداکثر امنیت برای محافظت از فایل های خود برخوردار شوید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همان طور که ملاحظه می کنید تنظیمات این برگه بیشتر به سلیقه خودتان بر می گردد.ولی از نظر من این تنظیمات خوش دست تر می باشد .
در قسمت Actions و در انتخاب گزینه Close windows action شما میتوانید انتخاب کنید که هنگام بستن پنجره این برنامه چه اتفاقی بیفتد که من رفتن به Systry در نظر گرفته ام.
در قسمت Minimize windows action شما میتونید انتخاب کنید که هنگام کلیک بر روی Minimize چه اتفاقی بیفتد که من رفتن به قسمت Taskbar رو رد نظر گرفته ام.
در قسمت If protection is disabled on quit شما میتوانید انتخاب کنید که اگر در هنگام خروج کامل از برنامه عمل محافظت از فایل ها غیر فعال باشد چه اتفاقی بیفتد که من Prompt user ( در جریان گذاشتن کاربر ) رو انتخاب کرده ام.
در قسمت Ask password when unistall پیشنهاد میکنم که تیک رو بزنید چون امنیتتان بیشتر میشود. زیرا در موقع حذف برنامه باید پسوردتان رو وارد کنید در غیر این صورت اجازه حذف برنامه داده نمی شود.
قسمت Add command into windows Explorer context menu رو هم تیک بزنید زیرا کارتان رو خیلی راحت میکند و با یک کلیک راست بر روی فایل یا پوشه مورد نظر میتوانید به راحتی آن را قفل و مخفی کنید(Hide and Lock with Hide Folder XP به کلیک راست شما افزوده میشود ).

در قسمت Wipe tracks ( پاک کردن رد پاها ) شما میتوانید هر سه گزینه بالایی رو تیک بزنید که به نظر من تیک گزینه اول کافیه (Wipe tracks on quit : پاک کردن رد پاها در هنگام خروج - Wipe tracks when minimizing to tray : پاک کردن رد پاها وقتی که برنامه رو به Systry بفرستید - Wipe tracks at startup : پاک کردن رد پاها در هنگام اجرای برنامه )
در قسمت Wipe tracks options شما مطابق شکل عمل کنید. با گذاشتن تیک Clear "Recent" folder ( پاک کردن محتویات My Recent Document ) به شما دو انتخاب داده میشود گزینه اولی همه محتویات رو پاک میکند و گزینه دومی فقط فایل های محافظت شده را پاک می کند.
تیک Clear Recycle Bin item orginally protected رو هم بزنید چون اگر فایل محافظت شده خود را پاک کنید با انتخاب این گزینه خود به خود آن فایل از سطل بازیافت شما پاک خواهد شد ( در هنگام خروج از برنامه )
تیک Remove Hide Folder XP from the mostly used program list رو هم بزنید چون همان طور که میدانید در ویندوز XP اگر با برنامه ای زیاد کار کنید آیکون آن برنامه در منوی استارت ظاهر میشود ولی با انتخاب این گزینه به هیچ وجه آیکن این برنامه در منوی استارت نمی آید.

این برگه رو مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید ( من با توجه به ویژگی های کیبوردم این تنظیمات رو انجام دادم )
یک توضیح در باره Tray icon visibility switching : هنگامی که آیکن برنامه در Systry نمایان است شما میتوانید با کلید های تعریف شده ای که انتخاب کرده اید آیکن برنامه رو در Systry مخفی کنید )

خوب به قسمت تنظیمات پیشرفته می رسیم:
Hide unistall information : مخفی کردن اطلاعات حذف برنامه در قسمت Add or Remove کنترل پنل
Protect file and folders in Windows Safe Mode : محافظت از فایل ها در حالت Safe Mode
Enable protection when screen saver starts : فعال شدن محافظت از فایل ها هنگام شروع Screen Saver ( شما میتوانید یک محافظ صفحه برای خود انتخاب کنید و مدت آن رو پایین در نظر بگیرید تا هنگامی که شما برای کاری از پای کامپیترتان بلند میشوید محافظ صفحه به کار بیفتد و در نتیجه محافظت از فایل ها فعال شود )
Enable strict password plicy : با انتخاب این گزینه شما وقتی که برنامه رو به Systry می فرستید و محافظت از فایل ها فعال است اگر بخواهید مثلا با استفاده از کلیدهای تعریف شده برنامه رو غیر فعال کنید از شما پسورد میخواهد یا اینکه بخواهید پنجره اصلی برنامه رو باز کنید و ... باید پسورد رو وارد کنید.
این برگه عشقه منه و میبینید که چه تنظیمات Top ی رو در اختیار شما قرار میدهد.

خوب این برگه مربوط به شروع به کار برنامه می باشد که توصیه میشود مطابق شکل عمل کنید.
با انتخاب گزینه اول برنامه در هنکام شروع ویندوز اجرا می شود.
با انتخاب گزینه دوم برنامه در Systry در هنگام اجرا شدن شروع به کار می کند.
گزینه سوم رو تیک بزنید چون موقع اجرای برنامه آیکن برنامه در Systry مخفی میشود ( یا اینکه میتونید با استفاده از کلیدهای تعریف شده این کار رو انجام دهید )

این برگه هم تنظیماتش به سلیقه خودتان بر میگردد ولی م پیشنهاد می کنم مطابق شکل عمل کنید.

خوب شما با انجام این تنظیمات میتوانید با خیالی راحت فایل های خود را از تیر رس دیگران مخفی کنید و اما اگر میخواهید امنیت را به حداکثر خود برسانید به این نکته ها توجه کنید :
شما میتوانید هنگام نصب برنامه آن را در آدرس C:\WINDOWS\system32 با یک اسم دلخواه برای پوشه برنامه آن را نصب کنید و یک اسمی برای آیکن برنامه در نظر بگیرید مثلا SDO و تمام آیکن های برنامه رو در منوی استارت و دسکتاپ و ... پاک کنید شاید بپرسید که برای اجرای آن کارتان سخت میشود و برای اجرا کردنش هر دفعه باید سه ساعت به محل نصبش بروید و برنامه رو اجرا کنید ولی اتفاقا با انجام این کار و تنظیماتی رو که گفتم هم امنیتتان بالا میرود هم کسی نمیداند که اصلا چنین برنامه ای رو نصب کرده اید و هم برای اجرا کردنش میتوانید در Run تایپ کنید SDO ( یا هر اسمی که برای آیکن برنامه انتخاب کرده اید ) یا اگر برنامه رو در محل پیشفرض خودش نصب کرده اید یک شورت کات از برنامه رو در پوشه Windows قرار دهید و یک اسم دلخواه برای آن در نظر بگیرید و آن اسم را در Run تایپ کنید.
امیدوارم مورد پسندت قرار گرفته باشه .
این کارها رو انجام بده بازم اگر مشکلی بود بگو تا با کمک سایر دوستان حلش کنیم.

mshiraz.2006
08-10-2006, 07:22
به نام خدا

با تشكر از دوست عزيزمون به خاطر تنظيمات. ما هم فيض برديم.

K A R I M I
09-10-2006, 05:50
سلام
من یه معذرت خواهی به دوست عزیزم jedivssith بدهکارم.چون اصلا حواسم نبود و فکر میکردم که با Hide Folder XP مشکل دارند.دوست عزیز بازم معذرت میخوام.
من پیشنهاد می کنم که با این نرم افزاری که معرفی کردم کار کنید چون هیچ نرم افزاری به پای این برنامه نمی رسه !

mshiraz.2006
09-10-2006, 07:35
سلام
من یه معذرت خواهی به دوست عزیزم jedivssith بدهکارم.چون اصلا حواسم نبود و فکر میکردم که با Hide Folder XP مشکل دارند.دوست عزیز بازم معذرت میخوام.
من پیشنهاد می کنم که با این نرم افزاری که معرفی کردم کار کنید چون هیچ نرم افزاری به پای این برنامه نمی رسه !

به نام خدا

من هم نرم افزار شما رو دارم. اين دو تا نرم افزار با هم فرق مي كنه؟

jedivssith
09-10-2006, 09:35
سلام

با درود به Karimi_1366 عزیز که اینقدر به فکر هستی بله منظور من برنامه Hidden Files and Folder بود ولی با این حال کلی زحمت کشیدی که تهیه تنظیمات برنامه دیگری را حاضر نمودی دست درد نکنه پاینده باشی . به نظر من هم حق با شماست و این برنامه ای که معرفی کردی باید خیلی بهتر باشد.

با سپاس فراوان

بدرود

K A R I M I
09-10-2006, 21:50
با درود به Karimi_1366 عزیز که اینقدر به فکر هستی بله منظور من برنامه Hidden Files and Folder بود ولی با این حال کلی زحمت کشیدی که تهیه تنظیمات برنامه دیگری را حاضر نمودی دست درد نکنه پاینده باشی . به نظر من هم حق با شماست و این برنامه ای که معرفی کردی باید خیلی بهتر باشد.

با سپاس فراوان

بدرود
خواهش میکنم دوست عزیز
اگر این برنامه رو پیدا نکردی بگویید تا برایتان آپ کنم.

K A R I M I
10-10-2006, 05:01
به نام خدا

من هم نرم افزار شما رو دارم. اين دو تا نرم افزار با هم فرق مي كنه؟
بله دوست عزیز اندازه زمین تا آسمون !