PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كپي غيرقانوني ويندوز ويستا غيرممكن خواهد بود ( ? )

سفید
06-10-2006, 22:38
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي -فناوري اطلاعات

مايكروسافت تصديق كرد كه سيستم عامل ويندوز ويستا به گونه‌اي طراحي شده است كه كپي غيرقانوني از روي آن غير ممكن خواهد بود.

به گزارش سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، بزرگ‌ترين شركت نرم‌افزاري جهان كه از بابت

كپي غيرقانوني برنامه‌هايش به‌ويژه ويندوز XP در جهان، ضرر مالي قابل توجهي را متحمل شده است، با همكاري كارشناسان و متخصصان امنيتي، ويستا را طوري طراحي كرده است كه قانون كپي‌رايت خواه‌ناخواه به اجرا در مي‌آيد.

بر اساس اعلام مايكروسافت ويستا در ابتداي طراحي، از لحاظ امنيتي در سطح پايين‌تري از ويندوز XP، قرار داشت.

مايكروسافت بر آورده كرده است كه از هر پنج نسخه‌ي نرم‌افزار ويندوز در جهان، يكي به طور غير قانوني كپي شده است، در حالي كه برنامه‌ي ويندوز بر روي 90 درصد از رايانه‌هاي جهان نصب شده است.

شركت Business Software در ماه مي ‌اعلام كرد: 35 درصد از نرم‌افزارهاي رايانه‌يي مورد استفاده در سراسر جهان غير قانوني هستند.

Mohammad Modarresi
06-10-2006, 22:50
زكي بزار بياد بيرون ببين چجوري ايراني جماعت برات تكثيرش مي كنه

ali_golden
07-10-2006, 21:42
از این چیزا زیاد میگن بذار بیاد معلوم میشه
قول میدم به یک هفته نرسه که کپیش کنن

Mehdi_Full
07-10-2006, 22:42
اصلا ويندوز اصلش حال نميده فقط كپي البته تا وقتيكه قانون كپي رايت اجرا نشده

ali_golden
07-10-2006, 22:57
اصلا ويندوز اصلش حال نميده فقط كپي البته تا وقتيكه قانون كپي رايت اجرا نشده

مثلا می خوایم 400 دلار بدیم این سیستم های پر مشکل میکروسافت رو بخریم
اگر اینجوری بشه فکر کنم بیشتر مردم به طرف لینوکس کشیده بشن :cool:

Mohammad Modarresi
07-10-2006, 22:59
بنظر من كپي رايت چيز مسخره اي هست منم اگر يه روزي يه برنامه نوشتم تكثير مي كنم تيو خيابون مي دوم دست مردم برن حالشو بكنن

ali_golden
07-10-2006, 23:07
بنظر من كپي رايت چيز مسخره اي هست منم اگر يه روزي يه برنامه نوشتم تكثير مي كنم تيو خيابون مي دوم دست مردم برن حالشو بكنن

محمد جان نمیشه بگی چیز مسخریه ولی برای ممالکی خوبه که کمترین درآمدشون 2000 دلار در ماهه
نه برای ما که تو کشورمون حقوق عالیمون 500 هزار تومنه :sad:

پرنس
07-10-2006, 23:16
يه راه حل ساده براي كسايي كه از محصولات مايكروسافت بدشون مياد يا فكر مي كنن گرونه:
استقاده نكنن
به همين راحتي
ضمنا شمايي كه كه برنامه مي نوشتي فري مي دادي به مردم ميشه بفرماييد حقوق چند هزار نفر كارمندتونو از كجا مي داديد؟
آخه چه خبره؟
دزدي كه شاخ و دم نداره
تعارف كه نداريم كه
داريم دزدي مي كنيم ازشون

Nvidia
07-10-2006, 23:29
همش حرفه! بیاد بیرون به 10 روز نمیرسه که کپی میشه ! این دیگه ویندوزه ویستاست همه هکرا جمع میشن کپیش میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
07-10-2006, 23:32
این یه تیکه رو سایت وین بتا اومده

مایكروسافت در صورت تشخیص رایانه هایی كه به طور غیر قانونی از این ویندوز استفاده می كنند، به كاربران 30 روز مهلت می دهند تا از نسخه های قانونی این ویندوز استفاده كنند و در صورت بی توجهی آنان بعضی از خصیصه های اصلی ویندوز آنان حذف خواهد شد.

خوب ما نصب میکنیم بعد از 29 روز یه فرمت دوباره نصب میکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_golden
07-10-2006, 23:48
يه راه حل ساده براي كسايي كه از محصولات مايكروسافت بدشون مياد يا فكر مي كنن گرونه:
استقاده نكنن
به همين راحتي
ضمنا شمايي كه كه برنامه مي نوشتي فري مي دادي به مردم ميشه بفرماييد حقوق چند هزار نفر كارمندتونو از كجا مي داديد؟
آخه چه خبره؟
دزدي كه شاخ و دم نداره
تعارف كه نداريم كه
داريم دزدي مي كنيم ازشون
اولا ما اینجا دوستیم و نباید با هم اینجوری برخورد کنید (لطفا در جمله بندیت دقت کن) ( از واژه های ناسالم استفاده نکن)
شما که دم از حقوق مردم می زنی :blink:
ثانیا شما نفست از جای گرم در میاد (فکر کنم جزو اون دسته هستی که حقوقت بالای 2000 دلاره) :happy:

پرنس
07-10-2006, 23:57
آره خوب با هم دوستيم
من كه قصد ناراحت كردن كسي رو ندارم
ولي خوب آخه نگاه كنين ميگين ويندوز خيلي بده و نمي ارزه اينقد براش پول بديم براي همين مجاني ب استفاده مي كنيم!!!!
راستي ايني كه ميگي چند تا صفر داره؟!!!!!!!!
من كه صفراشم نميتونم بشمارم
اينقد پولم كجا بود
ولي خوب ربطي نداره
هر كه ويندوز خواد جور 200 دلار كشد.....

Mehdi_Full
08-10-2006, 20:27
آره خوب با هم دوستيم
من كه قصد ناراحت كردن كسي رو ندارم
ولي خوب آخه نگاه كنين ميگين ويندوز خيلي بده و نمي ارزه اينقد براش پول بديم براي همين مجاني ب استفاده مي كنيم!!!!
راستي ايني كه ميگي چند تا صفر داره؟!!!!!!!!
من كه صفراشم نميتونم بشمارم
اينقد پولم كجا بود
ولي خوب ربطي نداره
هر كه ويندوز خواد جور 200 دلار كشد.....
پس اگه اشتباه نكنم شما الآن داري از ويندوز قانوني و اوريجينال ماكروسافت استفاده ميكني نه ؟ :)
ميشه بگي چقدر براش پول دادي ؟
دوست من ما هم بدمون نمياد از قانون كپي رايت استفاده كنيم ولي وقتي هيچ قانوني براش نيست و دارن علنن سي دي ويندوز XP رو توي خيابونا 500 تومان ميفروشن پس ميخواي ما از چه قانوني طبعيت كنيم ؟ از خدامونه كه ايران وارد تجارت جهاني بشه و از قانون كپي رايت استفاده كنه اما اون موقع بايد تمام زمينه ها رو براي افرادي مثل منو شما (يعني تو تمام سطوح جامعه) مهيا كنه تا مشكلي پيدا نكنيم ;)
به اميد روزي بهتر :happy:

پرنس
08-10-2006, 20:32
آره خوب الان من دارم از ويندوز ارجينال استفاده مي كنم
ويندوزم روي لپ تاپ بوده حلال و طاهر
ولي خوب در كل قعلا همينه كه هست
انشالله درست بشه :)

mahsoft
08-10-2006, 21:42
دست رو دست بسیاره

باز میکروسافت جوک گفت

یکی قفل میذاره یکی کرک میکنه

مرسی

Nvidia
08-10-2006, 22:44
دوستان اینطوری که بوش میاد باید ویستا رو بیخیال شیم !
چند جا دیدم که اگه نسخه غیر قانونی ویستا رو نصب کنیم واسه هاردمون مشکل پیش میاد !

mehdi_7070
08-10-2006, 23:18
حالا هنوز هيچي نشده چرا اينقدر خيال بافي مي كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جوجه را آخر پاييز مي شمارند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . ( البته اگه تا آخر پاييز ويستا بياد به بازار ! )

بذاريد بياد ... اون وقت معلوم ميشه كه قفل جديد مايكروسافت چقدر قوي هست ؟

در ضمن ، بحث تاپيك هم منحرف نكنيد .

basterzt
08-10-2006, 23:23
اگه بیل گیتس رو دیدید سلام من رو بهش برسونید و بهش بگید ایرانی جماعت زیر بار پول روز نمی ره
واقعا برای خودمون متاسفم !